reklama

Żeby przerwać złą passę, elkaesiacy muszą być skuteczniejsi

(bart)Zaktualizowano 
O piłkę walczy Jan Grzesik<br>
O piłkę walczy Jan Grzesik krzysztof szymczak
Piłkarze beniaminka ekstraklasy, ŁKS, przegrali na własnym stadionie z Piastem Gliwice 0:1. Po drugiej porażce z kolei łodzianie muszą się szybko „otrząsnąć”.

Wszystkim kibicom drużyny prowadzonej już od kilkunastu miesięcy przez trenera Kazimierza Moskala zalecamy unikanie popadania ze skrajności w skrajność.

Obecnie ełkaesiacy zajmują jedenastą pozycję w tabeli (wraz z Koroną Kielce). Gdyby więc dzisiaj zakończył się sezon zasadniczy, rywalizowaliby o utrzymanie się. Wiadomo, że celem dwukrotnych mistrzów Polski jest zakwalifikowanie się do czołowej ósemki, zapewniłoby to im spory komfort. Sęk w tym, że właściwie każdy inny zespół również o tym myśli. A nie wolno zapominać o tym, że w sezonie 2019/2020 z ekstraklasy spadają nie dwa, a trzy najsłabsze zespoły.

Oczywiście, mamy świadomość, iż różnice punktowe nie są na razie zbyt duże. Zabrzmi to banalnie, ale nawet jedno zwycięstwo może diametralnie poprawić nastroje.

W najbliższy piątek o 20.30 ŁKS rozpocznie w Krakowe starcie z tamtejszą Wisłą.

Nie tak dawno drużyna Moskala wracała już ze stolicy Małopolski po wygranej (2:1 z Cracovią), fani wierzą więc, że tym razem będzie podobnie.

Zanosi się jednak na twardą walkę o każdy metr boiska. „Biała Gwiazda” także myśli wyłącznie o zwycięstwie, w miniony weekend uległa bowiem w Szczecinie Pogoni 0:1.

Wydaje się, że, aby myśleć o przerwaniu złej passy, łodzianie muszą być skuteczniejsi i dokładniejsi. Nie chodzi tylko o wykorzystywanie swoich okazji (w tym rzecz jasna karnych), ale o precyzję w wyprowadzaniu piłki, wzajemną asekurację przy atakach rywali i nie pozostawianie im aż tyle miejsca, jak miało to miejsce w niedzielne popołudnie na stadionie przy al. Unii.

Czasem decydują detale. Naprawdę warto zawsze o tym pamiętać.

EL. ME 2020: Polska gra na wyjeździe z Izraelem

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 47

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

A
ASD

Na prawdę miło jest poczytać wypociny drugoligowców

G
Gość
2019-08-13T16:43:55 02:00, Fijoł:

Hej jestem Fijoł i lubię na ostro w zad.Do pysia też nie odmawiam nawet z karmelem.Jak coś to piszcie miśki.

2019-08-13T16:48:48 02:00, Thor:

O.....i kolejny popapraniec z ap. Człowieku opamiętaj się to czytają nieletni.

2019-08-13T19:51:26 02:00, Witek:

Jak to jest sam sobie odpowiadać? Xerodzewiaku. Jesteście marną kopią ŁKSu, nie wiecie czy TMRF to Wy czy nie, wzorujecie się na klubie który zakładał ligę i sami nie wiecie czy reanimacja jest kopią czy to może xero rtsu albo widzewa. Nie macie nic swojego, wszystko kopiujecie. Your never walk alone, taniec eleny, flagi, serce Łodzi, nawet Prząśniczka. Przykładów jest pełno Xerodzewiacy.

100/100

B
Białe Śródmieście
2019-08-13T16:43:55 02:00, Fijoł:

Hej jestem Fijoł i lubię na ostro w zad.Do pysia też nie odmawiam nawet z karmelem.Jak coś to piszcie miśki.

2019-08-13T16:48:48 02:00, Thor:

O.....i kolejny popapraniec z ap. Człowieku opamiętaj się to czytają nieletni.

rozmowa dwóch mało rozgarniętych kibiców xerodzewa. wy tam wszyscy tacy pojebani jesteście?

B
Białe Śródmieście
2019-08-13T20:19:56 02:00, Witek:

Uuuu....ale szczypie w niedziele odwiedziły nas piastunki na galerze. Do samego rana było romantycznie. Jedyne Ewelinka się obraziła ,bo nikt jej nie chciał. Prawdziwy zwierzęcy instynkt i tylko sami faceci.

Wspomnienia z Madrytu z tymi prawdziwymi facetami wiciu?

