WYNIK MECZU REAL BORUSSIA. BORUSSIA DORTMUND - REAL MADRYT TRANSMISJA ONLINE. REAL vs BORUSSIA

oprac. (ww)
BORUSSIA DORTMUND REAL MADRYT 26.09
BORUSSIA DORTMUND REAL MADRYT 26.09 BORUSSIA DORTMUND REAL MADRYT 26.09
REAL MADRYT BORUSSIA DORTMUND RELACJA. BORUSSIA DORTMUND VS. REAL MADRYT NA ŻYWO. RELACJA LIVE BORUSSIA REAL MADRYT. Dziś o godz. 20.45, w drugiej rundzie Ligi Mistrzów, drużyna Borussii Dortmund z Łukaszem Piszczkiem w składzie podejmuje Real Madryt. Gdzie można obejrzeć BORUSSIA DORTMUND - REAL MADRYT? Mecz Borussia – Real pokaże stacja Canal+. Zapraszamy na relację LIVE z meczu BORUSSIA vs. REAL MADRYT. POCZĄTEK O GODZ. 20.45. real Madryt jest w dołku, po porażce w lidze hiszpańskiej drużyna Zinedine Zidana musi dzisiaj wznieść się na wyżyny, aby pokonać na wyjeździe znakomicie grającą ostatnio Borussie Dortmund. Borussia Dortmund - Real Madryt transmisja na żywo.

odśwież (wciśnij F5)

KONIEC MECZU. Real dał lekcję futbolu graczom z Niemiec. Real Madryt był bezdyskusyjnie lepszy.

92' Ramos uderza i z najwyższym trudem bramkarz Borussii.
89' Real Madryt ma rzut rożny.
85' Bale leży na boisku. Mamy przerwę. Nabiegał się dziś Walijczyk. Na bosiko wejdzie szybki Lucas Vazquez za Bale'a.

79' GOOOOOOL ROOOOOOONALDOOOOOOO!!! Portugalczyk uderza nie do obrony. Co za strzał najlepszego piłkarza na świecie.

78' Asensio faulowany. BORUSSIA REAL MADRYT WYNIK MECZU 1:2
77' Rzut rożny dla gospodarzy.
75' Isco w indywidualnej akcji , strzela i ledwo ledwo bramkarz BVB broni. Asensio wchodzi a Isco właśnie zszedł.
73' Długie zagranie do Ronaldo ale piłkarz królewskich nie doszedł do piłki.
BORUSSIA REAL MADRYT WYNIK MECZU NA ŻYWO
71' Isco dostał piłkę , miał przed sobą tylko bramkarza i strzela zawodnik Realu ponad bramką.
69' Aut dla Realu MAdryt na środku boiska.

BORUSSIA REAL MADRYT WYNIK MECZU 0:2

65' Bale wszedł w pole karne, upadł i domagał się karnego ale gwizdek sędziego milczy. Teraz akcja Borussi i strzał na bramkę Realu, piłka wybita.
62' Znów Bale dośrodkowuje i Modric wprost w bramkarza. Ależ mecz. Akcja za akcję.
60' Jarmolenko uderza i bramkarz Realu broni.
58' Kroos ładnie wrzuca, Nacho strzela ale bramkarz Borussi broni.
57' Rzut wolny dla Realu z prawej strony pola karnego Borussi.
56' Torjan dośrodkowuje ale Keylor Navas łapie. Borussia dochodzi do głosu.

54' GOOOOOOOOOOL dla Borussii i niezawodny Aubaumeyang. Wykorzystuje dośrodkowanie i mamy bramkę kontaktową!

53' Żółta kartka dla Topraka za faul na Isco.

50' GOOOOOOOOOOOOOOOOOL Dwójkowa akcja Bale Ronaldo i ten drugi strzela na 2:0. Wspaniała akcja Realu Madryt. Ronaldo bramka i mamy 2:0

49' Bale dośrodkowuje do Ronaldo, portugalczyk zawisł w powietrzu ale niestety za wysoko piłka.

