WYNIK MECZU POLSKA NIEMCY Rio 2016. Niestety znów porażka. POLSKA NIEMCY WYNIK 32 DO 29.

TJ, B
POLSKA NIEMCY O KTÓREJ MECZ RIO 2016. MECZ POLSKA NIEMCY TRANSMISJA NA ŻYWO. ZAPRASZAMY DO RELACJI NA ŻYWO Z MECZU POLSKA NIEMCY NA OLIMPIADZIE W RIO POLSKA NIEMCY O KTÓREJ MECZ POLSKA NIEMCY RIO 2016
WYNIK MECZU POLSKA vs NIEMCY PIŁKA RĘCZNA RIO 2016. DZIŚ graliśmy z Niemcami. Niestety kolejny mecz Polacy przegrali. Niemcy wygrali z Polską. 32 do 29 Niemcy wygrywają dziś z Polską! WYNIK MECZU POLSKA NIEMCY... 32:29.

Wynik MECZU POLSKA NIEMCY RIO 2016 PIŁKA RĘCZNA

28' WYNIK MECZU POLSKA NIEMCY 31:28
22' drugiej połowy meczu POLSKA NIEMCY WYNIK niestety cały czas bardzo niekorzystny dla nas. 29 do 24 dla Niemców.
20' Wynik meczu Polska Niemcy 26:23
Niestety nie potrafimy dogonić Niemców, nie jesteśmy w stanie wyjść w tym meczu na prowadzenie.
Czas dla trenera reprezentacji Niemiec.
Wynik meczu POLSKA NIEMCY 24:21 dla Niemców.

W dziesiątej minucie II połowy jest 21:18 dla Niemców

Trwa druga połowa meczu Polska Niemcy. Niestety nie potrafimy wyjść na prowadzenie. Raz po praz Polacy nie potrafią trafić do siatki rywali. Niemcy grają natomiast konsekwentnie. i cały czas prowadzą. KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY MECZU POLSKA NIEMCY. PRZEGRYWAMY 14:16

POLSKA NIEMCY NA ŻYWO WYNIK 13:13

24' Gramy dobry mecz. BIELECKI z karnego i GOL!
CZERWONA KARTKA DLA NIEMCA. Wykluczenie Lisingera za celowe niebezpiecznie zagranie!
O CZAS poprosił teraz polski trener

12:12 POLSKA NIEMCY NA ŻYWO

21' Gramy teraz 5 na 5 i GOL!!!! MICHAŁ JURECKI
Ależ teraz źle się wszystko ułożyło, tracimy w sumie 2 zawodników - kary po 2 minuty i tracimy gola.
20' 11:10 dla Niemców, ale rzucamy i jest REMIS 11:11
Ciężko, ciężko nam idzie, ale walczymy.
9:8 dla Niemców. Cios za cios.
Na szczęście Krajewski pięknie rzucił między nogami bramkarza i jest 6:5 dla Niemców.
6:4 dla Niemców
Niemcy rzucają i bronią niestety. Graliśmy bez bramkarza i znów tracimy gola w bezsensowny sposób...
POLSKA NIEMCY 4:4
Niemcy rzucają gola i my odpowiadamy też bramką KAROLA Bieleckiego z rzutu karnego
Polska Niemcy 3:3
Żółta kartka dla Niemca. BIELECKI!!! GOL! Brawo Karol
Niemcy wychodzą z atakiem i nie udaje się ich powstrzymać. Jest gol. 3:2 dla Niemców.
3' Polska Niemcy 2:2
Rzut karny dla Polaków. BIELECKI!!!! GOL
2' po pierwszych dwóch minutach gry 2:1 dla Niemców.
GRAMY z Niemcami.

O pierwszym meczu POLSKI lepiej już zapomnijmy (to, jak przebiegał, poniżej w relacji). Dziś trzeba się podnieść z klan i zawalczyć z Niemcami. Mecz POLSKA NIEMCY nie będzie łatwy dla naszych zawodników. Niemcy są zdecydowanie lepszym zespołem od Brazylii, z którą sobie nie poradziliśmy. Polscy zawodnicy zapowiadają walkę, ale to samo zapowiadali przed konfrontacją z Brazylią. Jak było? Niestety widzieliśmy.

