Zdalne zakupy w IKEA. Planuj, wybieraj i kupuj z dostawą - bez wychodzenia z domu

Materiał informacyjny IKEA Retail Sp. z o.o.

Ostatni rok wywrócił nasze życie do góry nogami. Wśród zmian bardzo zauważalny jest wzrost liczby czynności wykonywanych całkowicie „zdalnie”. Praca zdalna, zdalne nauczanie i rozpowszechnienie zakupów przez internet to najlepsze dowody na poparcie tej tezy. IKEA zauważa te zmiany i wychodzi naprzeciw potrzebom swoich Klientów, oferując coraz szerszy wachlarz usług, z których możecie skorzystać bez odwiedzania sklepu stacjonarnego. Sprawdźcie jakie korzyści przygotował dla Was szwedzki producent.

Zgodnie z planem

Planujecie w najbliższym czasie mały remont kuchni? A może praca biurowa przy kuchennym stole daje się po kilku miesiącach we znaki? Większa ilość czasu jaką spędzamy w domach skłania nas do uporządkowania i rozplanowania dostępnej przestrzeni na nowo. W IKEA pierwsze usługi planowania pojawiły się już dawno, ale nigdy wcześniej nie były tak bogate jak teraz! Dostępne dla Was są:
Planery online, dzięki którym możecie sami wykonać wstępne projekty m.in. kuchni, sypialni, pokoju dziecięcego, dziennego, a nawet mega pojemnych szaf PAX.
Sesje zdalnego projektowania wnętrz z ekspertem IKEA. Doradca nie tylko fachowo Wam doradzi, ale także przygotuje w pełni gotowy i funkcjonalny projekt, odzwierciedlający Wasze oczekiwania i potrzeby.
• Usługa planowania powierzchni komercyjnych. Jeśli prowadzicie Biznes, IKEA dla Firm pomoże Wam go rozwinąć, oferując atrakcyjne cenowo i trwałe rozwiązania dla biur czy lokali usługowych.

Ulubiony sklep zawsze pod ręką

Na pewno lubicie osobiście sprawdzać co nowego w IKEA. Nie zawsze jednak pozwalają na to czas i okoliczności. Dzięki technologii możecie jednak poznać pełną ofertę i złożyć zamówienie w dowolnym miejscu i czasie. Jedyne czego potrzebujecie to urządzenie z dostępem do internetu. Na stronie IKEA nie tylko znajdziecie pełną ofertę produktów, ale także i dostępnych usług.
Na szczególną uwagę zasługują:
Zakupy na RATY. Większa rewolucja w czterech kątach nie musi oznaczać dużego obciążenia dla domowego budżetu. Program ratalny pozwala rozłożyć płatność na 12, 18, 24, 30, 36, a nawet 48 miesięcy. Aby skorzystać z tej usługi wystarczy zrobić zakupy za minimum 300 PLN (nie więcej niż 20 000 PLN), a decyzja nie jest uzależniona od udokumentowania dochodu.
Leasing dla firm. Wpłata własna 0 PLN, wniosek w 2 minuty, ubezpieczenie wliczone w ratę. Brzmi dobrze? A to nie koniec korzyści płynące z SimplyLease, rozwiązania dedykowanego przedsiębiorcom. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Ty zamawiasz, IKEA zajmuje się całą resztą

Dom rozplanowany, produkty w koszyku, ale co dalej ? Pozwól IKEA załatwić całą logistykę. Wśród dodatkowo oferowanych usług znajdziecie zarówno dostawę (dostępna także opcja z wniesieniem) jak i montaż zamówionych mebli i wyposażania. Nie musicie więcej martwić się o to, czy Wasze auto pomieści wszystkie paczki, a co najważniejsze, zaoszczędzicie mnóstwo cennego czasu.

Przeglądając aktualną ofertę nie zapomnijcie sprawdzić jakie produkty zyskały nowe, niższe ceny! IKEA nieustannie ulepsza procesy produkcji jak i całą logistykę, aby oferować towary o niezmienionej, wysokiej jakości, w jak najniższej cenie. Ostatnimi obniżkami objęte zostały m.in. wybrane materace, fotele czy biurka. Pełną listę znajdziecie TUTAJ.

Zobacz więcej: https://www.ikea.com/pl/pl/stores/lodz/

Dodaj ogłoszenie