Wypadek w centrum Łodzi. Auto uderzyło w barierki. Ranna kobieta

Lila SayedZaktualizowano 
Do groźnego wypadku doszło wieczorem na al. Kościuszki (przy ul. Struga).Czytaj więcej na następnej karcie Mateusz Kuligowski
Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek (12 sierpnia) wieczorem na al. Kościuszki (przy ul. Struga).

18-letnia kierująca fiatem punto jechała al. Kościuszki w kierunku ul. Zielonej. Na skrzyżowaniu z ul. A. Struga postanowiła zawrócić. W wyniku tego manewru straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w barierkę przystankową. Prawdopodobnie odłamki samochodu bądź barierki uderzyły w wysiadająca z tramwaju linii 7, 58-letnią kobietę.

Pasażerką zajęli się ratownicy medyczni. Policja prowadzi dochodzenie.

Zobacz też:

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 22

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

L
Lucyfer

noz kurrrrr a byloby jednego upierdliwego starucha mniej

G
Gość

To już nie pierwszy wypadek w tym miejscu i znowu samochód uderzył w to samo miejsce

G
Gość
2019-08-13T09:29:30 02:00, Gość:

🤦‍♀️ Co za tłumok... Weź ty dziewczyno lepiej oddaj to prawo jazdy póki jeszcze większej krzywdy nikomu nie zrobilas, i przesiadz się na rower. Prowadzenie samochodu nie jest dla wszystkich jak widać..

2019-08-13T10:30:13 02:00, Einstein:

Wolę taki wypadek, jak szalejących samców alfa po 160km/h w mieście.

Zwiększyć kary, minimalny mandat powinien wynosić 2500 pln

2019-08-13T10:44:15 02:00, Gość:

Ale to nie ma być co się woli... Po prostu takie coś nie powinno się wydarzyć, skoro przy zawracaniu ma problem gdzie jedzie się 20km/h to nie chce wiedzieć co się może stać jak się rozpędzi do 100km/h... Kary karami, ale już po takiej akcji powinni jej cofnąć uprawnienia..

2019-08-14T00:53:11 02:00, .:

Pierdolisz przygłupie

2019-08-14T11:50:06 02:00, Gość:

Nie ładnie tak się odzywać do swojej mamy :)

2019-08-14T16:05:48 02:00, Gość:

Do gość ty może tam jeździsz 20 km ona jechała z nadmierną prędkością gdyby jechała tyle vike piszesz to by nie wyrządziła takich szkud.

Także już wiesz co może się stać jak się rozpędzi

G
Gość
2019-08-13T09:29:30 02:00, Gość:

🤦‍♀️ Co za tłumok... Weź ty dziewczyno lepiej oddaj to prawo jazdy póki jeszcze większej krzywdy nikomu nie zrobilas, i przesiadz się na rower. Prowadzenie samochodu nie jest dla wszystkich jak widać..

2019-08-13T10:30:13 02:00, Einstein:

Wolę taki wypadek, jak szalejących samców alfa po 160km/h w mieście.

Zwiększyć kary, minimalny mandat powinien wynosić 2500 pln

2019-08-13T10:44:15 02:00, Gość:

Ale to nie ma być co się woli... Po prostu takie coś nie powinno się wydarzyć, skoro przy zawracaniu ma problem gdzie jedzie się 20km/h to nie chce wiedzieć co się może stać jak się rozpędzi do 100km/h... Kary karami, ale już po takiej akcji powinni jej cofnąć uprawnienia..

2019-08-14T00:53:11 02:00, .:

Pierdolisz przygłupie

2019-08-14T11:50:06 02:00, Gość:

Nie ładnie tak się odzywać do swojej mamy :)

Do gość ty może tam jeździsz 20 km ona jechała z nadmierną prędkością gdyby jechała tyle vike piszesz to by nie wyrządziła takich szkud.

G
Gość
2019-08-13T09:29:30 02:00, Gość:

🤦‍♀️ Co za tłumok... Weź ty dziewczyno lepiej oddaj to prawo jazdy póki jeszcze większej krzywdy nikomu nie zrobilas, i przesiadz się na rower. Prowadzenie samochodu nie jest dla wszystkich jak widać..

2019-08-13T10:30:13 02:00, Einstein:

Wolę taki wypadek, jak szalejących samców alfa po 160km/h w mieście.

Zwiększyć kary, minimalny mandat powinien wynosić 2500 pln

2019-08-13T10:44:15 02:00, Gość:

Ale to nie ma być co się woli... Po prostu takie coś nie powinno się wydarzyć, skoro przy zawracaniu ma problem gdzie jedzie się 20km/h to nie chce wiedzieć co się może stać jak się rozpędzi do 100km/h... Kary karami, ale już po takiej akcji powinni jej cofnąć uprawnienia..

2019-08-14T00:53:11 02:00, .:

Pierdolisz przygłupie

Nie ładnie tak się odzywać do swojej mamy :)

G
Gość
2019-08-13T09:29:30 02:00, Gość:

🤦‍♀️ Co za tłumok... Weź ty dziewczyno lepiej oddaj to prawo jazdy póki jeszcze większej krzywdy nikomu nie zrobilas, i przesiadz się na rower. Prowadzenie samochodu nie jest dla wszystkich jak widać..

2019-08-13T10:30:13 02:00, Einstein:

Wolę taki wypadek, jak szalejących samców alfa po 160km/h w mieście.

Zwiększyć kary, minimalny mandat powinien wynosić 2500 pln

I kara śmierci. Dla ciebie.

