XXXII Bieg Sylwestrowy. Znamy zwycięzców

P.Zaktualizowano 
W Arturówku, odbył się kolejny Bieg Sylwestrowy. Miłośnicy biegania stanęli na starcie już po raz trzydziesty drugi. Znamy zwycięzców.

W biegu głównym startowało 1000 osób. Wśród mężczyzn zwyciężył Patryk Stypułkowski z RKS Łódź w zasie 31 min 45 s, drugi był Maciej Nitka z AB Jędraszek Łódź, a trzeci Emil Dobrowolski.
Wśród pań pierwsza na metę przybiegła łodzianka -Monika Kaczmarek - 35 min, 56 s, druga była Kamila Pobłocka-Dobrowolska, a trzecia Sylwia ślęzak,.

Zwycięzca w biegu na 10 km otrzymał puchar prezydenta Łodzi, zwyciężczyni - puchar marszałka województwa. W biegu głównym, w kategorii kobiet i mężczyzn, za zajęcie miejsc I-III były nagrody pieniężne lub rzeczowe, za zajęcie miejsc IV-VI - nagrody rzeczowe.

Organizatorem biegu byli Regionalna Rada Olimpijska w Łodzi przy współudziale: Urzędu Miasta Łodzi, Marszałka Województwa Łódzkiego, Centrum Sportu Politechniki Łódzkiej - Hotelowego Kompleksu Leśnego Arturówek.

Partnerzy: ABM Jędraszek, Netmi Group, ŁSZS, Delia Cosmetics, Healthy Food, Moda ślubna „Nadia”, Iwona Pellets, Raz na Wozie, MedEvac.

ŚMIESZNE WIERSZYKI NOWOROCZNE, WIERSZYKI NOWOROCZNE, SMSY ŚMIESZNE NOWY ROK
WIERSZYKI NA NOWY ROK, ŻYCZENIA NOWOROCZNE, ŚMIESZNE WIERSZYKI NA NOWY ROK, ŻYCZENIA NA 2017 ROK
SMSY SYLWESTROWE, KRÓTKIE ŻYCZENIA NA NOWY ROK, WIERSZYKI NOWOROCZNE ŚMIESZNE
ŻYCZENIA NOWOROCZNE 2016. KRÓTKIE ŻYCZENIA NOWOROCZNE SMS
[ZOBACZ FILM Które gwiazdy stanęły w tym roku na ślubnym kobiercu? (x.news/Associated Press)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM Które gwiazdy stanęły w tym roku na ślubnym kobiercu? (x.news/Associated Press)