Zbigniew Boniek. Prezes PZPN gratuluje ŁKS i wierzy w Widzew

Jan HofmanZaktualizowano 
Zbigniew Boniek, podczas niedzielnego spotkania z dziennikarzami powiedział, że ambicją związku jest to, żeby reprezentacja Polski z grupy mistrzostw świata U-20, które w czwartek rozpoczną się w Łodzi. Jednak w trakcie wypowiedzi prezesa PZPN nie zabrakło łódzkiego wątku.

– Potem w systemie pucharowym wszystko jest możliwe. Ten cel jest absolutnie do osiągnięcia - dodał prezes PZPN. – Chciałbym podziękować wszystkim miastom za chęci, entuzjazm i zapał przy przygotowywaniu tego turnieju. Kibiców zapraszam natomiast na mecze młodego mundialu, aby zobaczyli, jak rodzą się gwiazdy na miarę Maradony, Messiegoc czy Aguero.

Przy okazji konferencji nie zabrakło łódzkiego wątku w wypowiedzi sternika futbolowej centrali. – Odchodząc na chwilę od teraz mistrzostw, chciałbym pogratulować naszym przyjaciołom, których stadion i siedziba znajduje się przy al. Unii – powiedział Boniek. – ŁKS wywalczył awans do ekstraklasy i jest to wielki sukces społeczności Łódzkiego Klubu Sportowego. Natomiast klubowi, w którym spędziłem sześć wspaniałych lat życzę, by to co im nie udało się osiągnąć w tym sezonie, zrealizowali w następnych rozgrywkach. Wierzę, że Widzew podoła wyzwaniu.

polecane: FLESZ: Nowy sezon ekstraklasy. Kiedy startuje liga?

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 24

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
K
Ksero ksera
2019-05-19T15:11:10 02:00, srts listy pisze:

Co za rok! 😃

Sportowo, widzew i jego zgody dno totalne, ale za to widzew i jego zgody na komendzie bryluje! Co za banda pedała 😅

2019-05-19T15:16:36 02:00, Gość:

Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam 😄 takie są po prostu fakty 🙂

2019-05-19T17:34:28 02:00, Gość:

Fakty to są takie że wy nikogo nie interesujecie i całe miasto ma was gdzieś

2019-05-19T22:17:24 02:00, Srts ksero 2015:

Napisz o tym donos wiejski kaloszu😅

2019-05-19T22:18:46 02:00, Gość:

Już orgazmu dostałeś po tym komentarzu?

No... Fajnie, że jesteście jedną wielką bandą konfitur 😃

G
Gość

Najważniejsze ze kolejny rok w 3 klasie rozgrywkowej ! I ze 17 tys będzie oglądać gryfy , skry ectr . Ale co tam pewnie z tego powodu postawią kolejny pomnik😀 Zyjcie swoją historią najważniejsze ze pisze sie nowa w ktorej was nie ma! A przepraszam rekord remisów.

G
Gość
2019-05-19T18:12:36 02:00, Widzew- Skarżysko Kamienna:

Boniek na prezesa Nawalka trener tylko oni gwarantują sukces

2019-05-19T18:52:10 02:00, Gość:

Nie zapominaj ,że to właśnie Boniek mianował zwałkę nawałkę na selekcjonera ,a pozbył się Fornalika ,który dzisiaj zdobywa z Piastem mistrzostwo Polski !!! To był jeden z większych błędów Bońka !!!

Człowieku nie pij nie ćpaj, będziesz lepiej postrzegał świat...

G
Gość
2019-05-19T15:11:10 02:00, srts listy pisze:

Co za rok! 😃

Sportowo, widzew i jego zgody dno totalne, ale za to widzew i jego zgody na komendzie bryluje! Co za banda pedała 😅

2019-05-19T15:16:36 02:00, Gość:

Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam 😄 takie są po prostu fakty 🙂

2019-05-19T17:34:28 02:00, Gość:

Fakty to są takie że wy nikogo nie interesujecie i całe miasto ma was gdzieś

2019-05-19T22:17:24 02:00, Srts ksero 2015:

Napisz o tym donos wiejski kaloszu😅

Już orgazmu dostałeś po tym komentarzu?

B
Bedoń z Widzewem!
2019-05-19T19:51:16 02:00, Gunio:

he...a dlaczego nikt nie napisał prawdy dlaczego L.Bielak musiał odejść ? Nie zadecydował poziom sportowy...a to ze podszczypywał chłopaków pod prysznicem......

Weź Gunio obiecałeś że przestaniesz ćpać i pić... Jakie ty świadectwo nam widzewiakom wystawiasz, wystarczy że cała Polska już z nas się śmieje...

S
Srts ksero 2015
2019-05-19T15:11:10 02:00, srts listy pisze:

Co za rok! 😃

Sportowo, widzew i jego zgody dno totalne, ale za to widzew i jego zgody na komendzie bryluje! Co za banda pedała 😅

2019-05-19T15:16:36 02:00, Gość:

Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam 😄 takie są po prostu fakty 🙂

2019-05-19T17:34:28 02:00, Gość:

Fakty to są takie że wy nikogo nie interesujecie i całe miasto ma was gdzieś

Napisz o tym donos wiejski kaloszu😅

T
Tylko ŁKS!!!!

My rodowici Łodzianie też wierzymy że za rok Fsidzef będzie w 3 lidze!!! Inna opcja nie wchodzi w rachubę!!!

B
Białe Śródmieście
2019-05-19T19:51:16 02:00, Gunio:

he...a dlaczego nikt nie napisał prawdy dlaczego L.Bielak musiał odejść ? Nie zadecydował poziom sportowy...a to ze podszczypywał chłopaków pod prysznicem......

wszystkich mierzysz swoją miarą?

O
Oj gunio,gunio
2019-05-19T19:51:16 02:00, Gunio:

he...a dlaczego nikt nie napisał prawdy dlaczego L.Bielak musiał odejść ? Nie zadecydował poziom sportowy...a to ze podszczypywał chłopaków pod prysznicem......

wszystkich osądzasz po sobie fffeeee nie ładnie

G
Gunio

he...a dlaczego nikt nie napisał prawdy dlaczego L.Bielak musiał odejść ? Nie zadecydował poziom sportowy...a to ze podszczypywał chłopaków pod prysznicem......

G
Gość
2019-05-19T18:12:36 02:00, Widzew- Skarżysko Kamienna:

Boniek na prezesa Nawalka trener tylko oni gwarantują sukces

Nie zapominaj ,że to właśnie Boniek mianował zwałkę nawałkę na selekcjonera ,a pozbył się Fornalika ,który dzisiaj zdobywa z Piastem mistrzostwo Polski !!! To był jeden z większych błędów Bońka !!!

W
Widzew- Skarżysko Kamienna

Boniek na prezesa Nawalka trener tylko oni gwarantują sukces

G
Gość
2019-05-19T15:11:10 02:00, srts listy pisze:

Co za rok! 😃

Sportowo, widzew i jego zgody dno totalne, ale za to widzew i jego zgody na komendzie bryluje! Co za banda pedała 😅