Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Zderzenie na skrzyżowaniu Kilińskiego i Nawrot! Poważne utrudnienia. WIDEO, ZDJĘCIA

(ww)
W godzinach porannych w Łodzi na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Nawrot doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Ze wstępnych informacji wynika, że nikt nie ucierpiał i zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Sprawca jadący samochodem renault po zderzeniu wpadł na hydrant. Jak podała policja samowolnie oddalił się z miejsca zdarzenia.Komunikacja miejska MPKRuch  tramwajów wstrzymano na ul. Kilińskiego przy ul. Nawrot w kierunku do ul. Tuwima.Zatrzymano również ruch autobusów na ul. Nawrot  przy ul. Kilińskiego w kierunku do ul. Wodnej. Tramwaje kierowane objazdemLinia:- 1, 5 - od węzła Klińskiego/Piłsudskiego ulicami: Piłsudskiego, Piotrkowska-Centrum, Mickiewicza, Kościuszki, Zielona, Narutowicza na właściwe trasy.- 18 - od węzła Piłsudskiego/Kilińskiego ulicami: Piłsudskiego, Kopcińskiego, Narutowicza na właściwe trasy.Autobusy linii- 80, 83 - od węzła Nawrot/Kilińskiego ulicami: Kilińskiego, Rodzin Poznańskich, Rodziny Scheiblerów, Tuwima na właściwe trasy.Zmiana tras w podanych kierunkach. Ruch zostanie wznowiony za zgodą służb miejskich.WIDEO I ZDJĘCIA Z MIEJSCA WYPADKU - KLIKNIJ DALEJ
W godzinach porannych w Łodzi na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Nawrot doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Ze wstępnych informacji wynika, że nikt nie ucierpiał i zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Sprawca jadący samochodem renault po zderzeniu wpadł na hydrant. Jak podała policja samowolnie oddalił się z miejsca zdarzenia.Komunikacja miejska MPKRuch tramwajów wstrzymano na ul. Kilińskiego przy ul. Nawrot w kierunku do ul. Tuwima.Zatrzymano również ruch autobusów na ul. Nawrot przy ul. Kilińskiego w kierunku do ul. Wodnej. Tramwaje kierowane objazdemLinia:- 1, 5 - od węzła Klińskiego/Piłsudskiego ulicami: Piłsudskiego, Piotrkowska-Centrum, Mickiewicza, Kościuszki, Zielona, Narutowicza na właściwe trasy.- 18 - od węzła Piłsudskiego/Kilińskiego ulicami: Piłsudskiego, Kopcińskiego, Narutowicza na właściwe trasy.Autobusy linii- 80, 83 - od węzła Nawrot/Kilińskiego ulicami: Kilińskiego, Rodzin Poznańskich, Rodziny Scheiblerów, Tuwima na właściwe trasy.Zmiana tras w podanych kierunkach. Ruch zostanie wznowiony za zgodą służb miejskich.WIDEO I ZDJĘCIA Z MIEJSCA WYPADKU - KLIKNIJ DALEJ Czytelnik
W godzinach porannych w Łodzi na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Nawrot doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.

Ze wstępnych informacji wynika, że nikt nie ucierpiał i zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Sprawca jadący samochodem renault po zderzeniu wpadł na hydrant. Jak podała policja samowolnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Komunikacja miejska MPK
Ruch tramwajów wstrzymano na ul. Kilińskiego przy ul. Nawrot w kierunku do ul. Tuwima.
Zatrzymano również ruch autobusów na ul. Nawrot przy ul. Kilińskiego w kierunku do ul. Wodnej.

Tramwaje kierowane objazdem
Linia:- 1, 5 - od węzła Klińskiego/Piłsudskiego ulicami: Piłsudskiego, Piotrkowska-Centrum, Mickiewicza, Kościuszki, Zielona, Narutowicza na właściwe trasy.
- 18 - od węzła Piłsudskiego/Kilińskiego ulicami: Piłsudskiego, Kopcińskiego, Narutowicza na właściwe trasy.

Autobusy linii
- 80, 83 - od węzła Nawrot/Kilińskiego ulicami: Kilińskiego, Rodzin Poznańskich, Rodziny Scheiblerów, Tuwima na właściwe trasy.
Zmiana tras w podanych kierunkach. Ruch zostanie wznowiony za zgodą służb miejskich.

ZA CHWILĘ WIĘCEJ INFORMACJI. ZDJĘCIA I WIDEO Z MIEJSCA KOLIZJI - KLIKNIJ W GALERIĘ ZDJĘĆ

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Podejrzana o znęcanie się nad dzieckiem zatrzymana przez policjantów

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany