WYNIK MECZU REAL MADRYT vs BARCELONA. WYNIK [REAL VS BARCELONA, REAL VS BARCELONA 2017 LIVE] REAL BARCELONA NA ŻYWO

Oprac. (ww), (hof)
REAL BARCELONA 23.12.2017 NA ŻYWO
REAL BARCELONA 23.12.2017 NA ŻYWO MECZ REAL MADRYT BARCELONA STREAM ONLINE
REAL MADRYT - FC BARCELONA MECZ NA ŻYWO. WYNIK MECZU REAL BARCELONA 23.12. Po bardzo dobrym meczu w Madrycie Real musiał uznać wyższość Barcelony. WYNIK REAL BARCELONA 0:3. Dziś Real Madryt podejmuje na swoim stadionie Barcelonę. Derby Europy to dla wszystkich kochających futbol wielkie wydarzenie. Od dłuższego czasu te dwie drużyny grają chyba najładniejszy dla oka futbol. Pojedynki tych klubów prawie zawsze przechodzą do historii jako pokaz najwyższych umiejętności, woli walki i ogromnej rywalizacji o każdy metr boiska. Za chwilę zaczynamy transmisję na żywo.

REAL MADRYT VS BARCELONA [23.12.2017]

Wynik meczu REAL BARCELONA 0:3
Koniec meczu. Barcelona zwycięża na stadionie Realu i przybliża się do kolejnego mistrzowskiego tytułu.
93' GOOOOLLLLL dla Barcelony! Real na kolanach. Asysta Messiego. Real 0 Barcelona 3 **89' Nic nie wskazuje na to, by wynik meczu jeszcze się dziś zmienił. Barcelona kontroluje sytuację. Real próbuje, ale Real gra w 10. 86' Rajd Messiego... rzut rożny. 83' Ależ Real nie ma dzisiaj szczęścia. Po winien być gol, ale bramka jak zaczarowana... 80' Centymetry brakowały, by Barcelona strzeliła trzeciego gola. 78'** Teraz Real powinien trafić do bramki, niestety piłka jak zaczarowana nie chce wpaść do siatki. Wynik Real Barcelona wciąż bez zmian.

WYNIK MECZU REAL BARCELONA 0:3

77' Zmiana w Barcelonie. Iniesta schodzi z boiska.
75' Walka trwa na całym boisku. Real próbuje, Barcelona kontruje.
69' Barcelona w swoim stylu rozgrywa piłkę. Real próbuje kąsać, ale niewiele z tego wychodzi.
64' GOLLLLLLL! MESSI Z RZUTU KARNEGO**63' ALEŻ SYTUACJA NA BOISKU. GIGANTYCZNE ZAMIESZANIE W POLU KARNYM REALU. CARVAJAL broni strzał ręką i otrzymuje czerwoną kartkę. RZUT KARNY DLA BARCELONY... 60' Żółta kartka dla Ramosa - uderzenie w twarz rywala - sędzia mógł pokazać czerwony kartonik. 58' Real ruszył, by odrabiać straty, ale niewiele wynika z tych zrywów. 54' GOOOLLLLLLLLLLLLL dla Barcelony! Ależ akcja - 2 proste podania i Suarez trafia do siatki. **50' Próba Ronaldo - nieudana. Strzał niecelny.
46' I od początku wymiana ciosów, ale bez celnych strzałów.
_II połowa! Mecz REAL BARCELONA NA ŻYWO ONLINE_Koniec pierwszej połowy meczu - świetny pojedynek. Czekamy na kolejne 45 minut.
Messi... prosto w mur.
45' Faul na Messim! Około 35 metrów do bramki...
42' Benzema!!! i słupek! Nie ma bramki dla Realu.
Obie drużyny mają na koncie po 2 celne strzały.
40' Modric! Obok słupka. Wynik Real Barcelona bez zmian.
35' Cios za cios, ale wciąż bez bramek.
32' Ronaldo!!! Ależ niewiele brakowało po strzale CR7.

30'
Ależ akcja i szansa Barcelony! Świetne wrzucenie piłki w pole karne i strzał z pierwszej piłki. Bramkarz wybija na róg.

