Wyrównana ekstraliga rugby. Wszystko zdarzyć się może w grze o medale

pas
Międzynarodowy Dzień Rugby w Polsce uczczono ligową kolejką.

Nie wystąpili tylko walczący z koronawiursem rugbiści Master Pharm Rugby Łódź, których hitowe wyjazdowe spotkanie XI kolejki z Ogniwem Sopot zostało przełożone na 3 kwietnia, początek, godz. 14.
W pierwszej rundzie łodzianie przegrali 10:20, na co wielki wpływ miała kontuzja Dawida Plichty i czerowna kartka kapitana Michała Mirosza.
W rozegranych meczach: Lechia Gdańsk musiała bardzo się postarać, żeby pokonać outsidera Spartę Jarocin 33:21 (21:13). Skra Warszawa pokonała Orkana Sochaczew 29:17 (15:7), a trzy przyłożenia zapisał na swoim koncie Arkadiusz Janeczko. Juvenia Kraków po walce uległa Budowlanym Lublin 17:20 (10:3). Pogoń Siedlce miała kłopoty do przerwy, ale ostatecznie wysoko pokonała Arkę Gdynia 42:8 (7:3).
Widać, że czołówka ekstraligi jest bardzo wyrównana. Wszystko zdarzyć się może, a walka o medale będzie pasjonująca

1. Ogniwo943333117
2. Skra1037322202
3. Master Pharm1037336155
4. Pogoń1134346225
5. Budowlani1026259253
6. Lechia1025260261
7. Orkan1123235276
8. Arka1119268338
9. Juvenia1113167303
10. Sparta110155567

Polacy najaktywniejsi w Europie

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie