Zamówił e-papierosa na portalu społecznościowym, dostawcę przywitał pałką teleskopową!

KWP ŁÓDŹ
PP
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy znaleźli na portalu społecznościowym ogłoszenie o sprzedaży e-papierosa, ale nie mieli zamiaru za niego zapłacić. Zagrozili więc sprzedającemu pałką teleskopową, zabrali jego własność i uciekli. Gdy już myśleli, że unikną kary, do ich drzwi zapukali policjanci.

W połowie listopada jeden z mieszkańców Łodzi zamieścił na portalu społecznościowym informacje o sprzedaży e-papierosa. Dość szybko otrzymał wiadomość od zainteresowanego klienta. Umówił się z nim 14 listopada 2016 roku przy jednej z galerii handlowych na Bałutach. Na spotkanie przyszło dwóch potencjalnych kupców. Mężczyźni zaproponowali sprzedającemu, by poszedł wraz z nimi do mieszkania ich znajomego, by podładować urządzenie i sprawdzić, czy jest w pełni sprawne. Przystał on na tę propozycję. Gdy wszystkie ich wątpliwości zostały rozwiane, wrócili do galerii, gdyż jak twierdzili, musieli wypłacić pieniądze z bankomatu.

Przed budynkiem sklepu gdy pokrzywdzony nie dostawał pieniędzy, zaczął domagać się jego oddania. Wtedy też jeden z mężczyzn wyciągnął pałkę teleskopową. Zagroził, że jeśli właściciel papierosa nie da mu spokoju, to go pobije. Wystraszony mężczyzna, obawiając się spełnienia gróźb napastników, odszedł. Gdy tylko to zrobił mężczyźni uciekli. Okradziony poinformował o całym zdarzeniu policję.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z II Komisariatu KMP w Łodzi. Śledczy wytypowali, że sprawcą jest 17-letni mieszkaniec Bałut oraz jego 18-letni kompan, mieszkaniec powiatu zgierskiego. 28 grudnia 2016 roku zostali oni zatrzymani. Przestępczy duet usłyszał zarzuty kradzieży rozbójniczej, za co grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawcy przyznali się do zarzucanego im czynu.

WIERSZYKI NA NOWY ROK, ŻYCZENIA NOWOROCZNE, ŚMIESZNE WIERSZYKI NA NOWY ROK, ŻYCZENIA NA 2017 ROK
SMSY SYLWESTROWE, KRÓTKIE ŻYCZENIA NA NOWY ROK, WIERSZYKI NOWOROCZNE ŚMIESZNE
ŻYCZENIA NOWOROCZNE 2016. KRÓTKIE ŻYCZENIA NOWOROCZNE SMS
[ZOBACZ FILM Które gwiazdy stanęły w tym roku na ślubnym kobiercu? (x.news/Associated Press)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM Które gwiazdy stanęły w tym roku na ślubnym kobiercu? (x.news/Associated Press)