18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 17godz.
  • 34min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Zamieszanie na Wólczańskiej. Znów nie zdążyli z zakończeniem prac

GB
Tablica od dłuższego czasu informuje, że 29 października, czyli dziś, zacznie się remont ul. Wólczańskiej od ul. Radwańskiej do ul. Czerwonej... Jarosław Ziarek
Od poniedziałku miał być zamknięty kolejny odcinek ul. Wólczańskiej - od ul. Radwańskiej do ul. Czerwonej, gdzie wymieniana będzie nawierzchnia.

Jednocześnie powinien zostać otwarty po remoncie odcinek od al. Mickiewicza do ul. Radwańskiej. Tak zapowiadał pod koniec ubiegłego tygodnia Zarząd Dróg i Transportu. Czyżby urzędnicy nie wiedzieli, że na tym drugim odcinku remont się jeszcze nie skończył? Wczoraj ten fragment obstawiony był barierkami i pachołkami; zresztą gołym okiem widać, że od strony al. Mickiewicza na połowie jezdni brakuje wierzchniej warstwy. Nikt nie odwołał jednak informacji o przeniesieniu prac na kolejny odcinek, a MPK potwierdzało wczoraj, że od dziś, w związku z remontem, zmienią się trasy autobusów linii 57, N5 i N6.

Wideo

Komentarze 5

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

s
studenciak

A jeszcze lepsze jest to, że remont Wólczańskiej (przy PŁ), zaczął się idealnie z początkiem roku akademickiego. Jakby nie można w wakacje tego było jebn** ;) "Wrócicie napier***** gdy siądę do pracy!" XD

l
lol

normalne

S
Szlag

Ruszyliby dupska zza biurek i zobaczyli na jakim etapie są remonty ulic. Z okien na Piotrkowskiej niewiele widać, a z nowego budynku to już nic nie zobaczą.

Ł
Łapiduch

Mnie dziwi to dlaczego takich remontów nie można rozpoczynać na wiosnę a nie przed rozpoczęciem zimy

1

Do tej pory dziwi mnie, jak to jest możliwe, że odcinek, który w polandzie remontują 2 miesiące dojcze pyknęliby w 2 x 48h i byłoby po krzyku.

Dodaj ogłoszenie