Wygrana Widzewa. Kwiek trafił w okienko!

Złe miłego początki. Fatalnie mógł się zacząć dla Widzewa sparing z IV-ligowym Górnikiem Konin. Łodzianie będący jeszcze myślami w szatni pozwolili rywalom na przeprowadzenie groźnej akcji. Na szczęście na wysokości zadania stanął Perdijić, który był górą w sytuacji sam na sam.

Łodzianie przeszli do kontrataku i szybo zdobyli dwie bramki. Najpierw golem zaowocowała akcja polegająca na szybkiej wymianie kilku dokładnych podań. Nie minęły cztery minuty, a Widzew prowadził już 2:0. Technicznym lobem popisał się Kwiek, który zaliczył też asystę przy bramce Brodzińskiego. To był majstersztyk, bo Kwiek trafił w samo okienko.
W drugiej połowie skład się zmienił, ale Widzew cały czas miał przewagę. Jej efektem był gol zdobyty przez Kowala. Piłka uderzona w długi róg „wyłamała” palce bramkarzowi i wpadła do siatki.

Widzew Łódź – Górnik Konin 3:0

1:0 - Brodziński (12), 2:0 - Kwiek (16), 3:0 - Kowal (51)