ZJEDNOCZENI STRYKÓW - WIDZEW ŁÓDŹ [RELACJA LIVE], Zjednoczeni - Widzew relacja na żywo

(ww)
Widzew wygrał 2:0 ze Zjednoczonymi! Paradyż zremisował z Wartą i tym samym łodzianie przypieczętowali awans do III ligi!

STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA [wciśnij F5]
POLSKA NIEMCY O KTÓREJ GDZIE TRANSMISJA MECZU POLSKA NIEMCY
ZJEDNOCZENI STRYKÓW - WIDZEW ŁÓDŹ [0:2] trwa II połowa

KONIEC! Widzew w III lidze! Piłkarze Widzewa już świętują :). Szampan pojawił się na boisku, piłkarze razem z kibicami śpiewają i tańczą.

93' Możdżonek sam na sam ale nie trafił.
92' Widzew na połowie gospodarzy, czekamy na końcowy gwizdek.
91' Piłka w siatce ale Strus faulował. Sędzia dolicza 3 minuty.
90' Podanie do Strusa ale niecelne.
88' Widzew kontroluje grę. Schodzi Adrian Budka. Najlepszy zawodnik na boisku! Zagrał mecz wręcz idealny. Pochyba na murawie.
86' Faul na Widzewiaku. Będzie dośrodkowanie i jak zwykle Budka.
84' Balcerek strzela ale Choroś broni. Paradyż remisuje z Wartą 2:2. Na razie jesteśmy w III lidze.

82' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL
Kowalczyk z karnego i 0:2

81'**Karny dla Widzewa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Możdzonek faulowany! 79' Próba strzału gospodarzy i będzie rzut rożny. Wróblewski strzela głową ale niecelnie. 78' Zawodziński schodzi także i wchodzi Możdżonek. 77'** Gospodarze próbują atakować ale dobrze obrońcy Widzewa. Zmiana w Zjednoczonych.

73' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL
CZAPLARSKI strzela złotego gola! W tym momencie jesteśmy już w III lidze! Michał dostaje wybitą piłkę na 11 metr i ładnie przymierza z lewej nogi i mamy upragnionego gola.

70' Strzał Okachiego z głowy ale niecelnie.
69' Strus dostał długie podanie, naszym zdaniem był faulowany. Ożywienie na trybunach. Wszyscy wiedzą że III liga jest już blisko.
67' Widzew od bramki. A Jutrzenka prowadzi z Paradyżem.
64' I teraz Dudała znakomicie po dośrodkowaniu trącił piłkę głową a ta musnęła słupek.
63' Piękne dośrodkowanie Budki, idealnie na głowę Tlagi a ten uderzył w sam środek bramki. Miał czas na przymierzenie. Tylko rzut rożny.
62' Okachi strzela z dystansu, ale obok słupka.
61' Nieciekawy fragment gry. Dużo niedokładności.
58' Teraz w pole karne dostał piłkę Kowalczyk ale nie potrafił się zastawić. Odebrano mu piłkę.
55' Dziś bez wątpienia najlepszy na boisku i zarazem najstarszy jest Adrian Budka. Rozgrywa świetny mecz.
54' Była teraz szansa na kontrę ale Zawodziński powstrzymany.
52' Widzew powoli zdobywa teren. Widać że łodzianie graja w II połowie z większym animuszem.
50' Budka znów tym razem z prawej strony wrzucił na wolnego Kowalczyka ale ubiegł go bramkarz gospodarzy.
49' Budka dograł do Rodaka ale ubiegł go bramkarz gospodarzy. Rodak jeszcze zarobił kartkę, zbyt ostro zaatakował bramkarza Zjednoczonych.
48' Rzut wolny na wysokości pola karnego Widzewa. Będzie groźnie. Jednak Tlaga wybija. Aut dla gospodarzy.
47' Rodak stratował przeciwnika. Lenart leży na boisku. Dym od odpalonych rac pokrył boisko. Dopiero zaczęli a już jest chwila przerwy.
46' Poszło. Zmiana we Widzewie. Kaczyńskiego zmienił Kowalczyk.

Piłkarze Widzewa już na murawie. Remisuje także Paradyż. Widzew musi wygrać. Może dziś już zapewni sobie III ligę. Za chwilę zaczynamy.

KONIEC I POŁOWY

49' Aut dla Widzewa na połowie łodzian. Zaraz powinniśmy usłyszeć końcowy gwizdek.
47' Budka za plecy obrońcy długą piłkę ale niestety za lekko.
45' Aut dla Zjednoczonych. 5 minut doliczone.
44' Faul na widzewiaku. Kartka dla zawodnika gospodarzy. Już od dawna się należała. Rzut wolny dla Widzewa ale piłkarze Zjednoczonych wybijają.
41' Zawodziński dostał znakomitą piłkę z prawej strony, miał dużo czasu ale postanowił uderzyć i zrobił to za szybko i niecelnie.
40' Teraz ładnie Okachi w defensywie, przerwał kontrę gospodarzy.
38' Ależ Budka jest dziś groźny, znów ładnie wszedł z prawej strony, dośrodkował i mało brakowało a Kaczyński doszedłby do piłki.
36' Znów ładna akcja łodzian, budka dośrodkował po ziemi tam Kaczyński puścił do Gromka ale ten nie zdążył przejąć piłkę.
35' Znakomite zagranie z głębi pola do Adriana Budki , ten strzelił ale piłka musnęła poprzeczkę i wyszła za linię. Była szansa na bramkę.
34' Z rzutu wolnego centra gospodarzy ale piłka wychodzi poza boisko. Od bramki Choroś.
32' Bartłomiej Gromek fauluje. Widzew gra źle. Jedynym aktywnym zawodnikiem jest Adrian Budka.
29' Po stracie piłkarza Widzewa poszła kontra lewą stroną. Zawodnik gospodarzy potężnie huknął ale Choroś znów ratuje Widzew. Mamy rzut różny dla gospodarzy.
28' Znakomita akcja gospodarzy. Pierwszy groźny strzał juz na koncie Zjednoczonych. Na szczęście Choroś na posterunku.
27' Widzew gra wolno, muszą łodzianie przyspieszyć, senne tempo meczu.
25' Kaczyński z dystansu! Beznadziejnie niecelnie
24' Budka ładnie dośrodkował z prawej strony i z pierwszej piłki Gromek uderzył ale bramkarz wybił na róg.
24' Przerwa w grze. Zawodnik gospodarzy zgłasza problemy.
22' Strzał po dośrodkowaniu ale sędzia pokazuje spalonego. Ciężko widzewiakom narazie przecisnąć się przez obronę strykowian.
19' Strzał Kamila Tlagi sprzed pola karnego ale strasznie niecelnie. Bramkarz gości rozpoczyna grę.
18' Chyba gospodarze uwzięli się na Zawodzińskiego, raz po raz jest faulowany i to brutalnie.
16' Aut dla Widzewa obok własnego pola karnego. Łodzianie znów zaczną konstruowanie gry od początku. Ale dobrze przeszkadzają gospodarze.
14' Teraz była szansa ale Bartos niecelnie zagrał górną piłkę do wychodzącego na czystą pozycję Kaczyńskiego. Widzew wciąż na połowie gospodarzy.
12' Teraz brutalny faul na Zawodzińskim ale sędzie dyktuje faul i nie pokazał żółtej kartki. A powinien.
11' Widzew na połowie gospodarzy od autu. Ale Kaczyński traci piłkę.
8' Teraz Kamil Tlaga bardzo źle się zachował, jak przedszkolak, został ograny, poszedł na raz i tylko niecelny strzał napastnika drużyny Zjednoczonych uratował sytuację Widzewa. Gospodarze wciąż atakują.
7' Póki co żadna z drużyn nie oddała strzału.
6' Widzew na połowie gospodarzy. Łodzianie graja agresywnie. Kibice od początku aktywni. Widzew znów gra u siebie.
4' Długo zbierano papiery, które pokrywają cały bok poza płytą boiska. Gra ruszyła.
1' Rozpoczynamy! Przerwa, serpentyny na murawie. Boisko już nie jest zielone, jest białe od papierowych wstęg.

Widzew na czerwono, gospodarze na biało.
Będzie lekkie opóźnienie. Piłkarze wychodzą na murawę
Drużyny prowadzą rozgrzewkę. Za chwilę zejdą do szatni po ostatnie wskazówki trenerów.

Składy:
Widzew: Choroś – Tlaga, Czaplarski, Dudała, Gromek – Budka, Rodak, Okachi, Bartos – Zawodziński – Kaczyński
Rezerwowi: Sokołowicz – Bończak, Możdżonek, Pochyba, Strus, Kowalczyk, Bondara

Gdyby powtórzyła się historia z jesieni, to widzewiacy będą mogli już dziś świętować awans do III ligi i czekać na derby. W listopadzie zeszłego roku Widzew pokonał Zjednoczonych 2:0, a wicelider KS Paradyż zremisował z Jutrzenką Warta 1:1. Takie wyniki na dwie kolejki przed końcem zmagań premiują awansem łodzian.

RELACJA LIVE ZJEDNOCZENI - WIDZEW ŁÓDŹ

Jeśli wyniki dobrze się ułożą już dziś wieczorem łodzianie będą mogli świętować awans do III ligi. Jednak aby o tym myśleć, trzeba wygrać dzisiejszy mecz bez dwóch zdań. Widzew ma 5 punktów przewagi nad Paradyżem, który będzie walczył w Warcie i w przypadku zwycięstwa Widzewa a remisu Paradyża łodzianie będą już w III lidze. Jest zatem o co walczyć, lepiej mieć komfort psychiczny.

WIDZEW - ZJEDNOCZENI TRANSMISJA

Wypadł z meczowego składu Kacper Bargieł. Piłkarz doznał kontuzji, na szczęście nie doszło do zerwania mięśnia dwugłowego. Sezon ma już z głowy. Przerwa potrwa bowiem dwa - trzy tygodnie. Na pozycję stopera już w meczu z Andrespolią wrócił młodzieżowiec Damian Dudała. Teraz też pewnie wystąpi. A to oznacza, że do bramki będzie mógł wrócić Michał Sokołowicz, gdyż drugim młodzieżowcem w składzie będzie obrońca Bartłomiej Gromek.

Relacja na żywo Zjednoczeni STRYKÓW - Widzew Łódź

Trwa zacięta rywalizacja między Adrianem Budką i Mariuszem Zawodzińskim o miano widzewskiego asystenta numer 1. Na razie obaj mają na koncie po 10 podań otwierającym partnerom drogę do bramki rywala. Ciekawe, kto okaże się najlepszym strzelcem zespołu. Po 9 goli maję na koncie Princewill Okachi i Patryk Strus, osiem - Kamil Zieliński, a po siedem - napastnik Robert Kowalczyk i... stoper Michał Czaplarski.