M
Mig
2019-08-13T22:03:51 02:00, Gość:

Cała Polska dzisiaj śpiewa ybać qrwę z Karolewa!

Żal mi Cię tempa, pusta pało.

G
Gość

Ależ nikt nie robi tragedii, jest w porządku. W zeszłym roku też tak było na początku. Kazio robi dobrą robotę, będzie pierwsza ósemka, zobaczycie. To jest ŁKS, tu się nie śpiewa "....grać, k mać" albo dopinguje przyjezdnych przeciw swoim "róg róg róg....".

G
Gość

biało czerwono biały widzew !!!

G
Gość

na żabieńcu bez zmiany- widzew jebany

G
Gość

NIGDY WIECEJ DERBÓW Z WIDZEWEM- NIECH GNIJĄ W 3 I 4 LIDZE JAK NAJDŁUŻEJ

DO BOJU ŁKS PO ZWYCIĘSTWO W KAŻDYM MECZU !!!

G
Gość
2019-08-13T20:19:56 02:00, Witek:

Uuuu....ale szczypie w niedziele odwiedziły nas piastunki na galerze. Do samego rana było romantycznie. Jedyne Ewelinka się obraziła ,bo nikt jej nie chciał. Prawdziwy zwierzęcy instynkt i tylko sami faceci.

Widzew to wstyd dla miasta i regionu.

W
Witek

Uuuu....ale szczypie w niedziele odwiedziły nas piastunki na galerze. Do samego rana było romantycznie. Jedyne Ewelinka się obraziła ,bo nikt jej nie chciał. Prawdziwy zwierzęcy instynkt i tylko sami faceci.

R
Rain
2019-08-13T13:48:37 02:00, Gość:

Przytuła i Salski pogonić do pracy tę ferajnę bo jeszcze ze dwie porażki i się zacznie smród robić.

2019-08-13T13:57:09 02:00, Hgh:

Smród to od Ciebie idzie

2019-08-13T14:32:14 02:00, Teodor na wakacjach:

Te kibucu drugoligowego smrodu, kiblujesz chamie drugi rok w nizszych sferach kopaczy, podobno twoj klubik ma wielka kase w skarpecie u waszej Barbary P.....i co? Niech twoja zbieranina patalachow i emerytow wygra najpierw kolejny mecz gdzies na jakims olimpijskim klepisku a pozniej wypowiadaj sie o klubie ktory gra w ekstraklasie i ktory regolarnie w telewizji pokazuje cala Polska❗☝Wy pacany z Byczyny narazie mozecie tylko o tym pomarzyc❗A jak myslisz podmiejski Ajwaju jak by to twoj podmiejski klubik spotkal sie z Gliwicami to jakim wynikiem zakonczyl by sie ten pojedynek?.....marzycielu i prostaku❗☝

2019-08-13T15:32:23 02:00, Gość:

Naucz się pisać po Polsku retkińska pało, nie bądź taka mądra bo za rok możemy się spotkać w I lidze i puścisz wielkiego bąka rozmiarów dworca Kaliskiego. Ogląda cała Polska - buhahahahahahaha, w telewizji kodowanej, hahahahahahaha

2019-08-13T15:37:25 02:00, Cieć:

po polsku piszemy z małej litery.

daj mu spokój, tuman z byczyny, a i fantasta niczym S. Lem.

W
Witek
2019-08-13T16:43:55 02:00, Fijoł:

Hej jestem Fijoł i lubię na ostro w zad.Do pysia też nie odmawiam nawet z karmelem.Jak coś to piszcie miśki.

2019-08-13T16:48:48 02:00, Thor:

O.....i kolejny popapraniec z ap. Człowieku opamiętaj się to czytają nieletni.

Jak to jest sam sobie odpowiadać? Xerodzewiaku. Jesteście marną kopią ŁKSu, nie wiecie czy TMRF to Wy czy nie, wzorujecie się na klubie który zakładał ligę i sami nie wiecie czy reanimacja jest kopią czy to może xero rtsu albo widzewa. Nie macie nic swojego, wszystko kopiujecie. Your never walk alone, taniec eleny, flagi, serce Łodzi, nawet Prząśniczka. Przykładów jest pełno Xerodzewiacy.

K
Ko
2019-08-13T17:04:32 02:00, Normalny:

Natychmiast dokończyć stadion ŁKS bo chce za 2 lata iść na derby w Ekstraklasie

Zobaczysz derby ale z ŁKS II. Wracaj do roboty w polu a nie bredzisz po pijaku

M
Maja z zegara
2019-08-13T11:54:12 02:00, Gucio z galery:

grabarz turla bile banderowcowi jęzorkiem.

Pająk turla kule robakowi jęzorkiem

Dodaj ogłoszenie