ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Zakupy do pełna w Galerii Łódzkiej...

Artykuł sponsorowany

2018-10-08 00:00

2018-10-12 21:19

1 Komentarz
Dodaj komentarz

Zakupy do pełna w Galerii Łódzkiej

Artykuł sponsorowany

2018-10-08 00:00

Od 12 do 28 października zakupy w Galerii Łódzkiej nabiorą rozpędu. W tych dniach warto „wrzucić szósty bieg” i czym prędzej „zatankować zakupy do pełna”. Na uczestników loterii czekać będą karty podarunkowe o łącznej wartości 50 tysięcy złotych.
Zakupy do pełna w Galerii Łódzkiej                       Zakupy do pełna w Galerii Łódzkiej
„Jesień obfituje w działania promocyjne. Tym razem stawiamy na wykorzystanie interaktywnych urządzeń, które wprowadzają element zabawy tematycznej. Nasze doświadczenia pokazują, że właśnie tego typu akcje są najchętniej wybierane przez klientów Centrum. W październiku warto „zatankować” nowe kolekcje „pod sam korek” i zdobywać cenne nagrody. – mówi dyrektor Galerii Łódzkiej, Beata Stefańska.

JAK TO DZIAŁA? NAJKRÓTSZA DROGA DO ZDOBYCIA KARTY PODARUNKOWEJ.

Krok pierwszy – zakupy.

Warto wykazać się refleksem i wyprzedzić konkurentów w wyścigu po najciekawsze perełki z jesiennych kolekcji. Uwaga, maksymalna prędkość dozwolona podczas zakupów nie może przekraczać 350 km/h.

Krok drugi – pit stop z nagrodami.

Punkty promocyjne, znajdują się na poziomie -1 przy sklepie Smyk i poziomie 0 przy punkcie informacji, wyposażone są w specjalne dystrybutory kart upominkowych o łącznej wartości 50 tysięcy złotych.

Krok trzeci – kontrola zakupów.

W tym miejscu należy okazać paragon potwierdzający dokonanie zakupu w Galerii Łódzkiej za minimum 100 zł.

Krok czwarty - nagrody.

Odbierz od obsługi punktów konkursowych kupon promocyjny, zarejestruj go, zatankuj i sprawdź czy wygrałeś jedną z kart podarunkowych o wartości 50 zł lub 100 zł. Tym razem na klientów czekać będą aż 2 punkty „tankowania nagród” – na poziomie 0 przy informacji oraz -1 przy salonie Smyk.

„Zakupy do pełna” to aż 17 dni loterii, podczas której można zdobyć karty upominkowe. Zatem silnik start, kierunek Galeria Łódzka. Szerokości!

Komentarze

(1)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

www.CashPay40.Com

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

 •

Zarabiam od 8357 do 10642 dolarów tygodniowo i wiesz, że to najprostsza praca, o której słyszałem. Muszę po prostu natknąć się na niektóre strony internetowe i moja praca jest kompletna. Mogę pracować z dowolnego miejsca w dowolnym momencie, ciesząc się moim życiem i uwielbiam ttoo robić. Możesz też zrobić to samo, ...

odwiedzając tę stronę .......... ➥➥ ➥ ➥➥ www.CashPay40.Com

odpowiedzi (0)

skomentuj