Złoty medal Zuzanny Dopieralskiej z KS Olimp Łódź

Zuzanna Dopieralska, karateczka KS Olimp Łódź, zdobyła złoty medal podczas zawodów Rhein Shai, które odbyły się w niemieckiej miejscowości Nurburg.

Zawody Rhein Shai zgromadziły na starcie blisko 1000 zawodników z 19 państw. To jednak nie dziwi, bo turniej w Niemczech był ostatnim startem dla juniorów i kadetów przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy, które na początku lutego odbędą się w Gruzji, Do rywalizacji przystąpiło wielu utytułowanych zawodników.

Zuzanna Dopieralska w kategorii junior – 53 kg, wygrała wszystkie 5 walk, zdobyła 15 punktów tracąc tylko dwa.

Wyniki w kategorii junior – 53 kg.

1 miejsce – Zuzanna Dopieralska – Polska

2 miejsce – Bojana Hecker – Węgry

3 miejsce – Fama De Haan – Holandia

3 miejsce – Aliz Bus - Węgry

Reprezentacja Polski kadet, junior, wywalczyła w klasyfikacji generalnej 4 miejsce zdobywając 3 złote, 3 srebrne i 3 brązowe medale.