Wybraliśmy nową pogodynkę TVP3. Jest nią... [zdjęcia]

Tomasz Jabłoński
Karolina Filipkowska zwyciężyła w castingu. Jest modelką i fotomodelką. O konkursie dowiedziała się z „Expressu Ilustrowanego”

Uwielbia lato, słońce, morze i ludzi pozytywnie nastawionych do życia. Stara się zawsze być uśmiechniętą - łodzianka Karolina Filipkowska najlepiej wypadła przed telewizyjnymi kamerami i zwyciężyła w castingu na pogodynkę, którego organizatorem był łódzki ośrodek Telewizji Polskiej przy współpracy redakcji „Expressu Ilustrowanego”.

- Cieszę się, że udało mi się wygrać. Tym bardziej, że wszystko było z mojej strony bardzo spontaniczne - mówi Karolina, która na co dzień zajmuje się m.in. organizacją imprez.

- O castingu dowiedziałam się od mamy, która przeczytała o nim w „Expressie”. Było to dokładnie 4 godziny przed zakończeniem przyjmowania zgłoszeń. Chwyciłam za komórkę i pobiegłam do parku, by nakręcić telefonem swoje demo i wysłać je do telewizji.

Prognoza Karoliny spodobała się jurorom. Kandydatka na pogodynkę została zaproszona do TVP, wystąpiła przed profesjonalnymi kamerami, wzięła też udział w szkoleniu i zajęciach z logopedą.

- Było niezwykle ciekawie i równie stresująco - śmieje się. - Nie da się ukryć, że trema przed kamerą jest ogromna. I choć od lat działam w branży modelingu, stając przed obiektywami aparatów, to jednak praca na żywo przed kamerą jest zupełnie czym innym.

Spośród kandydatek i kandydatów, którzy dostali się do finału castingu, wyróżnione zostały: Paulina Wachowicz i Katarzyna Antoszewska.

TVP3 i „Express Ilustrowany” szukają nowej pogodynki!

[ZOBACZ TEŻ FILM Michał Szpak o swoim udziale w Eurowizji i oskarżeniach o plagiat (autorDzień Dobry TVN/x-news)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Michał Szpak o swoim udziale w Eurowizji i oskarżeniach o plagiat (autorDzień Dobry TVN/x-news)