Zbigniew Smółka, trener Widzewa: Niektórzy piłkarze powinni nam płacić za naukę gry w piłkę

Jan HofmanZaktualizowano 
Piłkarze Widzewa rozegrali pierwszy sparing w trakcie okresu przygotowawczego Łodzianie przegrali 0:3 z Lechem Poznań.

Piłkarze Widzewa od piątku przebywają na zgrupowaniu w Opalenicy. W sobotę łódzki drugoligowiec rozegrał pierwszy letni sparing. Podopieczni trenera Zbigniewa Smółki przegrali 0:3 z ekstraklasowym Lechem Poznań.

Łodzianie zaczęli mecz z dwoma nowymi zawodnikami w składzie. Od pierwszej minuty na boisku pojawili się Łukasz Zejdler oraz Przemysław Kita. Nie oczarowali i muszą jeszcze popracować, by udowodnić, że są lepsi od tych, których w Widzewie zastąpili. Ciekawostka jest też taka, że nowy szkoleniowiec próbował Konrada Gutowskiego na prawej obronie. Poznańska drużyna wygrała łatwo, dominując zdecydowanie w drugiej części spotkania.

Oto co po meczu powiedział Zbigniew Smółka, trener piłkarzy Widzewa.

- Na samym początku przygotowań graliśmy z bardzo trudnym rywalem. Na pewno możemy dużo wyciągnąć z tego spotkania. Będę brutalnie szczery: fakty są takie, że w przypadku niektórych zawodników występujących w drugiej połowie, ich rodzice powinni nam dopłacać za to, żebyśmy uczyli ich podstaw gry w piłkę. Po przerwie mieliśmy duży problem z utrzymaniem się przy piłce, wymienialiśmy mało podań. Trzeba jednak uczyć się od najlepszych i gry kontrolne z tak silnym zespołem są nam bardzo potrzebne.

Lech Poznań - Widzew Łódź 3:0 (1:0)

1:0 - Tiba (30), 2:0 - Skrzypczak (52), 3:0 - Jevtić (79).

Widzew (I połowa): Patryk Wolański - Łukasz Turzyniecki, Sebastian Zieleniecki, Daniel Tanżyna, Marcel Pięczek, Łukasz Zejdler, Adam Radwański, Daniel Mąka, Michael Ameyaw, Rafał Wolsztyński, Przemysław Kita.

Widzew (II połowa): Piotr Zalewski - Konrad Gutowski, Mikołaj Gibas, Daniel Tanżyna, Marcel Stefaniak (66, Sebastian Zieleniecki), Chris Mandiangu, Kamil Piskorski, Mikołaj Juchacz, Guilherme, Ryoya Ito, Jakub Jasiński.

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 67

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

wiecie z jakim budżetem ŁKSa zrobiła awans do EKSTRAKLASY?!? 6,7 mln... a wy 15 baniek przejebaliscie I nikt nie wie co to się stanęło FRAJERZY😂😂😂

G
Gość

codziennie tu wchodzę żeby się posmiac😂😂😂 TYLKO ŁKS

o
or

Właśnie kolesia kopnęli w tyłek i wywalili,to dopiero był pośpiech.Banda Masłowski -Smółka jest out w Widzewie.

B
Białe Śródmieście
2019-06-24T14:04:01 02:00, Fijoł:

Hej jestem Fijoł i lubię na ostro w zad. A następnie w paszczę aż do wielkiego finału.

2019-06-24T15:49:20 02:00, Fijoł:

Buahahahahahaha to cię ojciec skrzywdził :))))))), nic dziwnego, że takie dziwadło to tylko na wielkim widzewu ma rację bytu :))))))

2019-06-24T15:54:28 02:00, Odyn:

Fijoł masz schizofrenie? Piszesz w dwóch osobach?

2019-06-24T16:58:38 02:00, Fijoł:

Nie, twój kolezka po szalu z mózgiem wielkości orzeszka ziemnego, chciał być zabawny.

2019-06-24T19:08:26 02:00, Odyn:

hm...no nie wiem raz piszesz ze jesteś gejem a raz się z tego naśmiewasz .Ciężko się połapać .Nie moje klimaty .Dziwne zabawy ma łks i jego kibice.

Głupi jesteś jak but, nic dodać nic ująć. Z głupka mądrego niestety się nie zrobi. Taki różowego los.

o
or

Koleś znowu zaczyna od głupich tekstów o swoich kopaczach podobnie było w Arce a później dziwi się że kopacze nie wygrywają mecze a jego zwalniają z hukiem.Widać że nie zrozumiał jakie błędy popełnił w Arce.Nie wróżę mu długiej bytności jako trener Widzewa a dojdą jeszcze błędy w przygotowaniach i gra w obronie.

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy

Odyn ty łajzo zmieniłeś ksywę? Kiedyś miałeś schizofrenię i podpisywałeś się różnymi dziwnymi ksywami z przedrostkiem AP! Twoje wypociny i styl wypowiedzi wszędzie rozpoznam!

Był jeszcze taki klaun znany pod nickiem RTS1910, a wcześniej Łódź Kocha SpoRTS, ale coś zniknął z radaru ostatnio. Szkoda bo chciałbym poczytać jego niezliczoną ilość pierdół i bzdur!

...

No i się zaczynają śmieszne komentarze smolki tak jak w Arce. Żenada

G
Gość

Powiem wam jedno od 30 lat nie widziałem tak skąpanego Widzewa !kiełbasy -parodia, flagi - parodia , świadkowie koronni , parodia, wyniki- parodia, zarządzanie -parodia, kibice- no są ... i co w zwiazku😂

Ł
Łodzianin

.kogo obchodzi to co się dzieje w jakiś b klasach czy tam 3 klasach!

G
Gość

Ja żadnego karnetu nie kupuje

s
smulka

czyli jednym slowem wielkie gowno

O
Odyn
2019-06-24T17:02:51 02:00, Oldboy Rts:

Kupię karnet ale najsampierw zobaczę 2 pierwsze mecze na wyjeździe jak oba przegramy to się wstrzymam i myślę że wszyscy powinni tak zrobić

jedzie od ciebie cebulą. Jestem pewny że ten twój nick to lipa. Jesteś za ap to znikaj na jarmułka team .Po uj siię tu udzielasz ? Nie masz swojej drużyny?

O
Odyn
2019-06-24T14:04:01 02:00, Fijoł:

Hej jestem Fijoł i lubię na ostro w zad. A następnie w paszczę aż do wielkiego finału.

2019-06-24T15:49:20 02:00, Fijoł:

Buahahahahahaha to cię ojciec skrzywdził :))))))), nic dziwnego, że takie dziwadło to tylko na wielkim widzewu ma rację bytu :))))))

2019-06-24T15:54:28 02:00, Odyn:

Fijoł masz schizofrenie? Piszesz w dwóch osobach?

2019-06-24T16:58:38 02:00, Fijoł:

Nie, twój kolezka po szalu z mózgiem wielkości orzeszka ziemnego, chciał być zabawny.

hm...no nie wiem raz piszesz ze jesteś gejem a raz się z tego naśmiewasz .Ciężko się połapać .Nie moje klimaty .Dziwne zabawy ma łks i jego kibice.

G
Gość
2019-06-24T17:02:51 02:00, Oldboy Rts:

Kupię karnet ale najsampierw zobaczę 2 pierwsze mecze na wyjeździe jak oba przegramy to się wstrzymam i myślę że wszyscy powinni tak zrobić

Nie kupuj w planach 25 porażek i spadek do 3 ligi, no chyba że lubisz się męczyć ;)

😎
2019-06-24T16:40:22 02:00, Gość:

Za mało kasy, za mało kasy! Potrzeba budżetu na poziomie 50 mln zł, by Widzew włączył się do walki o awans.

Jak będzie 50 mln- to może nie spadniemy do 3 ligi 😜

Dodaj ogłoszenie