MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zgierskie koty, psy i papużki czekają na nowych właścicieli

Jacek Zemła
Jacek Zemła
Każdy mieszkaniec Zgierza może skorzystać z darmowej sterylizacji swojej suczki psa lub kotki...

W ostatnich tygodniach, na koszt Urzędu Miasta Zgierza udzielono pomocy weterynaryjnej 21 wolno żyjącym kotom - zwierzęta poddano niezbędnemu leczeniu oraz zabiegom kastracji lub sterylizacji. Nie udałoby się to bez pomocy wolontariuszy, którzy nie zapominają o swoich podopiecznych dokarmiając je i reagując na wszelkie oznaki chorób lub niedomagań.

Pamiętajmy, że każdy przypadek zauważenia zwierzęcia bezdomnego, potrzebującego pomocy czy stwarzającego zagrożenie, należy zgłosić do Straży Miejskiej tel. 986, tel. 42 716 44 58 (całodobowo). We wszystkich sprawach dotyczących zwierząt można zwracać się też do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Zgierza tel. 42 714 31 51, tel. 42 714 32 18, lub e-mail: [email protected]

Każdy mieszkaniec Zgierza może skorzystać z darmowej sterylizacji wraz ze znakowaniem samic psów oraz kotów. Zainteresowani mogą umówić termin zabiegu telefonicznie 42 716 24 47 w Centrum Weterynaryjnym dr. Jacka Szulca. Zachęcamy również do adopcji zwierząt znalezionych na terenie Zgierza, które z tęsknotą czekają na nowych właścicieli w schronisku w Jasionce tel. 501 232 300. Na adopcję oczekują psiaki i koty, ale też np. papużki... Odbierane przez mieszkańców Zgierza ze schroniska w Jasionce samice psów oraz kotów mogą być podane sterylizacji na koszt miasta.

od 12 lat
Wideo

Nowy pistolet MPS z Fabryki Broni "Łucznik"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany