WYNIK MECZU POLSKA SZWAJCARIA, JAKI WYNIK POLSKA SZWAJCARIA, POLSKA SZWAJCARIA JAKI WYNIK

Tomasz Jabłoński,
WYNIK MECZU POLSKA SZWAJCARIA POLSKA SZWAJCARIA WYNIK, JAKI WYNIK W MECZU POLSKA SZWAJCARIA CZY POLACY WYGRALI WYNIK MECZU POLSKA SZWAJCARIA POLSKA SZWAJCARIA WYNIK
WYNIK MECZU POLSKA SZWAJCARIA, dziś historyczne mecz DZIŚ POLSKA grała ze Szwajcarią. JAKI WYNIK POLSKA SZWAJCARIA, POLSKA SZWAJCARIA JAKI WYNIK. POLACY WYGRYWALI W PIERWSZEJ POŁOWIE 1:0. Bardzo ciężki mecz ze Szwajcarami. W drugiej połowie ostro zaatakowali. Polacy się bronili. Szwajcarzy w natarciu. Wynik meczu Polska Szwajcaria wisiał na włosku. Polacy bronili się przez większość połowy. Ale skutecznie. Na szczęście skutecznie WYNIK POLSKA SZWAJCARIA. Polska 1 Szwajcaria 1. Wynik meczu Polska vs Szwajcaria 1:1. Czy będzie dogrywka? Jest. W MECZU POLSKA SZWAJCARIA DOGRYWKA. Gramy!

POLSKA WYGRYWA W KARNYCH 5:4 BRAWO BRAWO BRAWO
GGOOOOOLLLLLLLLLL GOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
TERAZ KRYCHOWIAK, JAK STRZELI TO JEDZIEMY DO MARSYLI!!!

CAŁY CZAS 1:1
119' ALEŻ MIELIŚMY SZANSĘ !!!!!! NIESTETY CENTYMETRRYYYY117' I znów Szwajcarzy mieli 100 procentową okazję. Brawo Fabiański
115' Rzut rożny dla Szwajcarów. Znów groźnie...
Ależ walczą Szwajcarzy, ale nasi im nie odpuszczają. WALKA WALKA WALKA. POLSKA VS SZWAJCARIA.
113' Rzut wolny dla Szwajcarów. Na szczęście niecelny...
Strzał głową z 7 metrów i parada Fabiańskiego ratuje Polskę.

Jeszcze 5 minut dogrywki - WYNIK POLSKA VS SZWAJCARIA bez zmian 1:1.

110' TO JEST WOJNA, musimy WALCZYĆ!!!
Bardzo źle to wygląda
Ale się rozpaczliwie bronimy... Szwajcarzy atakują...
109' Kolejny rzut rożny dla Szwajcarów.
108' Groźnie Szwajcarzy, groźnie i rzut rożny dla nich.
107' WYNIK WCIĄŻ BEZ ZMIAN. 1:1. MOŻE SIĘ OKAZAĆ, ŻE BĘDĄ RZUTY KARNE...
106' Zaczęli Szwajcarzy, musimy przejąć inicjatywę.
Gramy
ZA MOMENT DRUGA POŁOWA DOGRYWKI - piłkarze uzupełnili płyny, i gotowi do gry

KOniec pierwszej części dogrywki, teraz zmiana stron i piłkarze grają już w drugiej części.
103' Zmiany w polskim zespole. Na bosiku jest już Peszko i Jodłowiec. Zeszli Mączyński i Grosicki
99' Za chwilę pierwsza zmiana w polskiej drużynie. Zejdzie Mączyński, którego łapią skurcze, wejdzie Jodłowiec.
97' Musimy grać szybciej piłką. Musimy być bardziej agresywni.
95' Wybijamy piłkę na oślep. Trochę to źle wygląda. Dlaczego Nawałka nie robi zmian?
94' Brawo Pazdan. Świetny wślizg.
92' Szwajcarzy w natarciu. Musimy się otrząsnąć, musimy przejąć inicjatywę.
91' Rzut wolny dla Szwajcarów. Nasi wybijają.
PRZED NAMI DOGRYWKA. PIŁKARZE GOTOWI. GRAMY!

Za nami prawie 10 minut dogrywki. Widać, że piłkarze są już podmęczeni. Gramy piłką. Lepiej do zaczyna wyglądać.
Pierwsze minuty dogrywki za nami. Gra wyrównana. WYNIK MECZU POLSKA SZWAJCARIA 1:1.

JAKI WYNIK W MECZU POLSKA SZWAJCARIA
Po pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0. Po drugiej był remis 1:1. Przed nami dogrywka.
Przed nami dogrywka, dogrywka w meczu POLSKA VS SZWAJCARIA.

WYNIK MECZU POLSKA SZWAJCARIA, dziś historyczne mecz DZIŚ POLSKA grała ze Szwajcarią. JAKI WYNIK POLSKA SZWAJCARIA, POLSKA SZWAJCARIA JAKI WYNIK. POLACY WYGRYWALI W PIERWSZEJ POŁOWIE 1:0.

Pazdan i Glik docenieni za fazę grupową

POLSKA SZWAJCARIA JAKI WYNIK

Doceniają Polaków. Łukasz Fabiański został uznany przez dziennikarzy niemieckiego magazynu „Kicker” za jednego z największych wygranych fazy grupowej EURO. Hszpański dziennik „Sport” wybrał najlepszą jedenastkę fazy grupowej, w tym zestawieniu znalazł się obrońca reprezentacji Polski, Michał Pazdan. Wcześniej urodzony w 1987 roku polski defensor znalazł się w „drużynie marzeń” według portalu Goal.com. Ponadto według nieoficjalnych informacji zawodnik Legii Warszawa znalazł się w kręgu zainteresowań klubu FC Barcelona. Jedenastka wspaniałych: Yann Sommer (Szwajcaria) - Darijo Srna (Chorwacja), Gerard Pique (Hiszpania), Michał Pazdan (Polska), Leonardo Bonucci (Włochy) - Luka Modrić (Chorwacja), Granit Xhaka (Szwajcaria) - Dimitri Payet (Francja), Andres Iniesta (Hiszpania), Ivan Perisić (Chorwacja) - Gareth Bale (Walia). Hiszpański „As” wyróżnił z kolei Kamila Glika.

WYNIK POLSKA SZWAJCARIA

Unia Europejskich Związków Piłkarskich podała, że polski obrońca zaliczył w trzech kolejkach największą liczbę udanych interwencji. Było ich aż 31 i żaden inny piłkarz na EURO nie może pochwalić się takim osiągnięciem. W jedenastce piłkarzy o najtrudniejszych do wymówienia nazwiskach znalazł się Artur Jędrzejczyk.

WYNIK MECZU POLSKA SZWAJCARIA

Nadzieja burmistrza

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej spotkał się z merem La Baule - Yvesem Metaireau. „Zibi” oprowadził gospodarza miasta po centrum prasowym i boisku treningowym reprezentacji Polski. - Mam nadzieję, że zostaniecie z nami do 10 lipca - powiedział Metaireau. Biało-czerwoni zamieszkali w najlepszym hotelu w mieście - L’Hermitage Barriere - położonym tuż obok pięknej 11-kilometrowej plaży. Dziękujemy za gościnę. Zapewniam, że cała reprezentacja czuje się tutaj świetnie - powiedział Boniek.

JAKI WYNIK MECZU POLSKA SZWAJCARIA

Polscy zawodnicy mają tutaj wszystko, czego potrzebują, aby dobrze przygotować się do meczów.