Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Zaginęła 16-latka! Pomóżcie jej szukać!

(kb)
Brzezińscy policjanci szukają 16-letniej Pauliny Adamczyk z Jeżowa. Dziewczyna wyszła z domu 1 czerwca br. przed godz. 9 i nie powiedziała nikomu, gdzie się udaje. Od tej chwili z nikim się nie kontaktowała.

Nastolatka ma 160 cm wzrostu, waży około 50 kg, ma długie, ciemne włosy i brązowe oczy. W chwili zaginięcia miała na sobie jasnoniebieskie, dżinsowe spodnie, żółtą podkoszulkę na ramiączkach, granatową koszulę z długim rękawem oraz czarne tenisówki. Ponadto w uszach miała niewielkie, wiszące złote kolczyki.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach przy ul. Konstytucji 3 Maja 5 lub pod nr tel. (46) 874-03-30 i całodobowo (46) 874-03-31.

DUCHÓWKA ELBLĄG KUCHENNE REWOLUCJE [MENU, CENY, OPINIE]
FIGARO ELBLĄG KUCHENNE REWOLUCJE GESSLER [MENU, ADRES]
Czytaj także w Expressie Ilustrowanym:
ŻYCZENIA URODZINOWE. KRÓTKIE, ŚMIESZNE ŻYCZENIA URODZINOWE SMS
WIERSZYKI NA ZAKOŃCZENIE ROKU, WIERSZYKI DLA NAUCZYCIELI

[ZOBACZ TEŻ FILM Oblany test przed Euro. Piłkarze i trener zachowują spokój: Trzeba wyciągnąć wnioski i jedziemy dalej (lektor) (autor x.news/Agencja TVN)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Oblany test przed Euro. Piłkarze i trener zachowują spokój: Trzeba wyciągnąć wnioski i jedziemy dalej (lektor) (autor x.news/Agencja TVN)