GARETH BALE strzelił na 1:0 dla Realu Madryt

47' REAL MADRYT wybijaja piłkę. BORUSSIA zaczęła z wysokiego C/
46'Ładna akcja Borussii i Varane wybija na rzut rożny.
46' Druga połowa. BORUSSIA DORTMUND PRZEGRYWA Z REALEM MADRYT PO BRAMCE GARETHA BALE'a

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY W MECZU BORUSSIA vs REAL MADRYT. Real w tej połowie zagrał bardzo dobrze. Był groźniejszy pod bramką, powinien prowadzić już przynajmniej dwiema bramkami.

46' Rożny dla Realu Madryt. Teraz Ramos dostał piłkę na piąty metr i przestrzelił.
45' Piękna akcja realu, szybka klepka z Isco i Ronaldo uderzył niecelnie.
44' Ronaldo wyszedł prawą stroną, miał przed sobą tylko obrońcę, strzelił wprost w niego. Ale wciąż teraz Real przy piłce.

BORUSSIA DORTMUND REAL MADRYT RELACJA

41' Strzał w mur. Od autu Borussia.
40' Luka Modrić żółta. Jeszcze nie wykonano wolnego. Nerwowo na murawie.
39' Rzut wolny dla Borussi. Żółta kartka dla Carvajala z Realu.
38' Piszczek zagrywa do Aubaumayanga ale mamy spalony. Real Madryt od bramki.
36' Sahin strzela na bramkę Navasa ale wysoko nad poprzeczką.
33' Aubaumeyang dostaje piłkę w pole karne i w ostatnim momencie wybija mu piłkę Carvajal.

32' Teraz w pole karne wszedł piłkarz Borussi, Carvajal jednak ładnie wypycha zawodnika gospodarzy.
29' Bale fauluje na połowie Borussii i otrzymuje żółty kartonik piłkarz Realu
26' Real Madryt teraz usiadł na połowie gospodarzy. Piłkarze z Dortmundu mają problem z wyjściem z własnej połowy.
24' Kolejna ładna kontra Realu, Bale dostał piłkę, wyprzedził z łatwością Piszczka, uderzył ale bramkarz broni.
21' Rzut rożny dla Realu Madryt. Bramkarz Borussii broni.
20' Teraz Real rządzi. Borussia broni się.

BORUSSIA DORTMUND vs REAL MADRYT 0:1

18' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Fantastyczna bramka Garetha Bale'a! Uderza w samo OKNO i bramka dla Realu.

16' Akcja Realu, Ronaldo do Isco ale ten drugi nie zdołał oddać strzału.
BORUSSIA DORTMUND vs REAL MADRYT RONALDO 7
14' Teraz Borussia wyprowadziła kontrę, strzał Jarmolenki i z trudem wybija piłkę z linii bramkowej Ramos.
11' Wspaniale wyszedł Ronaldo, podał do Bale'a ale ten drugi został uprzedzony. Kolejna znakomita akcja dla Realu.
10' Doskonałe zagranie do Carvajal wyszedł sam na sam, strzelił ale źle, wprost w bramkarza. Znakomita sytuacja dla realu niewykorzystana.
9' Teraz serca madryckich kibiców mocniej zadrżały ,Keylor Navas niepewnym zwodem na swojej połowie zgubił napastnika Borussi, ale mało brakowało a straciłby piłkę.
7' Znakomite podanie Modrica na wolne pole do Ronaldo ale znów bramkarz szybszy.
6' Borussia ostrym pressingiem. Real ma problemy z wyjściem z własnej połowy.
BORUSSIA vs. REAL STREAM NA ŻYWO RELACJA
4' Borussia wygląda od początku lepiej. Piłkarze z Niemiec grają szybciej od Realu.
3' Thorian z Borussi dośrodkowuje ale Ramos na uwolnienie.
2' Dalekie podanie Ramosa do Ronado, Cristiano jednak ubiegnięty przez bramkarza. BORUSSIA REAL 0:0
2' Gdy przy piłce piłkarze Realu, słychać potężne gwizdy z trybun.
1'**Rozpoczynamy. Borussia Dortmund - Real Madryt!**

Piłkarze BORUSSI i REALU MADRYT już na swoich połowach. Za chwilę sędzie rozpocznie mecz
BORUSSIA DORTMUND na żółto-czarno, REAL MADRYT na biało.

