Wypadek motocyklisty. Motocyklista uciekał przed policją. Rozbił się na płocie i trafił do szpitala

(pij)Zaktualizowano 
Policyjny pościg za uciekającym motocyklistą, który nie zatrzymał się do kontroli na wezwanie funkcjonariuszy, zakończył się wypadkiem. 19-letni motocyklista trafił do szpitala.W czwartek, 2 maja, około godz. 16 policjanci patrolujący Zgierz zauważyli na ul. Piłsudskiego motocykl z zagiętą tablicą rejestracyjną. Funkcjonariusze chcieli pouczyć kierowcę o niewłaściwości takiego stanu rzeczy, jednak motocyklista wezwany do zatrzymania się nieoczekiwanie zaczął... uciekać. Policyjny patrol podjął za nim pościg. Motocyklista jechał bardzo szybko, popełniając liczne wykroczenia i powodując realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym: nie zwracał uwagi na światła sygnalizacji świetlnej, wyprzedzał na przejściach dla pieszych, a nawet jechał po chodniku.Czytaj na kolejnym slajdzie
Policyjny pościg za uciekającym motocyklistą, który nie zatrzymał się do kontroli na wezwanie funkcjonariuszy, zakończył się wypadkiem. 19-letni motocyklista trafił do szpitala.

W czwartek, 2 maja, około godz. 16 policjanci patrolujący Zgierz zauważyli na ul. Piłsudskiego motocykl z zagiętą tablicą rejestracyjną. Funkcjonariusze chcieli pouczyć kierowcę o niewłaściwości takiego stanu rzeczy, jednak motocyklista wezwany do zatrzymania się nieoczekiwanie zaczął... uciekać. Policyjny patrol podjął za nim pościg. Motocyklista jechał bardzo szybko, popełniając liczne wykroczenia i powodując realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym: nie zwracał uwagi na światła sygnalizacji świetlnej, wyprzedzał na przejściach dla pieszych, a nawet jechał po chodniku.

Kiedy skierował się w drogę nr 91 wiodącą w kierunku Łodzi, zniknął z pola widzenia policjantów. Funkcjonariusze nie zarzucili jednak pościgu. W Skotnikach znów zobaczyli poszukiwany jednoślad - motocykl leżał rozbity na ogrodzeniu jednej z posesji, obok spoczywał jego kierowca.

Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie, którego ratownicy udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy. Motocyklista był przytomny. Wyjaśnił policjantom, iż jechał z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie. Powiedział, że uciekał, gdyż nie posiadał uprawnień kat. A uprawniającej do kierowania motocyklem.

19-latek trafił do szpitala, a jego jednoślad został zabezpieczony przez policję. Młody kierowca musi się teraz liczyć z poważnymi konsekwencjami: za niezatrzymanie się do policyjnej kontroli grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Odpowiedzialność czeka go również za liczne wykroczenia w ruchu drogowym, których dopuścił się podczas ucieczki.

Polskie aktorki nago. Polskie aktorki pokazują nagie piersi ...

polecane: Flesz - e-papieros zagraża zdrowiu

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 19

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

F
FanBud

Cześć, szukam fajnego faceta, najchętniej do stałego układu, Mam na imie Wiktoria, mam 17 lat. Kontakt do mnie i więcej moich zdjęć znajdziesz na stronie www. youngslut. eu - mój nick Wikaa17

B
Bartek

Ojej i co mam go żałować ?

S
Szwagier Kolaska
2019-05-03T13:26:08 02:00, Gość:

Jeśli nie posiadał uprawnień (z racji wieku nie mógł ich posiadać na duży motocykl) to nie był motocyklistą. Był jedynie kierującym motocyklem. Gówniarzem nie mającym rozumu i wyobraźni. O czym zresztą dość łagodnie przekonał się na ogrodzeniu. I niech się cieszy, że tylko sam ucierpiał. Gdyby komuś wyrządził szkodę to spłacał by odszkodowanie do końca swych zafajdanych dni.

2019-05-03T13:55:07 02:00, .:

Pierdolisz przygłupie. Wykonywał czynność prowadzenia motocykla, więc był motocyklistą. A że bez uprawnień to inna sprawa.

Ktoś kto nie jest lekarzem a wykonuje zabieg hirurgiczny staje się lekarzem chirurgiem? A moze ktos kto wybije jakiemuś Sebiksowi zęby, to juz dentysta? Ogarniasz różnicę? Nie ma jak Januszowe myślenie z piwkiem w ręku na grillu u szwagra.

I
Ikarus
2019-05-03T20:21:21 02:00, Ikarus:

Ci co mówią, że bez uprawnień był motocyklistą... Proszę od dziś mówić na mnie pan prezydent świata! No co, nie mam uprawnień, ale przecież można mnie tak nazywać.

2019-05-03T23:57:57 02:00, .:

Pierdolisz przygłupie.

Nie prezydentujesz światu.

Jesteś debilem.

A właśnie, że prezydentuje! Illuminati cię zjedzą!

I
Ikarus

Ci co mówią, że bez uprawnień był motocyklistą... Proszę od dziś mówić na mnie pan prezydent świata! No co, nie mam uprawnień, ale przecież można mnie tak nazywać.

K
Kisnę

XD XD XD XD XD XD

G
Gość
2019-05-03T13:26:08 02:00, Gość:

Jeśli nie posiadał uprawnień (z racji wieku nie mógł ich posiadać na duży motocykl) to nie był motocyklistą. Był jedynie kierującym motocyklem. Gówniarzem nie mającym rozumu i wyobraźni. O czym zresztą dość łagodnie przekonał się na ogrodzeniu. I niech się cieszy, że tylko sam ucierpiał. Gdyby komuś wyrządził szkodę to spłacał by odszkodowanie do końca swych zafajdanych dni.

2019-05-03T17:07:38 02:00, Gość:

A od ilu lat mozna mieć prawko skoro 18-latek nie może mieć?

2019-05-03T17:08:01 02:00, Gość:

Sorry 19-latek

2019-05-03T19:22:13 02:00, Gość:

Na kat A 24lata a 20 lat jeśli ma się od 2 lat kat S2

Jeśli się na kat A2. Miało być

G
Gość
2019-05-03T13:26:08 02:00, Gość:

Jeśli nie posiadał uprawnień (z racji wieku nie mógł ich posiadać na duży motocykl) to nie był motocyklistą. Był jedynie kierującym motocyklem. Gówniarzem nie mającym rozumu i wyobraźni. O czym zresztą dość łagodnie przekonał się na ogrodzeniu. I niech się cieszy, że tylko sam ucierpiał. Gdyby komuś wyrządził szkodę to spłacał by odszkodowanie do końca swych zafajdanych dni.

2019-05-03T17:07:38 02:00, Gość:

A od ilu lat mozna mieć prawko skoro 18-latek nie może mieć?

2019-05-03T17:08:01 02:00, Gość:

Sorry 19-latek

Na kat A 24lata a 20 lat jeśli ma się od 2 lat kat S2

G
Gość
2019-05-03T13:26:08 02:00, Gość:

Jeśli nie posiadał uprawnień (z racji wieku nie mógł ich posiadać na duży motocykl) to nie był motocyklistą. Był jedynie kierującym motocyklem. Gówniarzem nie mającym rozumu i wyobraźni. O czym zresztą dość łagodnie przekonał się na ogrodzeniu. I niech się cieszy, że tylko sam ucierpiał. Gdyby komuś wyrządził szkodę to spłacał by odszkodowanie do końca swych zafajdanych dni.

2019-05-03T17:07:38 02:00, Gość:

A od ilu lat mozna mieć prawko skoro 18-latek nie może mieć?

Sorry 19-latek

G
Gość
2019-05-03T13:26:08 02:00, Gość:

Jeśli nie posiadał uprawnień (z racji wieku nie mógł ich posiadać na duży motocykl) to nie był motocyklistą. Był jedynie kierującym motocyklem. Gówniarzem nie mającym rozumu i wyobraźni. O czym zresztą dość łagodnie przekonał się na ogrodzeniu. I niech się cieszy, że tylko sam ucierpiał. Gdyby komuś wyrządził szkodę to spłacał by odszkodowanie do końca swych zafajdanych dni.

A od ilu lat mozna mieć prawko skoro 18-latek nie może mieć?

G
Gość

Ale głupek, przecież gdyby się zatrzymał to dostałby 300zł (jeżeli miał prawo jazdy innej kategorii).

u
uno momento

Mijałem się z nim na wysokości nowego ronda w Łagiewnikach ,cisnął bez świateł ,na liczniku miał dobre 150km/h,za nim 200m. wóz oznakowany i za chwilę nieoznakowana insignia srebrna,gdyby miał trochę doświadczenia pewnie by zwiał.

m
mm
2019-05-03T13:46:35 02:00, Wikaa17:

Cześć, szukam fajnego faceta, najchętniej do stałego układu, Mam na imie Wiktoria, mam 17 lat. Kontakt do mnie i więcej moich zdjęć znajdziesz na stronie www. youngslut. eu - mój nick Wikaa17

ruro wyglądasz na 40 lat

D
DST Widzew

Dziwne by było żeby uciekając nie popełnić wykroczeń.

W
Wikaa17

Cześć, szukam fajnego faceta, najchętniej do stałego układu, Mam na imie Wiktoria, mam 17 lat. Kontakt do mnie i więcej moich zdjęć znajdziesz na stronie www. youngslut. eu - mój nick Wikaa17

Dodaj ogłoszenie