Wyjątkowy Mikołajkowy weekend w IKEA Łódź

Redakcja
W najbliższy weekend IKEA Łódź po raz kolejny zaprasza klientów do skorzystania z licznych atrakcji w sklepie. Tym razem jednak nadchodzące dwa dni grudnia będą wyjątkowe, a to za sprawą wyjątkowego gościa – swoją wizytę w sklepie zapowiedział Święty Mikołaj!

Mikołaj do zadań specjalnych

Mikołaj w IKEA Łódź będzie czekał na klientów już od samego rana w sobotę, 6-go grudnia. W tym dniu IKEA zaprasza do restauracji na darmowe śniadania w godzinach 9-11. Mikołaj będzie gotowy by wysłuchać życzeń dzieci i dorosłych o wymarzonych prezentach oraz poczęstuje słodką niespodzianką. W dalszej części dnia natomiast – Święty zaprosi dorosłych do quizu na temat łódzkiego sklepu IKEA. Do wygrania będą karty upominkowe i słodycze. Co ważne, mikołajki w IKEA potrwają aż do niedzieli. Mikołaj swoją wizytę w IKEA zaplanował na sobotę od godziny 9.00 do 18.00 oraz na niedzielę od godziny 12.00 do 18.00.

Pomocnicy w świątecznych przygotowaniach

Przygotowania do Świąt to frajda dla najmłodszych. IKEA Łódź pragnie zachęcić dzieci do pomagania w kuchni, zapraszając je do udziału w warsztatach z ozdabiania pierniczków. Zajęcia dla maluchów, jak co weekend, będą miały miejsce w Dziale Pokój dzienny Dzieci ozdobią ciastka i przygotują świąteczne paczki, by móc obdarować swoich bliskich i przyjaciół własnoręcznie wykonanym prezentem.
Te „kulinarne” warsztaty dla najmłodszych będą odbywać się w sobotę i niedzielę w godzinach 12.00 - 18.00.

Stoliczku nakryj się.. na Święta

Świąteczne przygotowania mogą być też frajdą dla dorosłych. IKEA Łódź przekona ich o tym już w najbliższy weekend, zapraszając na pokazy z dekorowania świątecznego stołu. Na wszystkich zainteresowanych czeka mnóstwo inspiracji i pomysłów, które pozwolą stworzyć magiczną atmosferę na wigilijnym stole. Zajęcia dla dorosłych odbędą się w Dziale Jadalnia, w sobotę i niedzielę między 12.00 a 18.00.

Mikołajkowa oferta specjalna

Oferta specjalna na wybrane produkty będzie obowiązywać już od piątku 5-go grudnia. Jeszcze taniej będzie można kupić m.in. prostokątny stół BJURSTA, czy 4-szufladową komodę MALM. Na miłośników telewizji czeka nie lada gratka – szafka pod telewizor BENNO zostaje przeceniona o ponad 60% i czeka na kupujących już w cenie 70 zł. Świąteczne chwile zaś pomogą rozświetlić zarówno świeczki SINNLIG w kolorach czerwonym i pomarańczowym, w cenie 1,99 zł lub żarówka LED z możliwością przyciemniania światła - LEDARE, która będzie dostępna po 30% obniżce.

Klubowicze zyskują podwójnie!

Na Klubowiczów IKEA FAMILY w najbliższy weekend czeka podwójna frajda, bo aż dwie oferty -15% na wybrany asortyment.
Gotowanie świątecznych potraw, będzie łatwiejsze dzięki odpowiedniemu sprzętowi. Dlatego klubowicze mogą liczyć na 15% zniżki na wszystkie naczynia do zapiekania i formy do pieczenia.
Warto również w najbliższy weekend rozpocząć kupowanie prezentów dla najmłodszych. Klienci mogą wówczas skorzystać z oferty -15% na wybrane zabawki. Akcja dotyczy produktów z serii DUKTIG, LILLABO, MÅLA oraz MULA.

Na świąteczny prezent dla dzieci warto wybrać także, któregoś z kolorowych i przytulnych pluszaków. Każda zakupiona w IKEA Łódź maskotka lub książeczka dla dzieci, to 1 euro przekazane na rzecz programów UNICEF i Save The Children. W ubiegłym roku w ten sposób IKEA Łódź przekazała 20 423 euro na edukację dzieci w najbiedniejszych regionach świata.

Prezenty dobrze zorganizowane

Poszukując prezentów dla najbliższych warto wybrać się do IKEA Łódź po inspiracje i pomysły na podarunki dla małych i dużych. Aby ułatwić świąteczne zakupy, IKEA stworzyła specjalną aplikację, która umożliwia przygotowanie prezentowej listy zakupów. Produkty podzielone zostały na cztery kategorie cenowe: do 25 PLN, do 50 PLN, do 100 PLN oraz do 200 PLN. Klikając na wybrany produkt dodajemy go do listy, którą następnie możemy wydrukować i zabrać ze sobą na zakupy. W trakcie jej tworzenia możemy także sprawdzić dostępność wybranych rzeczy oraz zobaczyć ile łącznie wydamy na wszystkie podarunki. Aplikację znajdziemy na stronie www.IKEA.pl

Dodatkowo, aby ułatwić pracę wszystkim świętym Mikołajom łódzki sklep IKEA zaprasza klientów do skorzystania z bezpłatnego pakowania prezentów. Oferta dotyczy upominków zakupionych w sklepie IKEA w Łodzi. Z usługi można skorzystać w piątek 5-go grudnia od 15.00 do 20.00, w sobotę od 10.00 do 20.00 i w niedzielę od 10.00 do 21.00.

Wrócą handlowe niedziele?

Wideo

Dodaj ogłoszenie