Zimowe pływanie. Na Zuzannę Boruszewską z UKS SP 149 Łódż nie było mocnych! [ZDJĘCIA]

W Szczecinie odbyły się Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2021.

Doskonale spisała się Zuzanna Boruszewska (na zdjęciach z UKS SP 149 Łódż, która została najlepszą zawodniczką w klasie S9. Wygrała także w rywalizacji open konkurencje 100 m dowolnym, 50 i 100 m klasycznym i 200 m zmiennym. Trenerką zawodniczki jest Danuta Jagiełło.
Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się również pływacy SSN Start. Drugie miejsce i srebrny medal w klasyfikacji generalnej w klasie S9 wywalczył Wiktor Robak. Łodzianin w konkurencji 200 m dowolnym w kategorii open zajął 2. miejsce. Brązowy medal w klasie S5 zdobyła Anna Płoszyńska. Trenerami w SSN Start są Zbigniew Muras i Michał Zieliński.