Złoty medal dla kulturysty z Andrespola [zdjęcia, FILM]

(mt)
Złoty medal zdobył podczas ogólnopolskich zawodów kulturystycznych Debiuty 2014 Mariusz Przybyła z Andrespola. W imprezie Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, zorganizowanej w Ostrowi Mazowieckiej wzięło udział 280 zawodników i zawodniczek. Mariusz Przybyła zwyciężył w konkurencji kulturystyka mężczyzn 85 kg.

Zobacz mięśnie pana Mariusza na filmie

Widzew chce wykorzystać kryzys Wisły

Zaprezentował twarde jak stal mięśnie i sylwetkę, której istotne parametry to m.in. 45 cm w bicepsie i 65 cm obwodu uda przy zaledwie 75 cm w talii. Do Ostrowi pojechała wspierać go w zmaganiach kilkudziesięcioosobowa grupa kibiców z Andrespola i okolic.
W ostatnich dniach Mariusz odniósł jeszcze jeden sukces – zajął III miejsce w kulturystycznych rozgrywkach o Puchar Ziemi Puckiej w Żelistrzewie. Za tydzień wybiera się zaś do Lublińca na Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness.