Zawisza Pajęczno - Widzew Łódź 0:1 [ZDJĘCIA]

(ww)
Widzew po ciężkim boju wyszarpał trzy punkty w Pajęcznie

STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA

KONIE MECZU! Widzew wygrał 1:0 z Zawiszą. Są trzy punkty. Było ciężko, ale dali radę. Widzew po ciężkim meczu w Pajęcznie zdobył upragnione trzy punkty.

94 Niestety Gol dla gospodarzy! Nie jednak nie. Spalony! Widzewiacy wracają z dalekiej podróży.

92' Widzew mógł podwyższyć ale bramkarz gospodarzy przerywa akcję łodzian.

91' 4 minuty doliczone. Rzut wolny dla Zawiszy zza pola karnego.
Dudała po faulu dostał żołta kartkę

89' Teraz kontra widzewa jednak sędzia dopatrzyl się faulu na piłkarzu Zawiszy. Wydaje się że to piłkarz Widzewa był Faulował ale sędzia był innego zdania

87' Rzut wolny na środku boiska dla Widzewa. Niestety faul na piłkarzu gospodarzy przerywa grę. Bramkarz rozpoczyna rzutem wolnym. Wciąż mało się dzieje na boisku. Widzew chce juz zakończyć.

84' Sennie zrobiło się na boisku. Szkoda ze nie mogą dzis grać wychowankowie Widzewa, być może świeża krew widzewska poprawiłaby stan rzeczy. Zmiana w Widzewie. Świątkiewicz schodzi, na boisku pojawił się Gilarski.

81' Teraz rzut wolny dla łodzian. Budka egzekutorem... piłkę wybijają gospodarze. Aut dla Zawiszy. Widzew wydaje się grać na przeczekanie. Trener widzewa wciąż krzyczy :)

79' Rzut wolny dla gospodarzy. Piłka poszybowala nad bramką. 10 minut do końca meczu. Widzew od bramki.

77' Zawisza od dłuższego czasu przy pilce. Kibice Widzewa wzywają swoich piłkarzy do większego zaangażowania. ZMIANA WE WIDZEW IE. Majerz za Kasperczaka.

75' Adrian Budka znów pociągnął grę swoją stroną jednak do podania nie doszedł Świątkiewicz. Kolejna zmiana w Zawiszy. Widać że gospodarzom coraz ciężej się oddycha.

73' Teraz siadło tempo spotkania. Widzew rozpoczyna z autu w środku pola.

70' trwa walka w środku pola. Zmiana w zespole gospodarzy. Grabowski schodzi, wchodzi Patryk Mielczarek

68' Trener Obarek jak zwykle krzyczy na swoich zawodników przy linii boiska. Trwa przerwa techniczna. Piłkarze uzupełniają płyny.

66' Kamil Bartos ostro fauluje i obejrzał żołta kartkę. JEST to pierwsza kartka dla drużyny Widzewa.

63' Widzew prowadzi po golu Świątkiewicza. Teraz na spokojnie łodzianie kontrolują grę. Rozgrywa my piłkę. Każda przechodzi przez Okachiego.Jednak najgroźniejszym piłkarzem widzewa wydaje się być 35-letni Adrian Budka.

61' Widzew zaczyna grać na luzie i widać ze coraz lepiej sobie radzi. Teraz Damian Dwornik ukarany kartka za faul na Okachim

57' kolejna kontra Widzewiaków. Teraz kibice dają znać o sobie. Doping trwa. Widzew przy pilce

55' Gooooooool . Igor Świątkiewicz strzela bramkę! Z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki!

54' Trener Obarek wściekłe krzyczy na swoich podopiecznych. Widzew rozpoczyna kontrę...

53' Vladimir Bednar doznał kontuzji. Takie informacje dotarły do nas z szatni widzewa.

50' OKACHI traci piłkę w środku pola, zawodnik Zawiszy próbował przelobowac Sokolowskiego ale ten wybija piłkę na rzut rożny. Teraz gospodarze atakują.

48' Chwila gdzie widzewiacy grają bez pomysłu.

46' zaczęliśmy druga połowę. Widzew zaczyna. I już pierwszy strzał piłkarzy widzewa. Dawid Wnuk na posterunku

Koniec pierwszej połowy. Widzew póki co remisuje w Pajęcznie z Zawisza

45, Dwie minuty dłużej będzie trwało spotkanie, tak zdecydował sędzia. Widzew z przewagą ale nie potrafi udokumentować tego bramką.

44, Dobiega końca I połowa spotkania. Póki co WIDZEW bije głową w mur. Znakomity strzał Mariusza Rachubinskiego i znów znakomicie broni bramkarz Zawiszy.

42' znów podanie do Budki ale piłkarz Widzewa uprzedzony przez dobrze dysponowanego bramkarza gości.

39' Pierwsza zmiana we Widzewie. Vladimir Bednar na ławce. Wszedł Kamil Bartos.

37' Znów aktywny Adrian Budka próbuje poderwać kolegów ale jego dośrodkowanie nie trafia do pilkarza widzewa. Strzelał jeszcze Igor Świątkiewicz ale piłka minęła słupek o parę centymetrów.

35' Widzew wciąż ma problemy z pokonaniem bramkarza
gospodarzy. Aut dla Widzewa na swojej połowie.

32' Pierwsza żołta kartka w meczu dla piłkarza Zawiszy. Rzut wolny dla Widzewa

30' Michał Pietras powinien zdobyć bramkę. Dostał znakomite podanie, niestety nie opanował piłki i bramkarz przeciął podanie. To powinna być bramka!

29' Kolejna okazja dla łodzian. Rośnie napór drużyny Widzewa.

27' Adrian Budka z rzutu rożnego... Damian Dudała uderza! Mało brakowała ale znakomita parada bramkarza Dawida wnuka i nie ma bramki. Wciąż 0:0. Gospodarze zaczynają od bramki.

24' Przerwa na uzupełnienie płynów. Widzew jak narazie nie potrafi znaleźć złotego środka na obronę Zawiszy. Wciąż 0:0

21' Faulował dudała na 30 metrze. Rzut wolny dla gospodarzy. Damian Dwornik strzela! i pika wpada do bramki! Sędzia nie uznaje gola. Był ewidentny spalony. Pierwsze ostrzeżenie dla drużyny Widzewa.

18' Rzut rożny dla Zawiszy Pajęczno...
Obrońcy łódzkiego Widzewa zażegnali niebezpieczeństwo pod swoją bramką. Znów trzeba budować akcję Widzewiaków od bramki.

14' Znakomite podanie Okachiego do Adriana Budki i znakomita interwencja bramkarza gospodarzy. Była szansa na bramkę. Widzew wciąż w natarciu.

Bramkarz Zawiszy wznowi grę.

13' Pierwszy rzut rożny w meczu. Kapitan Widzewa podchodzi do wykonania stałego fragmentu gry...

12' Rzut wolny dla Zawiszy. Faulował Okachi

8 ' Widzew rozgrywa atak pozycyjny, Okachi rządzi w środku pola.

6' Znakomita szansa dla Widzewa, Adrian Budka dośrodkował z prawej strony, niestety nie udało się przejąć napastnikowi Widzewa piłkę.

3' Trwa walka w środku pola. Widzew stara się przejąć inicjatywę.

1' I ZACZĘLIŚMY, Do boju RTS Widzew!

Piłkarze Wychodzą na boisko. Trwa przedstawianie składów.
Na stadionie jest ponad 500 kibiców Widzewa i cały czas przybywają.

SKŁAD WIDZEWA: Michał Sokołowicz - Michał Pietras, Damian Dudała, Daniel Maczurek, Łukasz Fornalczyk, Adrian Budka, Vladimir Bednar, Princewill Okachi, Mariusz Rachubiński, Igor Świątkiewicz, Nikodem Kasperczak.

Rezerwa: Michał Chachuła, Michał Polit, Kamil Bartos, Aleksander Majerz, Damian Gilarski, Wojciech Gradecki, Konrad Puchalski.

Zawisza Pajęczno jest drużyną ze środka tabeli IV ligi, grupy łódzkiej. Przeciwnicy łódzkiego Widzewa w ubiegłym sezonie zanotowali 14 wygranych, 6 remisów oraz 14 porażek co pozwoliło zająć 10 pozycję w tabeli.

Wizyta Widzewa w podłódzkich miejscowościach jest nie tylko sportowym wydarzeniem.
Witold Obarek postawił na wypróbowaną metodę stworzenia zespołu, mieszając rutynę z młodością. Pokaż mi swoją drugą linię, a powiem ci, na co cię stać. Łódzcy pomocnicy mogą rywalom imponować doświadczeniem i futbolowymi dokonaniami, ale nazwiska nie grają. Teraz muszą sprawdzić się w walce. W IV lidze sukces trzeba wybiegać, wkładając w mecz bodaj więcej serca i zdrowia niż techniki. Miejmy nadzieję, że będzie procentować boiskowe doświadczenie liderów, które jest nie do przecenienia. Oczekujemy, że liga wypromuje młodych piłkarzy, bo zdolni wychowankowie to przyszłość Widzewa.

Zapraszamy o godzinie 17. Relacja z meczu Zawisza Pajęczno - RTS Widzew

Rozgrywki IV ligi zapowiadają się bardzo ciekawie.
Zespół z aspiracjami znów zbudowano w Rzgowie, gdzie po wycofaniu się ze sponsorowania Antoniego Ptaka nastąpiła (na szczęście chwilowa) sportowa zapaść. Dziś o godz. 17 rzgowianie zagrają w Radomsku z Mechanikiem.
Ciekawi jesteśmy, jak spiszą się beniaminkowie. Jutro o godz. 17.30 Stal Głowno podejmuje Włókniarza Zelów, a pół godziny później Andrespolia zmierzy się na własnym boisku z KS Paradyż.
Z dobrej strony w Pucharze Polski pokazał się Boruta. Jutro o godz. 17 podejmuje groźną Omegę Kleszczów. Już dziś w Strykowie Zjednoczeni zmierzą się z Astorią Szczerców (godz.18).

W pozostałych meczach
– sobota: Mazovia Rawa Mazowiecka – Polonia Piotrków (godz. 11), Jutrzenka Warta – GKS II Bełchatów (17.30); niedziela: LKS Rosanów – Orzeł Nieborów (17), Zjednoczeni Bełchatów – Pilica Przedbórz (17).

ZAWISZA PAJĘCZNO - RTS WIDZEW [relacja LIVE] GODZ. 17.