28'
Niebezpieczne zagranie Mordica i sędzia odgwizduje rzut wolny środku boiska.
26' W odpowiedzi Real i... rzut rożny.
25' Znów Barcelona zerwała się do ataku, ale obrońcy ratują zespół przed skuteczną akcją bramkową.
21' Ronaldo miał dobrą okazję, ale niepotrzebnie samolubnie zachował się w polu karnym.
Rzut wolny fatalnie wykonany.
Kontra Realu i faul. Modric pada jak ścięty i obrońca ogląda żółty kartonik.
18' Kolejna akcja Barcelony, dobre wejście w pole karne, ale obrońcy na posterunku.
16' Pierwsza dobra akcja Barcy, ale Suarez na pozycji spalonej.
13' Na razie Barcelona bez groźnej akcji...
10' Znów ależ szansa Ronaldo. Tym razem snajper królewskich nie trafił czysto w piłkę.
7' Bramka dla Realu.... Ale nie ma gola. Ronaldo był na pozycji spalonej.
3' Ależ od początku meczu dobre tempo - szybki mecz. Będą emocje!
1' Gramy

Za chwilę zaczynamy transmisję na żywo.

REAL MADRYT

0

FC BARCELONA

0

GDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ MECZ REAL MADRYT VS BARCELONA NA ŻYWO [STREAM ONLINE]

Mecz Real vs Barcelona na Santiago Bernabeu odbędzie się o godz. 13.

GDZIE TRANSMISJA MECZU REAL MADRYT - BARCELONA [23.12.17]

Mecz Real Madryt - Barcelona pokaże program Eleven Sports 1. Początek transmisji o godzinie 12.55.

REAL MADRYT VS. BARCELONA LIVE STREAM

Dziś piłkarskich fanów czeka wyjątkowa gratka. O godzinie 13 na Santiago Bernabeu rozpocznie się piłkarskie El Classico, czyli pojedynek Realu Madryt i FC Barcelona. To szlagier 17. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.

STREAM REAL MADRYT VS BARCELONA NA ŻYWO

Piłkarz „Królewskich” Cristiano Ronaldo, który borykał się z urazem łydki, wczoraj po raz pierwszy w tym tygodniu wziął udział w normalnym treningu drużyny.

STREAM ONLINE REAL BARCA 23.12.17

„Barca” ma obecnie 42 punkty i jest liderem La Ligi. Real traci do niej aż 11 punktów, ale rozegrał o jedno spotkanie mniej. Dlatego zdaniem fachowców ewentualna porażka gospodarzy zamknie im drogę do tytułu mistrza Hiszpanii. Do końca sezonu co prawda daleko, ale wydaje się, że odrobienie takiej straty nie będzie możliwe.

GDZIE STREAM ONLINE, TRANSMISJA NA ŻYWO Z MECZU REAL MADRYT BARCELONA?
W internecie można wykupić transmisję na stronie Eleven Sports. Można zakupić jednorazowy dostęp i w dobrej jakości obejrzeć mecz REAL MADRYT - BARCELONA [23.12.17]. Stream za darmo tylko na różnych innych stronach, ale przypominamy, że takie portale są nielegalne.

Po raz pierwszy starcie tych drużyn odbędzie się o tak wczesnej porze. To ukłon w stronę azjatyckich sympatyków futbolu.

REAL MADRYT VS BARCELONA GDZIE TRANSMISJA

Przed tygodniem piłkarze Realu Madryt sięgnęli po Klubowe Mistrzostwo Świata. Pojawiły się pytania, czy FC Barcelona uhonoruje rywali. Władze katalońskiego klubu zapowiedziały, że nie będzie szpaleru dla piłkarzy najbliższego rywala.

REAL - BARCELONA NA ŻYWO

Na takie mecze piłkarscy kibice czekają z utęsknieniem. W sobotę rozegrane zostanie słynne El Clasico, w którym na Santiago Bernabeu Real Madryt podejmuje Barcelonę. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.

Nie wiadomo, czy w barwach „Królewskich” zobaczymy Cristiano Ronaldo. Portugalczyk narzeka na uraz nogi i drugi dzień z rzędu trenował indywidualnie. Tydzień temu Real triumfował po raz drugi z rzędu w klubowych mistrzostwach świata, wygrywając z Gremio 1:0, po golu Ronaldo. Bezpośredni pojedynek między nim a Lionelem Messim z Barcelony ma być ozdobą El Clasico. Obaj walczą o tytuł najskuteczniejszego strzelca świata w tym roku. A trzeba przyznać, że ścisk w czołówce tej klasyfikacji jest ogromny. Po 53 gole na koncie mają: Robert Lewandowski (w 55 spotkaniach i nie powiększy już swojego dorobku w tym roku), Messi (w 63 meczach), Ronaldo (59) i Edinson Cavani (62)!