.
2019-08-13T09:29:30 02:00, Gość:

🤦‍♀️ Co za tłumok... Weź ty dziewczyno lepiej oddaj to prawo jazdy póki jeszcze większej krzywdy nikomu nie zrobilas, i przesiadz się na rower. Prowadzenie samochodu nie jest dla wszystkich jak widać..

2019-08-13T10:30:13 02:00, Einstein:

Wolę taki wypadek, jak szalejących samców alfa po 160km/h w mieście.

Zwiększyć kary, minimalny mandat powinien wynosić 2500 pln

2019-08-13T10:44:15 02:00, Gość:

Ale to nie ma być co się woli... Po prostu takie coś nie powinno się wydarzyć, skoro przy zawracaniu ma problem gdzie jedzie się 20km/h to nie chce wiedzieć co się może stać jak się rozpędzi do 100km/h... Kary karami, ale już po takiej akcji powinni jej cofnąć uprawnienia..

Pierdolisz przygłupie

l
lodzermensch

Ciekawe czy tam można zawracać, bo raczej wątpię.

G
Gość
2019-08-13T09:29:30 02:00, Gość:

🤦‍♀️ Co za tłumok... Weź ty dziewczyno lepiej oddaj to prawo jazdy póki jeszcze większej krzywdy nikomu nie zrobilas, i przesiadz się na rower. Prowadzenie samochodu nie jest dla wszystkich jak widać..

2019-08-13T10:30:13 02:00, Einstein:

Wolę taki wypadek, jak szalejących samców alfa po 160km/h w mieście.

Zwiększyć kary, minimalny mandat powinien wynosić 2500 pln

Albo tych po %%%%

G
Gość
2019-08-13T09:29:30 02:00, Gość:

🤦‍♀️ Co za tłumok... Weź ty dziewczyno lepiej oddaj to prawo jazdy póki jeszcze większej krzywdy nikomu nie zrobilas, i przesiadz się na rower. Prowadzenie samochodu nie jest dla wszystkich jak widać..

2019-08-13T10:30:13 02:00, Einstein:

Wolę taki wypadek, jak szalejących samców alfa po 160km/h w mieście.

Zwiększyć kary, minimalny mandat powinien wynosić 2500 pln

2019-08-13T10:44:15 02:00, Gość:

Ale to nie ma być co się woli... Po prostu takie coś nie powinno się wydarzyć, skoro przy zawracaniu ma problem gdzie jedzie się 20km/h to nie chce wiedzieć co się może stać jak się rozpędzi do 100km/h... Kary karami, ale już po takiej akcji powinni jej cofnąć uprawnienia..

2019-08-13T12:23:39 02:00, Gość:

100% racja

Jak dopiero prawko zrobiła to musi się nauczyć jeździć nie którzy potrzebują więcej godzin nauki. Może zrobiła prawko i jeździ tylko wtedy jak potrzebuję gdzieś jechać, a powinna najpierw z kimś doświadczonym z rodziny znajomych pojeździć żeby nabrać wprawy...

G
Gość

Ale to prawda,że nie każdy ma predyspozycje do kierowania samochodem.. trzeba być wybitnie zdolnym,żeby przy tak małej prędkości starcic panowanie nad samochodem..

G
Gość
2019-08-13T09:29:30 02:00, Gość:

🤦‍♀️ Co za tłumok... Weź ty dziewczyno lepiej oddaj to prawo jazdy póki jeszcze większej krzywdy nikomu nie zrobilas, i przesiadz się na rower. Prowadzenie samochodu nie jest dla wszystkich jak widać..

2019-08-13T10:30:13 02:00, Einstein:

Wolę taki wypadek, jak szalejących samców alfa po 160km/h w mieście.

Zwiększyć kary, minimalny mandat powinien wynosić 2500 pln

2019-08-13T10:44:15 02:00, Gość:

Ale to nie ma być co się woli... Po prostu takie coś nie powinno się wydarzyć, skoro przy zawracaniu ma problem gdzie jedzie się 20km/h to nie chce wiedzieć co się może stać jak się rozpędzi do 100km/h... Kary karami, ale już po takiej akcji powinni jej cofnąć uprawnienia..

100% racja

G
Gość
2019-08-13T09:29:30 02:00, Gość:

🤦‍♀️ Co za tłumok... Weź ty dziewczyno lepiej oddaj to prawo jazdy póki jeszcze większej krzywdy nikomu nie zrobilas, i przesiadz się na rower. Prowadzenie samochodu nie jest dla wszystkich jak widać..

2019-08-13T10:30:13 02:00, Einstein:

Wolę taki wypadek, jak szalejących samców alfa po 160km/h w mieście.

Zwiększyć kary, minimalny mandat powinien wynosić 2500 pln

Ale to nie ma być co się woli... Po prostu takie coś nie powinno się wydarzyć, skoro przy zawracaniu ma problem gdzie jedzie się 20km/h to nie chce wiedzieć co się może stać jak się rozpędzi do 100km/h... Kary karami, ale już po takiej akcji powinni jej cofnąć uprawnienia..

E
Einstein
2019-08-13T09:29:30 02:00, Gość:

🤦‍♀️ Co za tłumok... Weź ty dziewczyno lepiej oddaj to prawo jazdy póki jeszcze większej krzywdy nikomu nie zrobilas, i przesiadz się na rower. Prowadzenie samochodu nie jest dla wszystkich jak widać..

Wolę taki wypadek, jak szalejących samców alfa po 160km/h w mieście.

Zwiększyć kary, minimalny mandat powinien wynosić 2500 pln

K
Kierowca autobusu

To z pewnością wina kierowcy autobusu MPK my zawsze jesteśmy winni wszystkiego. Pozdrawiam

Dodaj ogłoszenie