Zamiennanowy.pl – prosta droga do nowego samochodu

Materiał informacyjny Łódź JTB Sp.ZO.O Sp.K

Wymiana samochodu na nowy jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Dzięki programowi Zamiennanowy.pl szybko i bez problemu kupisz nowy samochód marki Volkswagen, Skoda lub Seat jednocześnie sprzedając swoje dotychczasowe auto.

Uzyskaj ofertę bez wychodzenia z domu

Program Zamiennanowy.pl prowadzony jest przez grupę Bednarek – autoryzowanego dilera marek Volkswagen, Skoda i Seat. Stworzony został z myślą o wszystkich osobach, które chcą wymienić swoje dotychczasowe auto na nowe.

Aby uzyskać ofertę nie trzeba jednak fatygować się do salonu. Wystarczy wejść na stronę Zamiennanowy.pl i wypełnić prosty formularz. Podajemy w nim jaki model nas interesuje, a także wpisujemy dane naszego obecnego pojazdu. I to wszystko! Doradca zapozna się z naszym zapytaniem i skontaktuje się w celu przedstawienia korzystnej oferty.

Łatwy odkup auta

Salon wyceni, a potem przyjmie w rozliczeniu samochód każdej marki. Nie ma znacznie, wersja silnikowa czy wyposażenie. Po zaakceptowaniu przez klienta oferty, kwota z jego sprzedaży zostanie odliczona od ceny nowego auta. Tym samym pomniejszona będzie kwota do zapłaty lub spadnie wysokość raty, w przypadku finansowania.

Jest to łatwy i szybki sposób, aby każdy klient mógł pozbyć się dotychczasowego samochodu bez konieczności angażowania się w długi i pracochłonny proces jego sprzedaży osobom trzecim. Przedstawiciel salonu zrobi wszystko na miejscu. Przeprowadzi oględziny, sprawdzi jego stan techniczny oraz dokona kalkulacji. Całość procesu jest oczywiście bezpłatna.

Co wybrać?

W ramach akcji Zamiennanowy.pl dostępne są wszystkie modele marek: Volkswagen, Skoda oraz Seat. Od popularnego Golfa, aż po elektryczne modele Skody i VW.

Skuteczne rozwiązanie problemu oczekiwania na nowe auto

Jak wiadomo, obecna sytuacja na świecie bardzo mocno odbiła się na dostępności nowych samochodów na świecie. Przez liczne ograniczenia i opóźnienia produkcyjne, niemalże wszystkie koncerny motoryzacyjne mają ograniczenia z dostępnością nowych modeli.

Tymczasem program Zamiennanowy.pl stanowi doskonałe rozwiązanie. Dzięki temu, że wciąż dysponujemy swoim poprzednim samochodem, okres oczekiwania na dostawę nowego auta nie jest uciążliwy.

Dlatego program „Zamień na nowy” to prosty i skuteczny sposób na wymianę auta na nowego Volkswagena, Skodę lub Seata.

Sprawdź oferty

Aby skorzystać z oferty programu wystarczy wejść na stronę Zamiennanowy.pl. Następnie wypełnić pola dotyczące nowego, a następnie poprzedniego samochodu. Warto wcześniej wykonać kilka fotografii posiadanego auta, aby mechanicy mogli lepiej ocenić jego stan.

Również osoby, które chcą jedynie sprzedać swoje auto mogą bez problemu skorzystać z oferty Zamiennanowy.pl. Jedyne co należy zrobić to wybrać opcję „Chcę tylko sprzedać/wycenić”. Jest to najszybsza i najłatwiejsza droga, aby pożegnać się ze starym autem.

Dodaj ogłoszenie