ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Zarobki w Biedronce i Lidlu 2018. Ile zarabia kasjer w...

AC

2018-09-22 19:30

2018-09-24 07:10

164 Komentarze
Dodaj komentarz

Zarobki w Biedronce i Lidlu 2018. Ile zarabia kasjer w Biedronce, Lidlu, Tesco, Auchan w 2018? [ZAROBKI W SUPERMARKETACH]

AC

2018-09-22 19:30

Zarobki w Biedronce i Lidlu 2018 - ujawniamy to, czego nie wiecie. Ile zarabia kasjer w Biedronce? Ile zarabia kasjer w Lidlu? O zarobkach w supermarketach w naszym kraju krąży wiele pogłosek. Ile tak naprawdę zarabia kasjer w Biedronce, Lidlu, Tesco, Auchan w 2018? Sprawdziliśmy zestawienia i mamy dla Was najnowsze dane. Jeronimo Martins Polska zapowiada, że zarobki w Biedronce wzrosły w styczniu 2018 roku nawet o 550 złotych brutto. Po podwyżkach praca w sklepach zaczyna być coraz bardziej atrakcyjna. Praca w Biedronce, Lidlu, czy Auchan? Gdzie kasjerzy zarabiają najwięcej? Sprawdziliśmy! Zarobki w Biedronce, Lidlu, Auchan Wrzesień 2018
Ile zarabia kasjer w Biedronce, Lidlu, Tesco, Auchan w 2018? Biedronka podniosła pensje, kasjerzy zarobią więcej
1/11

(© archiwum Polska Press)

Opis: Zarobki w Biedronce 2018. Ile zarabia kasjer w Biedronce? Ile zarabia kasjer w Lidlu? O zarobkach w supermarketach w naszym kraju krąży wiele pogłosek. Ile tak naprawdę zarabia kasjer w Biedronce, Lidlu, Tesco, Auchan w 2018? Sprawdziliśmy zestawienia i mamy dla Was najnowsze dane. Jeronimo Martins Polska zapowiada, że zarobki w Biedronce wzrosły w styczniu 2018 roku nawet o 550 złotych brutto. Po podwyżkach praca w sklepach zaczyna być coraz bardziej atrakcyjna. Praca w Biedronce, Lidlu, czy Auchan? Gdzie kasjerzy zarabiają najwięcej? Sprawdziliśmy! Zarobki w Biedronce, Lidlu, Auchan MAJ 2018
>>> przejdź do kolejnego slajdu
Przejdź do galerii
  • Kasjerzy w Auchan nie mogą liczyć na wysokie pensje. Podobnie jak w Carrefour - zarobki oscylują w okolicy 2000 zł brutto (według danych z serwisu GoWork.pl, gdzie na temat zarobków wypowiadali się pracownicy)

>>> przejdź do kolejnego slajdu
  • Ile zarabia kasjer w Carrefourze? Nie za wiele. Według danych z serwisu GoWork.pl, gdzie na temat zarobków wypowiadali się pracownicy - w Carrefourze można liczyć na pensję w wysokości 2000 zł brutto. Niskie zarobki w Carrefour mają jednak zrekompensować wyprawki dla dzieci i darmowa opieka medyczna dla pracowników hipermarketu.

>>> przejdź do kolejnego slajdu
  • Zarobki kasjerów w Lidlu nie uległy w ostatnim czasie większym zmianom. Od 1 marca 2017 roku nowi pracownicy zarobią w Lidlu od 
2550 do 3300 zł brutto w zależności od lokalizacji sklepu. Ile zarabia kasjer w Lidlu z większym stażem pracy?

>>> przejdź do kolejnego slajdu
  • Po dwóch latach zarobki kasjerów w Lidlu wzrastają. Pracownik obsługujący kasę może liczyć nawet na 3000 do 3800 zł brutto. Menadżerowie sklepów w Lidlu mogą z kolei liczyć na zarobki od 4400 zł do prawie 7000 zł brutto.

>>> przejdź do kolejnego slajdu
  • Zarobki w Tesco nie należą do najwyższych. W tej sieci pracownik po pół roku pracy może liczyć na pensje w wysokości 2345 zł brutto. Pracownicy Tesco mają też dostęp do badań lekarskich i bonów świątecznych. 

Wprowadzono system miesięcznej premii sprzedażowej w wysokości do 150 zł.

>>> przejdź do kolejnego slajdu
  • Podwyżki pensji w 2017 roku dotknęły też pracowników Polomarketu. Pracownik sklepu tej sieci zarobi najmniej 1450 - 1700 zł netto w zależności od zakresu obowiązków (plus premia uznaniowa).
Zobacz galerię

Zarobki w Biedronce i Lidlu 2018. Ile zarabia kasjer w Biedronce, Lidlu, Tesco, Auchan w 2018?Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, podniósł wynagrodzenia pracowników zatrudnionych w sklepach oraz centrach dystrybucyjnych od stycznia 2018 r. Podwyżki wyniosły od 200 zł do 550 zł brutto w zależności od lokalizacji, stażu pracy i konkretnego stanowiska. To już czwarta podwyżka pensji w Biedronce w ciągu dwóch lat. JMP jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce, zatrudniającym obecnie ponad 65 tys. osób w oparciu o umowy o pracę.

Przeczytaj też: ILE ZARABIA SIĘ W LIDLU? PENSJE PRACOWNIKÓW NALEŻĄ DO JEDNYCH Z NAJWIĘKSZYCH W BRANŻY SPOŻYWCZEJ

Zarobki w sklepach z roku na rok są coraz wyższe, co sprawia, że praca w supermarkecie staje się atrakcyjna. Gdzie kasjerzy zarabiają najwięcej? Ile zarabia kasjer w Biedronce? Ile zarabia kasjer w Lidlu? O zarobkach w supermarketach w naszym kraju krąży wiele pogłosek. Ile tak naprawdę zarabia kasjer w Biedronce, Lidlu, Tesco, Auchan w 2018? SPRAWDŹ NASZE ZESTAWIENIE ZAROBKÓW!

Zarobki w Biedronce 2018. Ile zarabia kasjer w Biedronce? Pensje sprzedawców-kasjerów w BiedronceStyczniowymi podwyżkami zostaną objęci wszyscy sprzedawcy-kasjerzy. Osoby rozpoczynające pracę w Biedronce na tym stanowisku na pełen etat będą mogły zarobić co najmniej 2650 zł brutto, wliczając w to nagrodę za brak nieplanowanych nieobecności. Pierwszą podwyżkę otrzymają już po roku pracy, natomiast po trzech latach kolejną, dzięki czemu ich zarobki wzrosną do co najmniej 2950 złotych brutto miesięcznie. W wybranych lokalizacjach kwoty te są wyższe, przykładowo dla warszawskiego sprzedawcy-kasjera osiągają wartość nawet 3550 zł brutto po trzech latach pracy. Ponadto każdy sprzedawca-kasjer może otrzymać dodatkowo do 500 zł brutto uznaniowej premii kwartalnej w zależności od wyników.

Zarobki w Biedronce 2018. Pensje pozostałych pracowników w BiedronceStyczniowe podwyżki objęły również kadrę kierowniczą sklepów, która włącznie z zastępcami kierowników sklepów liczy ponad 14 tys. osób. Biedronka podniosła także wynagrodzenia magazynierów i magazynierów kompletacji, którzy od 2018 r. w zależności od stanowiska, stażu pracy oraz lokalizacji zarobią od 3050 zł do 4 000 zł brutto przy uwzględnieniu nagrody za brak nieplanowanych nieobecności w danym miesiącu. Te podwyżki dotyczą wszystkich 16 centrów dystrybucyjnych działających w ramach sieci.

ZAROBKI KASJERÓW W SUPERMARKETACH 2018: Ile zarabia kasjer w Biedronce, Lidlu, Tesco, Auchan w 2018ZAROBKI W BIEDRONCE 2018. ILE ZARABIA KASJER W BIEDRONCE?
ZAROBKI W LIDLU 2018. ILE ZARABIA KASJER W LIDLU?
ZAROBKI W KAUFLANDZIE 2018. ILE ZARABIA KASJER W KAUFLANDZIE?
ZAROBKI W TESCO 2018. ILE ZARABIA KASJER W TESCO?
ZAROBKI W CARREFOUR 2018. ILE ZARABIA KASJER W CARREFOUR?
ZAROBKI W AUCHAN 2018. ILE ZARABIA KASJER W AUCHAN?
ZAROBKI W POLOMARKECIE 2018. ILE ZARABIA KASJER W POLOMARKECIE?

WIDEO: Kasjerka pomyliła się o 180 tys. zł. Mężczyzna pieniądze oddał

Źródło: Nto.pl

Komentarze

(164)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Nadprodukcja DEB.LI po studiach

+14 / -8

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

froeola (gość)  •

Wyższe Uczelnie dla zrobienia kasy mamiły wszystkich tłuków po średnim "wykształceniu" do siebie na studia . Nie trzeba było się uczyć będąc studentem byleby kasa wpływała na konto uczelni co semestr i teraz wszystko jasne że tysiące tak zwanych wykształciuchów biadoli na wszystko i na wszystkich tylko nie na siebie że nie ma dobrze płatnej pracy bo niby dlaczego ma ją mieć a dlatego że pracodawcy szybko się zorientowali z jakimi deb.lami mają do czynienia.

skomentuj

co ty wiesz :)

+8 / -4

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

o wyscigu szczurow (gość)  •

we usa jakos miesiac temu 2x wzrosly stawki za specjalistow ;) bo sie po cichu zgadali.

odpowiedzi (0)

skomentuj

dawac

+6 / -7

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

tabele (gość)  •

bo swiezak nie ma tyle co pani aneta pracujaca juz 15lat wszedzie :D zamiast isc odrazu do biedry

odpowiedzi (0)

skomentuj

zarobki w lidlu

+17 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

pracująca w lidlu Iza (gość)  •

Wszyscy mówicie że dużo zarabia się w lidlu czy w biedronce ale jakim kosztem o tym się już nie mówi. Pracuje już 8 lat w lidlu mam zwyrodnienie kręgosłupa i wysiada mi staw biodrowych. Nikt nie mówi że na jednej zmianie jest 4 -5 osób z osobą która prowadzi zmianę. Jedna jest na piecu , 2-3 są na kasie i kierownik zmiany która biega i załatwia papiery. Trzeba dodać jeszcze że oprócz obsługi kasy masz jeszcze 10 dodatkowych zajęć. A potem wszyscy się dziwią że stoją do kasy w długich kolejkach. Zapraszam do pracy na 1 miesiące bez taryfy ulgowej i gwarantuje wam że wywiadzie.
Na rękę mam 2450 zł.

skomentuj

jestem urzędnikiem

+8 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

urzędas (gość)  •

i też mam zwyrodnienie kręgosłupa oraz hemoroidy od przymusowego trzymania d.py na fotelu. Kiedyś to można było przynajmniej zrobić rundkę po sklepach w godzinach pracy i jakiś ruch był, ale teraz przykręcili bo boją się co ludzie powiedzą.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Nie pracujący w markecie

+11 / -10

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Andrzej (gość)  •

Hej, jestem fizjoterapeutą, po operacji kręgosłupa (od przeciążenia w pracy), 14lat pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. Na rękę mam 1990zł. Nie mówię, że chce się zamienić, ale sam widzisz, że są tacy, którzy mają gorzej.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Hańba!

+11 / -38

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Kuleczka (gość)  •

No właśnie, to kasjerki w biedronkach bez kwalifikacji bez niczego zarabiają więcej, niż człowiek po studiach. Który musi się bujać po darmowych albo półdarmowych stażach itd. To samo dotyczy się pracy na produkcji, gdzie bez kwalifikacji bez niczego można spokojnie wyciągnąć 3-4 tysiące. Także u nas w kraju lepiej być kałmukiem bez kwalifikacji, bez wiedzy, bez studiów, bez niczego, ponieważ widocznie głupota i nieuctwo jest bardziej doceniane przez władzę oraz pracodawców.

skomentuj

cóż jakby to ... tak delikatnie? hmm

+4 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Inż. Biotechnolog (gość)  •

Bo są takie tłumany co się na to godzą sam po studiach 1 rok pracowałem na produkcji puźniej 3 miesiące w biedronce ... bo za coś kredyt trzeba spłacać teraz pracuję w firmie farmaceutycznej w Pionie zapewnienia jakości i mam nadzieję na Awans i lepsze zarobki ... czasem myślę że po co mi to i mogę wrócić do Biedronki za niewiele mniejsze pieniądze (bo tam dużo mniejsza odpowiedzialność jest) no ale jak sobie pomyślę o wiecznych brakach kadrowych i ... nazwijmy to kreatywnym zarządzaniem personelem sklepu (w miejscu gdzie pracowałem) to jednak nie dziękuję:)

odpowiedzi (0)

skomentuj

Prostaczek z Ciebie

+6 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Mareczek (gość)  •

Płytkie myślenie Twoje, dobrze, że nie każdy "uczony" jak Twoja osoba, podobnie uważa. Może po prostu leniem jesteś;-)

odpowiedzi (0)

skomentuj

Idz na posła

+17 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Kolo (gość)  •

I jaki wuj ci dały studia?Oficjalnie przyznaj że jesteś życiowym nieudacznikiem.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Studia

+27 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Kk (gość)  •

To po co kuleczko poszlas na byle jakie studia? Czemu sie dziwisz? Skoro narobiło się tyle bezwartosciowych kierunków, produkujacych masowo magistrów.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Hańba

+33 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Tynka (gość)  •

Zawsze możesz się przebranżowić i zmienić pracę i docenić ludzi pracujących w marketach na kasie i zobaczyć za co biorą kasę skoro twierdzisz że tam pracują same debile i osoby bez wykształcenia,

odpowiedzi (0)

skomentuj

Do kluseczki

+30 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Nikt (gość)  •

Widocznie ty jestes nawiekszym zyciowym nieudacznikiem skoro ludzie bez kwalifikacji zarabiaja wiecej od ciebie

odpowiedzi (0)

skomentuj

do kluseczki

+26 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

pracująca w lidlu Iza (gość)  •

Kłamiesz zdziwiłbys się ile osób po studiach pracuje w lidlu czy w biedronce.
Idź i sam ich zapytaj.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Kasjer=lekarz

+13 / -9

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Z (gość)  •

To ciekawy kraj w którym lekarze na specjalizacji zarabiają tyle samo albo mniej niż kasjer w biedronce. Widać ludzkie zdrowie i życie jest tak samo cenione jak to czy ktoś pomyli cenę papierosów. Nie ujmuje nic kasjerom. To nie jest zbyt fajna praca ale pensja powinna być uzależniona od wiedzy i poziomu odpowiedzialności, a w tym przypadku to skrajnie odmienne pułapy. Zaraz pojawią się argumenty, że można wziąć dyżur na którym się śpi (jeszcze zależy gdzie ten dyżur się wezmie). Każdy chce żyć normalnie i spac głębokim snem w swoim łóżku z którego nie budzi go ktoś do reanimacji pacjenta. Ktoś mówi o pazernosci. Nikt nawet nie pomyśli o tym żeby być wdzięcznym za to, że ktoś na tym dyżurze jest. Media rozdmuchują sytuacje nieuprzejmego doktora z dyżuru, ktoremu sie wstac nie chcialo. Pewnie, ze takie rzeczy nie powinny się dziać, ale czy ktoś się zastanowił jak małym odsetkiem są takie sytuacje? Nikt nie mówi o tym jak zachowują się pacjenci bo nikogo to nie obchodzi. Cieszy mnie to, że kasjerzy tyle zarabiają. Niech zarabiają jeszcze więcej. Szanujmy się wzajemnie. My Polacy bardzo łatwo potrafimy oceniać i krzywdzic. Stereotyp to nasze drugie imię. Patrzę na starszych kolegów i gorąco podziwiam ich wysiłki służące pomocy ludziom. Zbierają żniwo chorego systemu, to ich się obwinia dosłownie za wszystko. Za rzeczy zupełnie od nich niezależne. W ciągu paru dni mam wybrać specjalizację (o ile się dostane) i jestem rozdarty, bo wejście w ten system to tak jak chodzenie po bagnie z krokodylami. Nie wyjechałem i proszę Was ludzie, dziękujemy sobie wzajemnie za to, że jesteśmy. Walczmy o nasz wspólny interes. Jeżeli nie zmienimy podejścia i nie przestaniemy pluć na wszystko dookoła to ani nie będzie miał kto skasować pomidora ani leczyć zawału Twojej mamy, żony, męża. Nie wiem czy to ma ład i skład co napisałem. Po prostu więcej refleksji nikomu nie zaszkodzi.

skomentuj

Bzdura

+11 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Masakro (gość)  •

Gdzie lekarz na specjalizacji zarabia mniej albo podobnie ludzie robią wam wodę z mózgu jak by tak było jak piszesz nikt by na lekarza się nie pchal i studia nie kosztowały by po kilkanaście i kilkadziesiąt tysięcy kto wierzy w takie bzdury powinien się przejść właśnie do lekarza wiadomo jakiego...

odpowiedzi (0)

skomentuj

jaki prezes

+7 / -28

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

taki rezim (gość)  •

Jak sie wam z PISowskiego motłochu nie chcialo sie uczyc i isc na studia to jestescie skazani na prace w Biedrze. Wcale mi was nie żal wy roszczeniowy PISowski plebs. A co do "niemieckich " marketow to wole tam isc bo nasi"narodowi, katoliccy prywaciarze" zawyzaja ceny wiec mam ich i ten caly wasz PIS i katolicyzm w d****. U mnie rzadzi rachunek ekonomiczny- ide tam gdzie taniej. A wy jestescie glupimi frajerami.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Odpowiedź 9

+22 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Gość (gość)  •

Przepraszam bardzo czy myśli pan że ludzie w biedronce sa niewyksztalceni?czesto zdobyli więcej wiedzy niz niejed na wyższym stanowisku tylko nie mają Pleców zeby się dostac do koryta!!!!!!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Brutto!!!

+21 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Łukasz (gość)  •

Co znaczy dostawać pensje brutto ile to jest, kto to wymyślił? Te pensje brutto powinny być co najmniej pensjami netto.

skomentuj

ds

+6 / -9

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ds (gość)  •

Zachęcam natomiast do głosowania w nastepujacy sposob zeby skutecznie niszczyć parszywy rydzykowy torun. Na prezydenta Bydgoszczy głosuje na Bruskiego i PO zeby PiS nie panoszył sie razem z tym ich ukochanym pedofilskim klerem katolickim w naszej metropolii . Ani grosza z budżetu miasta na bogaty, tłusty chciwy kler i ich marmurowe smoleńskie pomniki. Natomiast do sejmiku woj. bede głosował na PiS tylko dlatego bo trzeba wypędzić toruńska klikę z PO z urzędu marszałkowskiego na czele z ich łysym złodziejem Calbeckim. Dlatego choć nienawidzę PiS i każdy kto przez ostatnie 3 lata czyta moje komentarze wie o tym dobrze , to nienawidzę torun jeszcze bardziej . Strategia jest taka zeby najpierw wyrwać urząd marszałka i sejmik spod przewagi wpływów Torunia a za 4 lata na nastepnych wyborach jak PO zmadrzeje i wystawi kandydata na marszałka z Bydgoszczy kopnąć PiS w d*** i znow głosować na PO aby wtedy ostatecznie przenieść wszystkie urzędy z toruńskiej wsi do naszej metropolii.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Praca w sprzedaży

+7 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

esprzedawca (gość)  •

Zawsze można dodać CV i znaleźć pracę w sprzedaży na esprzedawca.pl

odpowiedzi (0)

skomentuj

PObojowisko po towarzyszach z PO.

+18 / -7

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Baribal (gość)  •

Wystarcza na mortadele i kaszanke oraz oplacenie jakiejs nory do spania. Na godne zycie na pewno nie, tylko na trwanie w stanie wegetatywnym. Zeby handel oddawac w obce rece i pozbawiac swoj kraj naleznych z niego dochodow, na to trzeba byc lepszym Tuskiem, ktory wszystko by zniemczyl i zapoczatkowal Hakate II.

skomentuj

sa

+7 / -11

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

sa (gość)  •

100 razy wole Tuska niz obecny rzad PISowskich zlodziei i klerykalnych pedofilow. Po wyborach sie rozprawimy z kartoflem kaczynskim i jego szajka z kruchty.

odpowiedzi (0)

skomentuj

PAWDA

+7 / -10

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

PRAWDA (gość)  •

NIEBIECKIE SIECI I TE BIEDRY PORUGALSKIE DINO ITP NIC POLSKIEGO MASAKRA -WYJEDZ NA ZACHÓD TAM TEGO NIE MA CO U NAS -WYWOŻĄ IENIADZE POLSKIE IENIADZE A MY DOKŁADAMY DO ICH EMERYTUR TAKA PRAWDA POCZYTAJCIE SOBIE -SMIEJĄ SIĘ NIEMCY ,ZE MY POLACZKI TAKIE GŁUPAWE I DALI SIE ZROBIĆ WPROWADZAJĄC TZW. WOLNOŚC -CHHAHHA ŚMIECH JAK BYŁ PROBLEM Z POLSKIMI JABŁKAMI -ZNAM TEMAT SPROWADZALI W TYM SAMYM CZASIE SWOJE OD SWOICH SADOWNIKÓW CO WIECEJ IM SIĘ TO OPŁACIŁO BO DOTACJE NIEMCY MIELI ZA NADPRODUKCJE I MOGLI SPRZEDAĆ TYLKO SWOIM ….WIELE MOZNA CHODZCIE DO NIEMIECKICH MARKETÓW JA NIEMIEC DURNE POLACZKI ZAIWANIAĆ I DUZE KOSZYKI CHHAHHHHHAŁĄAAŁĄĄĄAŁŁLLLLAŁŁŁŁŁŁAŁŁŁŁŁ A A A CHHAHHAHAHAH

skomentuj

?

+5 / -6

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Gość (gość)  •

Co masz za problem z Niemcami? U nich zarabiam więcej A za zakupy spożywcze płace mniej. Jak przyjeżdżam do Polski to też robię zakupy w zagranicznych marketach bo mi tak pasuje i nic nikomu do tego. Polska nie ma nic do zaoferowania, Polskie sklepy także więc czemu miałabym chcieć robić zakupy w Polskim sklepie?

odpowiedzi (0)

skomentuj

sd

+2 / -7

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ds (gość)  •

Jak sie wam z PISowskiego motłochu nie chcialo sie uczyc i isc na studia to jestescie skazani na prace w Biedrze. Wcale mi was nie żal wy roszczeniowy PISowski plebs. A co do "niemieckich " marketow to wole tam isc bo nasi"narodowi, katoliccy prywaciarze" zawyzaja ceny wiec mam ich i ten caly wasz PIS i katolicyzm w d****. U mnie rzadzi rachunek ekonomiczny- ide tam gdzie taniej. A wy jestescie glupimi frajerami.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Dino

+6 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Anna (gość)  •

Dino to polska sieć

odpowiedzi (0)

skomentuj

Stek bzdur !

+21 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Była (gość)  •

Odeszłam parę tygodni temu z Biedry więc wiem że te stawki tu podawane to jeden wielki stek bzdur !!!

odpowiedzi (0)

skomentuj
1 3 4 5 ... 10 »