reklama

Wyniki egzaminu ósmoklasisty kiedy. Jak sprawdzić wyniki egzaminów ósmoklasisty 2019 online? Egzamin ósmoklasisty 2019 wyniki online

SRZaktualizowano 
Wyniki egzaminu ósmoklasisty kiedy będą znane? Egzamin ósmoklasisty wyniki. Uczniowie, którzy przystąpili w tym roku do egzaminu ósmoklasisty z niecierpliwością oczekują już wyników. Kiedy będą wyniki egzaminu ósmoklasisty? Egzamin ósmoklasisty rozpoczął się 15 kwietnia i trwał do 17 kwietnia. A kiedy będą znane wyniki egzaminu ósmoklasisty? www.pixabay,com
Wyniki egzaminu ósmoklasisty kiedy będą znane? Egzamin ósmoklasisty 2019 wyniki. Uczniowie, którzy przystąpili w tym roku do egzaminu ósmoklasisty oczekują już wyników, które pojawią się lada moment. Kiedy będą wyniki egzaminu ósmoklasisty? Egzamin ósmoklasisty rozpoczął się 15 kwietnia i trwał do 17 kwietnia. Uczniowie, którzy przystąpili do tego egzaminu, już dzisiaj będą mogli się przekonać jak im poszło. Wyniki egzaminu ósmoklasisty będą dostępne już w tym tygodniu. Jak poszedł Wam egzamin? Jak sprawdzić wyniki egzaminu ósmoklasisty online? Podpowiadamy!

Wyniki egzaminu ósmoklasisty kiedy będą znane? Wyniki egzaminów ósmoklasisty 2019. Egzamin ósmoklasisty wyniki

Jak informuje CKE do egzaminu ósmoklasisty przystępują:

  • uczniowie VIII klasy szkoły podstawowej
  • uczniowie szkół artystycznych realizujących kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej – w klasie, której zakres nauczania odpowiada klasie VIII szkoły podstawowej
  • słuchacze szkół podstawowych dla dorosłych.

Pierwszego dnia uczniowie zmierzyli się z z językiem polskim, dzień później z matematyką, a na koniec z językiem obcym nowożytnym.
Zobacz też: Wyniki egzaminu gimnazjalnego już wkrótce! Wyniki egzaminów gimnazjalnych 2019 kiedy?

Egzamin ósmoklasisty wyniki kiedy? Kiedy wyniki egzaminu ósmoklasisty? Wyniki egzaminu ósmoklasisty kiedy

Wyniku egzaminu ósmoklasisty będą znane już w tym tygodniu. Wyniki egzaminu ósmoklasisty będą znane 14 czerwca. Tego samego dnia szkoły otrzymają wyniki i stosowne oświadczenia. Z kolei uczniowie dostaną te zaświadczenie podczas zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

W dniu zakończenia roku szkolnego każdy uczeń otrzyma zaświadczenie o szczegółowych ‎wynikach egzaminu ósmoklasisty. Na zaświadczeniu podany będzie wynik procentowy oraz wynik na skali ‎centylowej dla egzaminu z każdego przedmiotu. Wynik procentowy to odsetek punktów (zaokrąglony do liczby całkowitej), które uczeń ‎zdobył za zadania z danego przedmiotu. ‎ Wynik centylowy to odsetek liczby ósmoklasistów (zaokrąglony do liczby całkowitej), którzy ‎uzyskali z egzaminu z danego przedmiotu wynik taki sam lub niższy niż zdający. ‎

TOP 25 najlepszych miejsc pracy w Europie. Chcesz tutaj prac...

Egzamin ósmoklasisty wyniki jak sprawdzić online?
Podobnie jak w przypadku egzaminu gimnazjalnego, wyniki egzaminu ósmoklasisty będzie można sprawdzić w sieci. Wystarczy wejść na stronę internetową Okręgowej Komisji Edukacyjnej, a następnie podać swój numer PESEL oraz hasło, które uczniowie otrzymali w szkole.

Wyniki egzaminów ósmoklasisty będą dostępne na stronie OKE w piątek, 14 czerwca.

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Miały być 13 czerwca. Co to za oszustwa?

Dodaj ogłoszenie