HYMN LIGI MISTRZÓW!

Pełny stadion w Dortmundzie, za chwilę zaczynamy relację Borussia Dortmund vs. Real Madryt

W tunelu już piłkarze BORUSSII DORTMUND I REALU MADRYT. ZA CHWILĘ WIELKI MECZ LIGI MISTRZÓW. Real Madryt nie wygrał jeszcze nigdy w Dortmundzie.
Godz. 20.40 - Za chwilę zawodnicy Borussii i Realu Madryt wyjdą na murawę. W składzie Borussii jest Łukasz Piszczek.
Godz. 20.30 - Składy obu drużyn znamy, w obu jedenastkach dzisiaj zobaczymy praktycznie wszystkich podstawowych graczy. Zaczynamy za 15 minut. REAL - BORUSSIA

Borussia vs Real Madryt na żywo

Zawodnicy obu drużyn powoli szykują się do wyjścia na murawę. Zaczynamy relację o 20.45. Borussia Dortmund - Real Madryt na żywo.
Relację z meczu Borussia vs. Real Madryt rozpoczynamy o godzinie 20.45

SKŁADY BORUSSIA DORTMUND VS. REAL MADRYT

BORUSSIA vs. REAL MADRYT

Dziś polscy kibice Ligi Mistrzów z największą uwagą będą czekać na wieści z Monako (o czym piszemy obok) oraz Dortmundu.

BORUSSIA VS. REAL MADRYT TV TRANSMISJA

Fani talentu Łukasza Piszczka (piłkarza europejskiego formatu) będą mogli zobaczyć go dziś (początek, godz. 20.45) w akcji przeciwko dalekim od wysokiej formy asom Realu Madryt. Borussia w Bundeslidze zagrała świetnie.

BORUSSIA REAL MADRYT LIVE

REAL MADRYT BORUSSIA 2017

Drużyna Petera Bosza pokonała Borussię Moenchengladbach aż 6:1. Hat-tricka skompletował Pierre-Emerick Aubameyang, który w klasyfikacji strzelców przegonił Roberta Lewandowskiego. Gabończyk ma osiem trafień przy siedmiu Polaka. Przez 69 minut grał Łukasz Piszczek i spisywał się bez zarzutu. Od serwisu WhoScored reprezentant Polski za występ w tym spotkaniu otrzymał dobrą notę 7,3.

Borussia – Real Madryt TRANSMISJA ONLINE

Borussia Dortmund, jako trzeci zespół w historii, osiągnęła granicę 3000 bramek zdobytych w Bundeslidze, a jej trener Peter Bosz został pierwszym w historii, który po objęciu zespołu zanotował pięć spotkań bez straconego gola.

Borussia - Real 2017 - transmisja TV 26 września

BORUSSIA DORTMUND VS. REAL MADRYT RELACJA NA ŻYWO

- Zawodnicy, którzy dogrywali piłki, również mają duży udział. Nie można wygrać przeciwko dobrze zorganizowanemu przeciwnikowi tylko dzięki dwóm dobrym napastnikom - powiedział Bosz. - Graliśmy bardzo dobrze piłką, ale również bez piłki. Nie pozwalaliśmy rywalom na wymienienie dwóch lub trzech podań.

BORUSSIA VS. REAL TV CANAL + SPORT

Real odwrócił złą kartę, pokonując szczęśliwie w wyjazdowym spotkaniu Deportivo Alaves (2:1). Na listę strzelców wpisywał się dwukrotnie Dani Cabellos. Rywale w ostatniej groźnej akcji trafili w... słupek. Marco Asensio z Realu został uznany za najlepszego piłkarza do lat 21. Wyboru dokonali dziennikarze „L’Equipe”. Wkrótce nowy kontrakt z Realem, do czerwca 2021 roku, podpisze Sergio Ramos. Jeśli zostałby on wypełniony, to zawodnik spędziłby w klubie z Madrytu 17 sezonów!