Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 17godz.
  • 03min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Złodziej rowerów i elektronarzędzi na Widzewie. Łupy ukrywał w komórce

Magdalena Rubaszewska
Magdalena Rubaszewska
41-letni łodzianin właśnie otworzył drzwi do swojej komórki na Widzewie, gdy jak spod ziemi wyrośli przy nim policjanci. Mężczyzna od pewnego czasu był obserwowany, podejrzewano go bowiem o serię włamań do komórek lokatorskich i kradzież przechowywanych w nim rzeczy.

W komórce należącej do 41-latka znaleźli elektronarzędzia, sprzęt komputerowy oraz trzy rowery. Policja podejrzewa, że mężczyzna ukradł o wiele więcej przedmiotów. Ich wartość szacuje się nawet na kilka tysięcy zł. Policjanci szukają teraz kolejnych właścicieli skradzionych przedmiotów. W śledztwie ustalono, że złodziej pojawiał się w nocy na osiedlu przy ul. Konstytucyjnej na Widzewie. Łomem wyłamywał kłódki i skoble w drzwiach komórek lokatorskich.

Łupy ukrywał w komórce znajdującej się w pobliżu. W momencie zatrzymania 41-latek miał przy sobie telefon komórkowy pochodzący z innego przestępstwa oraz niewielką ilość amfetaminy. Mężczyzna był wcześniej notowany za podobne przestępstwa. Usłyszał zarzuty dokonania dwóch kradzieży z włamaniem, do których się przyznał, przywłaszczenia telefonu komórkowego i posiadania narkotyków. Prokurator zdecydował o objęciu podejrzanego dozorem. Za popełnione przestępstwa grozi łodzianinowi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

2 miesiące urlopu rodzicielskiego dla ojca

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie