Zapasy. Kolejne sukcesy zawodniczek Master Łódź

Zapaśniczki Master Łódź wzięły udział w międzynarodowym Pucharze Włoch.

Turniej odbył się na powietrzu, tuż przy malowniczej plaży, nad morzem Tyreńskim.

W kategorii do 38 kg złoty medal zdobyła Agata Kucharska, w kat. do 52 kg brązowy krążek wywalczyła Olivia Jagiełło, zaś w kat. do 48 kg na piąty miejscu uplasowała się Jagoda Górska.

Agata i Olivia to aktualne medalistki mistrzostw Polski młodziczek w zapasach. Podopieczne trenera Piotra Górskiego, mają również osiągnięcia w sumo, wszystkie trzy zakwalifikowały się do reprezentacji na mistrzostwa Europy, które odbywały się w tym roku w Siedlcach, a Olivia Jagiełło została wicemistrzynią kontynentu.

Klub Master zaprasza na treningi ogólnorozwojowe, przygotowujące do każdej dyscypliny sportu oraz olimpijskie sporty walki: zapasy, taekwondo. Zajęcia dla dzieci, od 4 roku, odbywają się w Hali Sportowej MOSiR przy ul. Skorupki 21 (obok Zatoki Sportu). Więcej informacji na stronie www.facebook.com/MasterLodz oraz pod nr tel. 507 138 338.