Wynik meczu Polska Portugalia [11.10.18] Polska Portugalia bramki

Mecz Polska Portugalia na żywo, transmisja online, wynik meczu live

PORTUGALIA

3

Sędzia kończy mecz! Przegrywamy z zespołem zdecydowanie lepszym 3:2.

Doliczone 4 minuty
90' Renato Sanchez uderza zza pola karnego i Fabiański na rzut rożny.
88' Polacy walczą ale brakuje im umiejętności.
84' Sanchez ograł Fabiańskiego uderzył na pustą bramkę ale Kędziora wybija ciałem!
82' Polacy teraz agresywniej. Próbujemy ale gramy zbyt niedokładnie.

77' GOOOOOOOOOOOOOL KUBA BŁASZCZYKOWSKI!!!! CO ZA PIĘKNY GOL!!!

75' Bednarek uderza głową ale piłka mija słupek. Wciąż przegrywamy 1:3.
74' Pepe żółta kartka za faul na Błaszczykowskim.
70' Lewandowski ładnie wyszedł i zamiast podawać do wychodzącego Grosickiego to zawodnik Bayernu zwolnił akcję, szkoda.
65' Ładna akcja Grosickiego, który wszedł przed chwilą.

62' Krychowiak uderza brutalnie Andre Silvę i otrzymuje żółtą kartkę.
58' Wywalczyliśmy rzut rożny.
57' Gwizdy na trybunach. Portugalia teraz sobie klepie. Nasi zawodnicy nie mogą odebrać piłki.

52' GOOOOL DLA PORTUGALII! Bernardo Silva upokorzył Kurzawę i obronę naszej reprezentacji. A Krychowiak tylko się przyglądał. Gramy bardzo słabo.

50' Zieliński kropnął z daleka ale piłka minęła bramkę może o metr.
48' Pepe z bliskiej odległości strzela ale był na spalonym.
46' Gramy! Kędziora za Bereszyńskiego.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

43' GOOOOOOOOOL ANDRE SILVA!!!

Polacy grają tragicznie w ostatnich minutach.

40' Polska teraz zamknięta na własnej połowie.
39 Rzut rożny dla Portugalii.
35' Tym razem strzelał Rafa ale znów nasz bramkarz na posterunku.
33' Pizzi uderza ale Fabiański łapie. Portugalia teraz groźniejsza.

31' GOOOOL dla Portugalii! Ładna akcja i niezawodny Andre Silva pokonuje Fabiańskiego

28' Polak faulowany w polu karnym i Fabiański rozpoczyna grę.
27' Rzut rożny dla Portugalii.
24' Teraz piłka wpada do polskiej bramki ale sędzia pokazuje spalonego. Ten gol powinien zostać uznany, nie ma VARU więc wciąż 1:0 dla Polski.

19' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! KRZYSZTOF PIĄTEK!!!!!!!!!!!

Krzysztof Piątek głową i bramkarz Portugalski bez szans.

18' Rzut rożny dla Polski.
16' Pepe fauluje Lewandowskiego. Rzut wolny dla Polski.
11' Lewandowski wyszedł sam na sam ale sędzia boczny pokazuje spalonego.
8' Andre Silva głową ale nad poprzeczką.
7' Rzut rożny dla Portugalii.
3' Krzysztof Piątek strzela ale wprost w ręce bramkarza gości.
2' Pierwsza strata Krchowiaka ale Portugalczycy też notują stratę.
1' Zaczynamy! Polska vs Portugalia!

20:44 Po hymnie. Za chwilę mecz Polska Portugalia. Po raz 12 gram z reprezentacją Portugalii.

I teraz Mazurek Dąbrowskiego!

Hymn reprezentacji gości.

20:40 Obie jedenastki już na płycie boiska!

20:35 Sędzią dzisiejszego spotkania jest Carlos Del Cerro.

20:30 Za 15 minut mecz Polska Portugalia. Trzymamy kciuki za naszą reprezentację.

20:15 reprezentacja Polski do lat 20 gromi Czechów 3:0!

20:10 Nie ma w drużynie Arka Milika. Ostatnie słabe występy i znakomita gra Piątka powoduje, że Arek stracił miejsce w pierwszej jedenastce.

