Zboczeniec masturbował się na oczach dzieci [zdjęcia]

(ls)
58-letni mężczyzna masturbował się na oczach grupy chłopców. Ukrywał się przed policjantami w krzakach.

W niedzielę ok. godz. 17 dyżurny łęczyckiej policji odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że w okolicy zalewu miejskiego w Łęczycy mężczyzna masturbuje się na oczach dzieci.

-Funkcjonariusze w rozmowie ze zgłaszającymi ustalili, że grupka 5 chłopów w wieku od 11 do 14 – lat spacerując natknęła się na mężczyznę, który onanizował się. Nastolatkowie podali rysopis zboczeńca- mówi podkom. Agnieszka Ciniewicz z KPP z KPP w Łęczycy.

Po około 30 minutach policjanci, w krzakach niedaleko miejsca zdarzenia, zauważyli ukrywającego się mężczyznę, który obserwował mundurowych rozmawiających z chłopcami. Został zatrzymany i dowieziony do komendy. 58 – latek trafił do policyjnego aresztu.

Po zebraniu materiału dowodowego okazało się, że 58-latek był wcześniej skazany za obcowanie płciowe z małoletnim. Wczoraj usłyszał zarzut prezentowania czynności seksualnej polegającej na onanizowaniu się przed małoletnimi poniżej 15 roku życia w celu zaspokojenia seksualnego. Okazało się też, że dzień wcześniej tj. 13 marca 2016 roku rano opuścił mury Zakładu Karnego, gdzie zakończył pobyt za uszkodzenie mienia i groźby karalne.

[ZOBACZ TEŻ FILM - Turecki handlarz rzucił o ziemię dzieckiem syryjskich uchodźców! (autor RUPTLY/x-news)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM - Turecki handlarz rzucił o ziemię dzieckiem syryjskich uchodźców! (autor RUPTLY/x-news)