Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Zarząd Lokali Miejskich w Łodzi wydłuża godziny pracy, by obsłużyć przedsiębiorców ubiegających się o obniżki czynszu w lokalach gminy

Piotr Jach
Piotr Jach
Zarząd Lokali Miejskich Urzędu Miasta Łodzi zmieni godziny pracy, by przedsiębiorcy, którzy mogą ubiegać się o obniżkę czynszu za wynajem miejskiego lokalu użytkowego, jak najszybciej mieli załatwione wszystkie niezbędne formalności.

W czwartek 16 kwietnia, w piątek 17 kwietnia oraz w poniedziałek 20 kwietnia ZLM będzie pracował do godz. 20. Pracownicy administracji przyjdą też do pracy w sobotę 18 kwietnia i będą zajmować się tylko obsługą wniosków od najemców miejskich lokali użytkowych.

Przypomnijmy, że do 20 kwietnia najemcy miejskich lokali użytkowych mogą ubiegać się o obniżenie czynszu dla całego lokalu do wysokości 1 zł miesięcznie. Wypełnione wnioski należy składać jedynie w formie elektronicznej na adres e-mail: [email protected]

Obniżka dotyczy dwóch miesięcy: kwietnia i maja 2020 r. Wystarczy wypełnić prosty wniosek, który można pobrać zarówno ze strony Urzędu Miasta Łodzi (w zakładce "Pomoc dla przedsiębiorcy"), jak i ze strony Zarządu Lokali Miejskich.

Przypomnijmy, że 31 marca prezydent Łodzi Hanna Zdanowska wydała zarządzenie w sprawie pobierania czynszów za lokale użytkowe w związku z ograniczeniem prowadzonej przez ich najemców działalności, z uwagi na stan epidemii koronawirusa. Pani Prezydent zdecydowała o obniżeniu czynszu najemcom do symbolicznej złotówki za miesiąc, za cały lokal.

By skorzystać z obniżki, wystarczy wypełnić i złożyć prosty wniosek.
https://uml.lodz.pl/aktualnosci/artykul/33839/2020/4/1/
http://www.zlm.lodz.pl/index2.html

Wypełnione wnioski należy składać do 20 kwietnia, jedynie w formie elektronicznej na adres e-mail: [email protected]
Przedsiębiorca musi pamiętać o podaniu zwrotnego adresu e-mail, na który będzie wysłane potwierdzenie przyjęcia wniosku, a następnie informacja o przyznanej bonifikacie.

Kwarantanna w Domu Pomocy Społecznej w Koszęcinie. Pensjonariuszami zajmuje się dwóch wolontariuszy i opiekunka:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany