Nasza Loteria

Zawodnicy LKS Koluszki biegali na mitingu LA w Łodzi

Karolina Brózda
Karolina Brózda
Na 2. mitingu klasyfikacyjnym LA rozgrywanym na stadionie AZS w Łodzi, wystartowało 11. zawodników LKS Koluszki.

W pierwszej sesji przeprowadzono biegi sprinterskie na 100 i 200 metrów, wystartowali w niej 8-letnia Łucja Ciesielska, 10-letnie Milena Płocka i Ania Siemińska, 14-letnia Amelia Napierała i 15-letni Karol Sokołowski.

Amelia Napierała uzyskała czas 14:00, będący nowym rekordem życiowym. Pozostałe dziewczęta osiągnęły czasy: Milena Płocka16:42, Ania Siemińska 17:53 i najmłodsza uczestniczka zawodów Łucja Ciesielska 18:64.
W biegach na 200 metrów Karol Sokołowski spisał się znakomicie, uzyskując w 3. serii szóste miejsce z nowym rekordem życiowym 25:14.

Bliska „życiówki” na tym sprinterskim dystansie była Amelia Napierała, która z czasem 29:28 zajęła w swojej serii czwarte miejsce.
W drugiej popołudniowej sesji wystąpiło 6 zawodników LKS Koluszki, biegnących na dystansie 600 metrów. Życiówki poprawili Igor Cel czwarty w 2. serii (1:43.84) i Kamil Tenentka (siódmy z czasem 2:17,34). W 1. serii nowe „życiówki” uzyskali Michał Smyka (1:47,14, był szósty) i Radosław Babiarski (siódmy, 1:51,03).

Wśród dziewcząt zawodniczki uzyskały 6 i 7 miejsce. Adrianna Siemińska z nowym rekordem 1:49,34 była szósta, siódma blisko „życiówki” 1:51.47 była Jagoda Nowakowska.

od 16 lat
Wideo

W jakim kierunku powinna się zmieniać UE?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany