Ze zmianą opon na letnie lepiej poczekać. Specjalista radzi...

AIP
brak
Jeszcze w poniedziałek do warsztatów oponiarskich dzwonili pierwsi klienci i umawiali się na zmianę ogumienia z zimowego na letnie. Zwłaszcza ci, którzy planowali dłuższy świąteczny wypad i powrót dopiero w początkach kwietnia. Wczorajszy atak zimy nieco ostudził ich zapały.

- Odradzamy naszym klientom zmianę opon - mówi Piotr Bauer, dyrektor Auto Centrum przy al. Jana Pawła II. - Decyzja należy do nich, ale jest na to stanowczo za wcześnie. Temperatura nocą spada jeszcze nieco poniżej zera, a w ciągu dnia wynosi ledwo 2 - 3 stopnie, w dodatku jezdnie są mokre i śliskie.

Jak mówią fachowcy, nawet gdyby nadeszło raptowne ocieplenie do 14-15 stopni, to „zimówkom” natychmiast to nie zaszkodzi, choć oczywiście trzeba będzie dużo więcej czasu spędzić w kolejce do ich zmiany. Ale bezpieczeństwo na drodze powinno liczyć się bardziej...

FLESZ: Kiedy będzie wiosna? Zwierzęta dają sygnały.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 5

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

używać zimówek szutrówek i slików na autostradę oni wtedy przy bramkach by punkty do zmiany opon pobudowali i magazyny na opony obok . Takie im się sny śnią po nocach, zapewne pisiory im w tym pomogą legislacyjnie (tępe pały)

m
mietek

przecież to jakiś pajac jak może odradzać zmiany opon w wulkanizacji z czego on żyje ? Porady czy zmiana opon ?

J
JanekSerce

Pan Grzegorz Jabłoński jest powiązany z Tomaszem Piotrowiczem który jest ordynatorem i wpisuje ludziom w karte gotowe shizofrenie do których kaze się tylko podpisac i pokazuje ze jest to wyrok sądowy z ubezwłasnowolnieniem-jest to typowy szpitalny ZAB.Ó.JCA który wręcza swojemu pacjentowi gotowy wyrok żeby się tylko podpisał,nie jest to typowy wyrok tylko Sądowy,że jego pacjent jest niepoczytalny . Ponadto czepia się że pacjent ma niepoprawny uśmiech na badaniach i nie wiszą u niego w gabinecie normalne uśmiechy aby rodzina mogła porównać jak wygląda normalny,czepia się też że pacjent może wszystkim zrobić krzywdę.Błoto jakie jest w tym Zgierskim Szpitalu psychiatrycznym w którym Pan Piotrowicz jest ordynatorem powoduje że nie można się z niego wydobyć - jest to ba.gno.A chodzi tylko o pieniądze z których są przeszczepy tkanek od osób zainfekowanych jego waria.ctwem w papierach.Prokuratura Rejonowa w Zgierzui Policja jest z nim powiązana i ten lekarz ludzi nie leczy tylko ich zabija swoimi papierami którym odbiera im człowieczeństwo a później im wpisuje zgon i wszystko wyjmuje na oddziale tego Zgierskiego Szpitala.Jest to moja i całej mojej rodziny opinia . Ten Zgierski Szpital Psychiatryczny z jego żydowskimi lekarzami którzy mają powiązania z innymi sluzbami i ludziom zdrowym wpisują shizofrenie to jest golgota .

G
Gość

toż to on na 500%

G
Gość

no nic zapewne bo by roboty nie miał zaraz , a na zimówkach to najlepiej cały rok jeździć według tego kolesia co juz trzeci dom stawia dziecku i nie czeka na 500+ bo z takich głupków co go słuchają ma 500.000+ rocznie dochodu .

Dodaj ogłoszenie