ZAGŁĘBIE LUBIN - ŁKS ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO 19.06.2020. Śledź wynik meczu LIVE

(dk, ww)
Dziś ŁKS rozpocznie zmagania w grupie spadkowej. Piłkarze z Łodzi są obecnie najgorszą drużyną ekstraklasy, aby myśleć o cieniu szansy na utrzymanie już od dziś trzeba zacząć wygrywać. Mecz rozpocznie się o godz. 18. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE z meczu Zagłębie Lubin vs. ŁKS Łódź.

Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź na żywo

strona wymaga odświeżania

ZAGŁĘBIE LUBIN1
ŁKS ŁÓDŹ0

Koniec meczu. ŁKS wstydu nie przyniósł, jak w poprzednich meczach, ale też nie zachwycił i nie zdobył punktów. Marne pocieszenie, że komentatorzy uznali, że pokazał trochę ekstraklasowych umiejętności. Kolejny mecz z Górnikiem
90+1 min. Sędzia przedłużył mecz o trzy minuty
90 min. Róg dla ŁKS. W poprzeczkę strzelał Dąbrowski głową, później uderzał technicznie Moros. Bramki wyrównującej nie ma. Jaka szkoda
88 min. ŁKS dłużej przy piłce, ale daleko od bramki gospodarzy
86 min. Ratajczyk dobrze zaatakował lewą stroną, Trąbka zepsuł podanie
84 min. Guldan ukarany żółtą kartką
82 min. Techniczne uderzenie Domingueza, tuż obok branki gospodarzy. Mogło być 1:1
80 min. Klimczak strzelał zza pola karnego, piłka trafiła pod nogi Corrala, ale Hiszpan nie opanował piłki
79 min. Dominguez w polu karnym nie doszedł do dobrego podania
77 min. Po raz pierwszy Corral zagrał jak napastnik. Powalczył o górną piłkę, ale strzelił obok bramki Zagłębia
72 min. Zivec ukarany żółtą kartką
71 min. Corral faulowany, żółta kartka dla Baszkirowa
70 min. Klimczak faulowany, leży na murawie, potrzebna pomoc lekarska
68 min. Kombinacyjne akcje gospodarzy nie kończą się strzałami
67 min. Grzesik wybił piłkę na róg
64 min. Zmiana w ŁKS. Schodzi Pirulo, wchodzi Domniguez
62 min. Corral faulował bramkarza Zagłębia. Hiszpański napastnik ŁKS częściej fauluje niż dochodzi do zagranych do siebie piłek
61 min. Bohar strzelał na bramkę ŁKS, Malarz złapał piłkę
60 min. Zmiana w ŁKS. Ratajczyk wszedł za Sajdaka
59 min. Wrzutka na pole karne Zagłębia, ale nie przyniosła efektu
56 min. ŁKS nie jest w stanie wyprowadzić ciekawej akcji ofensywnej
52 min. ŁKS zepchnięty do głębokiej defensywy. Białek strzelał głową - tuż obok
49 min. Wielkie zamieszanie pod bramką ŁKS. Malarz w ostatniej chwili wybił piłkę z linii bramkowej
47 min. Strzelał Zivec, został zablokowany, poprawiał Poręba, obronił Malarz
46 min. Początek drugiej połowy. Czy ŁKS jest w stanie odrobić straty?
Koniec pierwszej połowy. ŁKS stracił jednego zawodnika i jedną bramkę. Gra bezbarwnie, bardzo słabo, by nie powiedzieć beznadziejnie.
45 min. Gol dla Zagłębia. Bohar dostał genialne prostopadłe podanie od Zivca i strzelił po długim rogu do siatki Malarza. Tym prostopadłym podaniem Zivec oszukał trzech obrońców ŁKS. Tak się gra w piłkę nożną
44 min. Po rogu Kopacz strzelał głową, Malarz broni
43 min. ŁKS zepchnięty do defensywy, broni się na własnej połowie
42 min. ŁKS gra w dziesiątkę
39 min. Czerwona kartka dla Wróbla. Po raz drugi faulował Zivca i ukarany został drugą żółtą kartką
33 min. Dąbrowski wybił piłkę z linii bramkowej ŁKS. Głową strzelał młody Białek
31 min. Białek strzelił na bramkę ŁKS, Malarz wybił na róg
29 min. Trzecia żółta kartka dla ŁKS. Tym razem ukarany Srnić. Wolny dla Zagłębia przed polem karnym ŁKS. Poręba strzelił w mur
28 min. Dobry strzał Grzesika w krótki róg, bramkarz gospodarzy odbił piłkę
26 min. Z boiska wieje nudą, gra toczy się w środku pola
24 min. Wróbel faulował w środku pola - ełkaesiak ukarany żółtą kartką
19 min. Zagłębie osiąga przewagę, ŁKS ma kłopoty podejściem pod bramkę gospodarzy
16 min. Zablokowany strzał przez Morosa. Mógł być gol dla Zagłębia
15 min. ŁKS długo utrzymuje się przy piłce, ale nie zagraża bramce rywali
11 min. Czerwiński strzelał zza pola karnego, niecelnie
10 min. Balić strzelił obok bramki ŁKS
6 min. A jednak gol nie został uznany - Wróbel faulował
6 min. Gol dla ŁKS. Po dośrodkowaniu Grzesika gola głową strzelił Wróbel. Sędzia sprawdza VAR. Wróbel pchał obrońcę
4 min. Corral ukarany żółtą kartką za faul w środku boiska
3 min. Dobra akcja Pirulo po prawej stronie boiska, Sajdak psuje jednak tę akcję niecelnym podaniem
2 min. Ostre stracie w środku pola. Zderzyli się ze sobą Pirulo i Corral
1 min. Pierwszy gwizdek sędziego. ŁKS na czarno, Zagłębie w koszulkach miedziowych

Godz. 17:55 - Za pięć minut rozpocznie się mecz. To pierwszy mecz z kibicami, którzy zasiedli na trybunach. W Lubinie mogło zasiąść 4 tys. widzów, zgromadziło się zaledwie 2 tys. Szkoda, że nie mogli przyjechać kibice ŁKS, zapewne zajęliby te wolne 2 tys. miejsc

Godz. 17:45 - W drużynie Zagłębia zagra bardzo zdolny 18-letni Białek, za którego już dziś kluby zachodnich lig oferują 6-8 mln euro. Niestety, ze składu ŁKS wypadł Ratajczyk, a tak bardzo liczyliśmy na szybki rozwój utalentowanego ełkaesiaka

Godz. 17:40 - W porównaniu z poprzednim meczem trener Wojciech Stawowy dokonał pięciu zmian w składzie - za Sobocińskiego wprowadził Morosa, za Piątka gra Sajdak, za Wolskiego gra Srnić, za Ratajczyka - Wróbel, za Sekulskiego - Corral.

Godz. 17:30 - Dziś 40 lat kończy bramkarz ŁKS Łódź Arkadiusz Malarz. Pewnie zwycięstwo z Zagłębiem Lubin byłoby wspaniałym prezentem urodzinowym. Czekamy na pierwszy gwizdek sędziego, mecz już za pół godziny. Zagłębie - ŁKS relacja LIVE.

Godz. 17:20 Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się walka o przetrwanie ŁKS w elicie polskiej piłki. Początek spotkania o godz. 18. Poniżej składy obu drużyn i aktualna tabela.

ZAGŁĘBIE ŁKS MECZ NA ŻYWO

Godz. 17:10 - Skład ŁKS: Malarz - Grzesik, Dąbrowski, Moros, Klimczak, Pirulo, Sajdak, Srnić, Trąbka, Wróbel, Corral

Godz. 17 - Skład Zagłębia Lubin: Hładun - Czerwiński, Kopacz, Guldan, Balić - Bashkirov, Poręba, Draźić, Źivec, Bohar - Białek

ZAGŁĘBIE ŁKS NA ŻYWO

Piłkarze ŁKS muszą zacząć wygrywać od dziś. Mecz rozpocznie się o godzinie 18. Za chwilę podamy składy obu drużyn.