Wypadek motocyklisty Jarosław. Motocyklista stracił nogę w wypadku! 14.05.19 Sprawcą wypadku 82-letni kierowca smarta [WIDEO z wypadku]

(ei24)Zaktualizowano 
28-letni Piotr z pow. jarosławskiego doznał poważnych obrażeń nogi po wypadku. Pierwszeństwo wymusił na nim 82-letni kierowca smarta. FILM Z WYPADKU - KLIKNIJ W GALERIĘ ZDJĘĆ

Do zdarzenia doszło w Jarosławiu na ul. Jana Pawła II.

ZOBACZ WYPADEK MOTOCYKLISTY - KLIKNIJ TUTAJ

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący smartem, 82-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego podczas skrętu w lewo, w ul. Konfederacką, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem honda, 28-letniemu mieszkańcowi powiatu jarosławskiego - informuje asp. szt. Anna Długosz z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu.

ZOBACZ WYPADEK MOTOCYKLISTY - KLIKNIJ TUTAJ

- W celu uniknięcia zderzenia, kierujący jednośladem najechał na chodnik, a następnie na znak drogowy. W wyniku zderzenia, mężczyzna z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący smartem był trzeźwy - dodaje asp. szt. Długosz.

- Piotrek uderzył w znak drogowy i stracił nogę - czytamy na portalu zrzutka.pl, gdzie trwa zbiórka pieniędzy dla poszkodowanego motocyklisty. - Ciężko walczy o życie w szpitalu. Kochający mąż i ojciec trojki dzieci. Piotrek jest wojownikiem, a my pokażmy wsparcie w tej ciężkiej walce.

Wideo

Materiał oryginalny: Wypadek motocyklisty Jarosław. Motocyklista stracił nogę w wypadku! 14.05.19 Sprawcą wypadku 82-letni kierowca smarta [WIDEO z wypadku] - Express Ilustrowany

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 21

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
P
Prawo Darwina w praktyce
2019-05-15T09:31:06 02:00, Płaci za głupotę:

Wariaci na motorach . 14 tys obrotów i rura. Teraz jak kulosa mu urwało to jest płacz a gdzie wcześniej miał rozum ? Niestete zapier.alają ile fabryka dała , że czasem nie można ocenić z jaką prędkością jedzie .Przy 50 km /h wyhamowałby na tyle że zakończyłoby się to upadkiem w najgorszym wypadku złamaniem .

2019-05-15T10:21:19 02:00, Ściągaczem 50 km/h:

Jesteś chory umysłowo?jest napisane że to 82 letni dziadek wymusił pierwszeństwo.

Kierowca samochodu nie miał szans udzielić pierwszeństwa przejazdu!

Nie doszło d kontaktu między pojazdami.

Gdyby motocykl jechał zgodnie z przepisami NIC by sie nie stało!

Motocyklista stracił nogę przez wlasna głupotę!

Wcale mi go nie żal!!!

zgłoś
P
Prawo Darwina w praktyce.

Motocyklisto daj mi szansę udzielić ci pierwszeństwa!

Jedź zgodnie z przepisami!

Sadzę że ten pan któremu urwało nogę nie jechał 50km/h...

Miał pierwszeństwo, ale nie ma nogi! Opłacało się???

Wcale mi go nie żal!

zgłoś
...

Niestety, JEŹDZIĆ TRZEBA UMIEĆ.

Trzeba myśleć za siebie i za 80-letnich dziadków.

Tzn. nie trzeba, ale wtedy ma się pierwszeństwo i pogrzeb z korowodem.

zgłoś
G
Gość
2019-05-15T10:46:10 02:00, uwaga wariat:

Jak ktoś jedzie 200 km/h motorem to wyjeżdżając z ulicy poporządkowanej widząc motor na zakręcie myślę że jedzie 50 km/h. Za 2 sekundy on jest przy mnie i uderza w moj pojazd , to czyja to jest wina ? Jak motocyklista jechał z nadmierną prędkością i biegli to potwierdzili to nie powinna być wina 82 latka. Pełno jest wariatów na motorach jeżdżą po 200 km/h po ulicach łodzi a policja udaje że nie widzi. Wariat na motorze z zielonymi obręczami kół , zagiętą tablicą jeździ ulicą .Zgierską z radogoszcza codziennie w kierunku centrum . Codziennie jazda na jednym kole przy 150 km/h. I co ? Kto jest chory umysłowo . Spierd.... debile na motorach . Powinni was pozamykać w szpitalu dla chorych psychicznie. Wychodzą wyszaleć się na drogi publiczne powodując wypadki a potem jak kulos jest urwany to jest płacz i szukanie winnych.

A skąd wiesz, że jechał 200km/h???

zgłoś
u
uwaga wariat

Jak ktoś jedzie 200 km/h motorem to wyjeżdżając z ulicy poporządkowanej widząc motor na zakręcie myślę że jedzie 50 km/h. Za 2 sekundy on jest przy mnie i uderza w moj pojazd , to czyja to jest wina ? Jak motocyklista jechał z nadmierną prędkością i biegli to potwierdzili to nie powinna być wina 82 latka. Pełno jest wariatów na motorach jeżdżą po 200 km/h po ulicach łodzi a policja udaje że nie widzi. Wariat na motorze z zielonymi obręczami kół , zagiętą tablicą jeździ ulicą .Zgierską z radogoszcza codziennie w kierunku centrum . Codziennie jazda na jednym kole przy 150 km/h. I co ? Kto jest chory umysłowo . Spierd.... debile na motorach . Powinni was pozamykać w szpitalu dla chorych psychicznie. Wychodzą wyszaleć się na drogi publiczne powodując wypadki a potem jak kulos jest urwany to jest płacz i szukanie winnych.

zgłoś
Ś
Ściągaczem 50 km/h
2019-05-15T09:31:06 02:00, Płaci za głupotę:

Wariaci na motorach . 14 tys obrotów i rura. Teraz jak kulosa mu urwało to jest płacz a gdzie wcześniej miał rozum ? Niestete zapier.alają ile fabryka dała , że czasem nie można ocenić z jaką prędkością jedzie .Przy 50 km /h wyhamowałby na tyle że zakończyłoby się to upadkiem w najgorszym wypadku złamaniem .

Jesteś chory umysłowo?jest napisane że to 82 letni dziadek wymusił pierwszeństwo.

zgłoś
G
Gość
2019-05-13T15:09:13 02:00, Gość:

Witam panowie, spotkam się z Panem na dyskretne i potajemne spotkania Mam 24 lat jestem po rozstaniu i nie chce mężczyzny na stałe. Zapraszam do kontaktu przez ten portal : www.wyspakobiet.eu/xMaja24x

Żal

zgłoś
P
Płaci za głupotę

Wariaci na motorach . 14 tys obrotów i rura. Teraz jak kulosa mu urwało to jest płacz a gdzie wcześniej miał rozum ? Niestete zapier.alają ile fabryka dała , że czasem nie można ocenić z jaką prędkością jedzie .Przy 50 km /h wyhamowałby na tyle że zakończyłoby się to upadkiem w najgorszym wypadku złamaniem .

zgłoś
P
Prawo Darwina.
2019-05-11T09:55:37 02:00, Tomala1122:

To jest właśnie jazda motocyklem ma trójkę dzieciaków żonę i nie myśli o rodzinie tylko motor, dlatego ja nie mam motoru i nie chcę, bo jest teraz tyle samochodów, ze można jechać zgodnie z przepisami, a tu jakiś dziadek czy inny wyjedzie i nieszczęście gotowe.

2019-05-11T13:41:27 02:00, Gość:

A co motocyklista winnien ??? Stary dziad jak nie umie jezdzić to po co do auta wsiada .

2019-05-13T17:55:57 02:00, Oj! Cieć Ryzyk:

A z JEDNONOGIM też się umówisz?

