Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 17godz.
  • 23min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Wyścigi w Łodzi. Utrudnienia w ruchu! Zjadą zawodnicy z całego kraju!

Tomasz Jabłoński
tj
Weekend zapowiada się w Łodzi wyścigowo. Dwie duże imprezy motoryzacyjne oznaczają też utrudnienia w ruchu. W sobotę odbędą się wyścigi na 1/4 mili Organika Speed Racing na al. Ofiar Terroryzmu 11 Września. Odcinek tej arterii pomiędzy ulicami Józefiaka i Tomaszowską będzie wyłączony z ruchu od godz. 6 do północy.

* W sobotę najszybsze samochody w kraju staną do wyścigów równoległych
* W niedzielę na Retkini kierowcy pokażą, co znaczy jazda w kontrolowanym poślizgu

Autobusy 55 oraz 95 będą dojeżdżały do przystanku na ul. Józefiaka przy Zakładowej. Linie tramwajowe 3 oraz 10 będą skrócone do pętli Augustów. Na trasie linii tramwajowej z pętli Puszkina/Rokicińska ulicami Rokicińską, Hetmańską, Zakładową, Józefiaka będą kursowały autobusy zastępcze. „Dell” przeobrazi się w arenę zmagań sportowych najmocniejszych pojazdów grupy STREET z całej Polski. O godzinie 15, według planów, rozpoczną się wyścigi równoległe na al. Ofiar Terroryzmu. W tym czasie odbędą się przejazdy pokazowe i eliminacyjne w poszczególnych klasach. W godz. 22- 24 - przejazdy finałowe i rozdanie nagród. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

W niedzielę Motosportklub Day, czyli drift na Retkini. Od godz. 6 rano do godz. 18 ulice w rejonie driftu będą pozamykane dla ruchu. Imprezy odbywać się będą w kompleksie wiaduktów na Retkini i ulicach Maratońskiej i Waltera-Jankego. Zmagania kierowców będzie można oglądać w godz. 9 - 17. Organizatorem zawodów jest Łódzki Związek Motorowy Motosportklub. W drifcie wystartuje 30 zawodników, w rajdzie samochodowym ponad 40 załóg. Imprezie będzie też towarzyszyć wystawa samochodów klasycznych. Wstęp na obie imprezy jest bezpłatny.

WIERSZYKI, WIERSZE DLA MAMY - piękne życzenia na DZIEŃ MAMY

Piękne życzenia na Dzień Matki 2015. Wierszyki dla mamy

ŻYCZENIA DZIEŃ MATKI, WIERSZYKI NA DZIEŃ MATKI. PIĘKNE ŻYCZENIA DLA MAMY ŻYCZENIA DLA MAMY WIERSZYKI
ŻYCZENIA URODZINOWE. KRÓTKIE, ŚMIESZNE ŻYCZENIA URODZINOWE SMS
KOMUNIA 2016. CO KUPIĆ NA KOMUNIĘ CHŁOPCU, CO KUPIĆ NA KOMUNIĘ DZIEWCZYNCE
ŻYCZENIA IMIENINOWE, KRÓTKIE ŻYCZENIA IMIENINOWE, WIERSZYKI IMIENINOWE, SMS IMIENINY

[ZOBACZ TEŻ FILM Strzały w pobliżu Białego Domu. Uzbrojony napastnik został postrzelony(autorxnews/RUPTLY)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Strzały w pobliżu Białego Domu. Uzbrojony napastnik został postrzelony(autorxnews/RUPTLY)