Ale wierzyć trzeba i zaciskać mocno kciuki. POLSKA NIEMCY NA ŻYWO W TVP.

O KTÓREJ MECZ POLSKA NIEMCY RIO 2016? MECZ ROZPOCZNIE SIĘ O GODZINIE 16.30. TRANSMISJA NA ŻYWO W TVP. ZAPRASZAMY TEŻ NA RELACJĘ NA ŻYWO Z MECZU POLSKA NIEMCY

POLSKA NIEMCY DZIŚ GODZINA 16.30

POLSKA vs NIEMCY PIŁKA RĘCZNA RIO 2016 O KTÓREJ początek TRANSMISJI NA ŻYWO z drugiego meczu polskiej ekipy szczypiornistów? MECZ POLSKA NIEMCY ROZPOCZYNA SIĘ dziś (wtorek 9.08) o godzinie 16.30. To będzie drugi występ polskich piłkarzy ręcznych na Igrzyskach Olimpijskich w w Rio de Janeiro. POLSKA NIEMCY NA ŻYWO. Transmisja meczu Polaków z Niemcami od godziny 16.25 w TVP 2.

A TAK BYŁO W PIERWSZYM MECZU:

Strona wymaga odświeżenia - wciśnij F5

[b]30' 32:34 przegrywamy w meczu z Brazylią

29' 31:34 dla Brazylii
Euforia w hali.
28' 30:34 dla Brazylii. Nie mamy już szans na dobry wynik.
27' 30:33
25' 28:31
22' 26: 29
20'[/b] 25:29 ależ nerwowa będzie ta końcówka meczu.
17' Teraz odrobiliśmy 2 pkt. 22:26
16' 20:26 dla Brazylii
15' Przegrywamy już 6 punktami. Gramy BEZNADZIEJNIE SŁABO. Strata za stratą...
I teraz rzut karny dla Brazylii i kara 2 minut dla Polaka.
13' Wynik 19:22
Gol Jureckiego 17:20
8' 16:20 dla Brazylii.
Kara dla zawodnika gospodarzy, ale nie potrafimy tego wykorzystać...
6' 15:19 dla Brazylii
Znów graliśmy bez Szmala i znów brazylijski bramkarz rzucił gola z własnego pola karnego...
5' 15:18
3' Wynik 15:18. Bielecki rzucał karnego i trafił w poprzeczkę
2' i wreszcie gol. 14:16 dla Brazylii
Zapraszamy na relację z II połowy meczu Polska Brazylia

13:16 Polska Brazylia i koniec pierwszej połowy

28' 12:15 dla Brazylii. Nerowa końcówka.
27' Gol dla Polaków. I przewaga Brazylijczyków topnieje!
26' 11:13 wynik się nie zmienia. Teraz kara dla Brazylijczyka!
Gramy w osłabieniu, ale Brazylijczycy rzucają niecelnie.
BRAWO SŁAWEK SZMAL!!! ŚWIETNA obrona, ale Brazylia atakuje
24' 11:13
Bielak rzuca jest gol dla Polaków
23' Polska Brazylia 10:13
Gramy w przewadze. Gol Karola Bieleckiego
Gol dla Brazylii. Przegrywamy 2 punktami
22' 9:11 Polska Brazylia
W POLSKIEJ DRUŻYNIE WIELKA MOBILIZACJA I KONCENTRACJA.
CZAS DLA POLSKIEGO TRENERA
19' POLSKA BRAZYLIA 9:11
18' POLSKA BRAZYLIA 8:11 GOOOLLL
16' 7:10 POLSKA BRAZYLIA
Bramka dla Brazylii - szkoda, bo było blisko, by zablokować ten rzut. Ale w odpowiedzi JURECKI I GOOLLL!
15' 6:9 Polska Brazylia
Goool DLA Polaków
13' 5:9 POLSKA BRAZYLIA
Gol Krajewskiego! I Szmal broni atak rywali BRAWO BRAWO
12' Polska Brazylia 4:8
Teraz dobra akcja Polaków i gol!
11' 3:8 Polska Brazylia
Gramy dużo poniżej naszych umiejętności. Szkoda.
Jest BARDZO ŹLE, ZNÓW KARNY I ZNÓW BRAMKA DLA BRAZYLII.
11' Polska 3 Brazylia 7
Brazylia prowadzi z Polska 2:6, tracimy piłkę i grając bez Szmala - wycofany podczas ataku naszego - piłkę do naszej bramki rzuca... bramkarz Brazylii.
Karny dla Brazylii i bramka.
9'Wykluczenie dla naszego zawodnika. Gramy w osłabieniu.
Brazylia Polska 5:2
8' GOOOLLL dla naszych, super, wreszcie zaczynamy trafiać do siatki.
7' Brazylia Polska 5:1.
4:1 dla Brazylii i atakują nasi rywale. Gol niestety nie bronimy ataków skutecznie.
6' BIELECKI GOLLLL wreszcie!!!!
Rzut karny dla Polaków. Wykluczenie w drużynie Brazylii. 2 minuty kary.
Nie rzucamy bramki i kontra Brazylii i.... SZMAL SŁAWEK SZMAL BRONI W SYTUACJI SAM NA SAM.
5' Kolejna dobra akcja naszych rywali i tracimy gola. 4:0 prowadzi Brazylia z Polską.
4' I już przegrywamy 3:0. Nie potrafimy trafić do bramki rywali. Na razie gramy fatalnie.
3' Na razie gramy fatalnie
2' Żółta kartka dla Brazylijczyka za faul na naszym zawodniku.
1' Niestety Brazylijczycy grają szybko a my niedokładnie, co skutkuje tym, że przegrywamy w 2 minucie 2:0
Zaczęliśmy.

Mecz już niebawem. Polska Brazylia - w arenie wypełnionej kibicami Brazylii. Będzie ciężko grać przeciwko gospodarzom, ale trzeba ten mecz wygrać!

Nie ma co ukrywać, że Polscy piłkarze ręczni są w gronie kandydatów do wywalczenia medalu na igrzyskach w Brazylii. Muszą to jednak potwierdzić na boisku. I dziś pierwszy sprawdzian dla naszych szczypiornistów. MECZ POLSKA NIEMCY RIO 2016.

Najpierw POLACY muszą jednak wyjść z grupy eliminacyjnej, a zanosi się na to, że wcale nie będzie to formalność. W niedzielę (godz. 21.40) podopieczni Tałanta Dujszebajewa rozpoczną mecz z NIEMCY , czyli drużyną gospodarzy. A z nimi nigdy nie jest łatwo w wielkich turniejach.

POLSKA NIEMCY RIO 2016 O KTÓREJ GODZINIE MECZ

Zwłaszcza że w ostatnich latach Brazylijczycy poczynili ogromne postępy, trzeba więc być przygotowanym na gorące przyjęcie ze strony żywiołowo dopingującej publiczności.

Ostatni trening Polaków był zamknięty (podobnie zresztą jak sparingowe starcie z Tunezją).

Dujszebajew (czterokrotnie wział udział w igrzyskach w roli zawodnika) ma świadomość, jak ważne jest dobre otwarcie.

- Jeśli wygramy ten mecz (POLSKA BRAZYLIA), nasze morale wystrzeli w górę - mówi szkoleniowiec.

Poprzednio nasi szczypiorniści walczyli w igrzyskach przed ośmioma laty w Pekinie. Udało im się awansować do ćwierćfinału, gdzie ulegli Islandczykom 30:32. W 1976 roku zdobyliśmy w Montrealu brązowy medal.

Jak będzie dziś? Mecz Polska NIEMCY elektryzuje kibiców szypiorniaka. Pierwsze starcie Polaków na tych mistrzostwach, czy Sławomir Szmal, Michał Jurecki, Krzysztof Lijewski, Kamil Syprzak, Karol Bielecki i koledzy pokonają gospodarzy? Trzymamy mocno kciuki i zapraszamy do RELACJI NA ŻYWO z meczu POLSKA VS NIEMCY .

TRZYMAMY KCIUKI ZA NASZYCH!

POLSKA NIEMCY RIO 2016 PIERWSZY MECZ POLAKÓW TRANSMISJA W TVP

ZAPRASZAMY DO RELACJI NA ŻYWO Z MECZU POLSKA NIEMCY . RIO 2016 POLSKA NIEMCY NA ŻYWO WYNIK