Stary dziad to twój stary! Ćwoku z Dupowa!

Gdyby motocyklista jechał jak człowiek, a nie jak idiota to by się nic nie stało!

Wcale mi nie żal motocyklisty!

Sam sobie to zrobił na własną prośbę!

Prawo Darwina; idioci się sami wykończą!

zgłoś
O
Oj! Cieć Ryzyk
2019-05-11T09:55:37 02:00, Tomala1122:

To jest właśnie jazda motocyklem ma trójkę dzieciaków żonę i nie myśli o rodzinie tylko motor, dlatego ja nie mam motoru i nie chcę, bo jest teraz tyle samochodów, ze można jechać zgodnie z przepisami, a tu jakiś dziadek czy inny wyjedzie i nieszczęście gotowe.

2019-05-11T13:41:27 02:00, Gość:

A co motocyklista winnien ??? Stary dziad jak nie umie jezdzić to po co do auta wsiada .

A z JEDNONOGIM też się umówisz?

zgłoś
G
Gość z.

Podobno motocyklista w chwili hamowania na liczniku miał 120. Dziadek nie poniósł winy, bo ja miał zauważyć lecący motocykl który wyjeżdżał zza zakrętu. Już dość tych motocykli, każdy taki poszkodowany a chłopak nogę stracił przez własną głupotę. Jak tylko zobaczyłam te nagranie to od razu widziałam że nie walnal by z taką prędkością w znak gdyby nie nadmierna prędkość. Za głupotę płaci się czasem wysoka cenę, a dobrze ze w tym wszystkim jeszcze nie ucierpiał ktoś przypadkowy, chociażby przechodzeń. Aż coś się robi jak się widzi sumę jaką ludzie przeznaczają na ten wypadek. Dobrze, bo każdy zasługuje na pomoc, ale też trzeba pamiętać, że jakby jechał 60km, w takim terenie, gdzie nieopodal jest szkoła to zdążyłby zahamować. Dziadek dostałby karę za wymuszenie, chłopak wróciłby do domu, do dzieci na dwoch nogach i nikomu nic by się nie stało. Trzeba mieć trochę rozumu.

zgłoś
G
Gość
2019-05-11T09:55:37 02:00, Tomala1122:

To jest właśnie jazda motocyklem ma trójkę dzieciaków żonę i nie myśli o rodzinie tylko motor, dlatego ja nie mam motoru i nie chcę, bo jest teraz tyle samochodów, ze można jechać zgodnie z przepisami, a tu jakiś dziadek czy inny wyjedzie i nieszczęście gotowe.

2019-05-11T13:41:27 02:00, Gość:

A co motocyklista winnien ??? Stary dziad jak nie umie jezdzić to po co do auta wsiada .

Wina jest obopólna jak by chłopak nie wyciskał ze swojej szlifierki ile fabryka dała to by nie miał takich obrazeń

zgłoś
G
Gość
2019-05-11T09:55:37 02:00, Tomala1122:

To jest właśnie jazda motocyklem ma trójkę dzieciaków żonę i nie myśli o rodzinie tylko motor, dlatego ja nie mam motoru i nie chcę, bo jest teraz tyle samochodów, ze można jechać zgodnie z przepisami, a tu jakiś dziadek czy inny wyjedzie i nieszczęście gotowe.

2019-05-11T13:41:27 02:00, Gość:

A co motocyklista winnien ??? Stary dziad jak nie umie jezdzić to po co do auta wsiada .

Zapierdalał

zgłoś
M
Mefisto

spowolnione tępo jak ładnie cisnoł i jak szybko przemieścił się motocykl widać że 82 latek musiał cisnąć 200 kmów osobówką że cyklista śmignoł przez znak drogowy jak przez nóż i nawet się nie zagioł znak

https://ibb.co/1nJ3m9X

zgłoś
M
Mmmm

Słyszałem ze gupnoł fest po mieście

zgłoś
Dodaj ogłoszenie