Godz. 20 12 lat temu Polska wygrała z Portugalią 2:1. Nie mamy nic przeciwko aby ten wynik się dzisiaj powtórzył.

19:50 Mecz Polska Portugalia rozpocznie się za godzinę. Powoli kibice zapełniają stadion w Chorzowie.

• Bernardo Silva

19:30 Polska reprezentacja już na płycie. Chłopaki sprawdzają stan murawy na stadionie Śląskim w Chorzowie.

19:20 Do meczu zostało już tylko kilkadziesiąt minut. Wszyscy liczymy na dobry występ wschodzącej gwiazdy Krzysztofa Piątka!

19:10 Po pierwszej połowie reprezentacja U-20 grająca na stadionie Widzewa prowadzi z Czechami 3:0!

Godz. 19 - Dzisiaj Polska reprezentacja rozpocznie mecz dwoma napastnikami! Początek spotkania Polska Portugalia o 20.45.

Godz. 18:40 - Za chwilę podamy skład reprezentacji Polski i Portugalii

Zdania na temat Ligi Narodów, która miała uatrakcyjnić sezon i mocno ograniczyć pozbawione jakiejkolwiek stawki mecze towarzyskie, są podzielone. Nie wszyscy traktują ją poważnie. Nie zmienia to jednak faktu, że to powinien być naprawdę gorący i ciekawy wieczór na Górnym Śląsku.

Nie powinniśmy zapominać, że zagramy z aktualnymi mistrzami Europy, co jest chyba wystarczającą rekomendacją. Kiedyś tęskniliśmy za takimi przeciwnikami, teraz mamy okazję się z nimi sprawdzić. To coś nie do przecenienia.

- Szanujemy Portugalczyków, co chyba nikogo nie pownno dziwić. Ale zapewniam, że chcemy w fantastycznej atmosferze, przy pełnych trybunach, zagrać z nimi jak równy z równym i po prostu zwyciężyć - powiedział defensor Sampdorii Genua, Bartosz Bereszyński, w trakcie środowej konferencji prasowej (dziś rozpocznie spotkanie w wyjściowej jedenastce).

POLSKA PORTUGALIA ONLINE

Bilans dotychczasowych meczów obu drużyn jest korzystniejszy dla naszych przeciwników. Polska zwyciężyła trzykrotnie, czterokrotnie padł remis, natomiast cztery razy triumfowali rywale (bilans bramkowy 10:14). Ciekawe, że wcześniej te zespoły tylko dwa razy rywalizowały towarzysko (0:2 w Lizbonie i 0:0 w Warszawie). Ostatnią wygraną Polaków długo będziemy pamiętać. W październiku 2006 roku, w kwalifikacjach do mistrzostw Starego Kontynentu, zwyciężyliśmy we wręcz kapitalnym stylu 2:1, po dwóch trafieniach Euzebiusza Smolarka i golu Nuno Gomesa.

- Polska drużyna jest bardzo silna, ma nowego, ambitnego trenera. Oglądałem mecze Polaków z Włochami i Irlandią. Musimy zagrać na 100 procent, chcąc wygrać. A chcemy. Liga Narodów jest dla nas ważna. Oba zespoły myślą o wyjściu z grupy. Wprawdzie nie wystąpią Cristiano Ronaldo oraz Goncalo Guedes, ale powalczą inni - powiedział selekcjoner gości Fernando Santos.

Dzisiejsze starcie w Chorzowie odbędzie się na nowej, sprowadzonej specjalnie z Węgier, murawie.

POLSKA PORTUGALIA STREAM NA ŻYWO ONLINE

To będzie już 57. mecz seniorskiej kadry biało-czerwonych na Stadionie Śląskim. Po trwającej kilka lat gruntownej modernizacji pokonaliśmy na nim w marcu tego roku Koreę Południową (3:2), natomiast wcześniej, w październiku 2009 roku, ulegliśmy Słowacji 0:1.

Materiał oryginalny: Wynik meczu Polska Portugalia [11.10.18] Polska Portugalia bramki - Express Ilustrowany