Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Wypadek na Dąbrowie. Potrącona kobieta

(pij)
O godzinie 19.20 doszło do wypadku na skrzyżowaniu ul. Dąbrowskiego z ul. Tatrzańską. Jadący skodą roomster około sześćdziesięcioletni mężczyzna potracił przechodzącą przez jezdnię starszą panią. Prawdopodobnie sprawca musiał ostro hamować, gdyż samochód po wypadku stanął obrócony przeciwnie do kierunku jazdy.

Ranną zaopiekowali się ratownicy karetki pogotowia. Przewieźli poszkodowaną do szpitala im. Kopernika na badania, które pozwolą dokładnie rozpoznać jej obrażenia.

Okoliczności wypadku bada policja.

Wideo

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

W
Widziałam

Jełopie autorze to nie jest starsza Pani tylko dziewczyna byłam widziałam.

k
kozak z Dąbrowy

Może na początek autor niech zapozna się z faktami. Kierowca wcale nie musiał jechać szybko, a auto tuż po zdarzeniu stało zgodnie z kierunkiem jazdy.Dopiero po jakimś czasie samochód został przeparkowany w przeciwnym kierunku.Operujmy faktami a nie dorabiajmy ideologie. Jak mniemam autor tego artukułu przypadkiem przejżdzał obok miejsca zdarzania i spłodził sensacyjną informację......swoją drogą ta Pani też nie wyglądała na starszą osobę.

...

dobrze oznaczone skrzyżowanie, światła, pasy, znaki, inne cuda, a co rusz info i jakichś wypadkach... LUDZIE!!! UWAŻAJCIE NA DRODZE!!!! Szpitale i kostnice są pełne tych, którzy mieli pierwszeńśtwo...

Dodaj ogłoszenie