Zaczęło się od 0:1, ale ostatecznie wygrały siatkarki Budowlanych

Aleksandra Sikorska
Aleksandra Sikorska łukasz kasprzak
Siatkarki Budowlanych pokonały w Białymstoku AZS 3:1

Łodzianki zaczęły mecz fatalnie, oddając pierwszą fazę premierowego seta rywalkom (10:20). Potem wzięły się w garść, ale nie były w stanie odrobić strat. W drugim uzyskały kilkupunktową przewagę i wydawało się, że łatwo wygrają. W końcówce doszło do horroru (24:24), ale ostatnie piłki należały do łodzianek. Kolejny set bez historii. W czwartym było trochę emocji, ale ostatecznie wygrał zespół Budowlanych za trzy punkty. MVP Marta Wójcik. 20 punktów zdobyła Magdalena Piątek.
AZS Białystok - Budowlani Łódź 1:3
(25:20, 24:26, 16:25, 23:25)
Budowlani: Thompson, Golec, Bryda, Sikorska, Kruk, Ampudia, Durajczyk (libero) oraz Piątek, Wójcik, Pycia, Mikołajewska