reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 3 i Senatu, okręg nr 6

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 to informacja, na którą czeka wiele osób - nie tylko kandydatki i kandydaci. Aby ułatwić Ci sprawdzenie wyników, poniżej prezentujemy pełne listy kandydatów do Sejmu z okręgu nr 3 oraz kandydatów do Senatu z okręgu nr 6 wraz z poparciem, które otrzymali. Na tych kandydatów głosować mogli wyborcy, którzy zamieszkują obszary powiatów: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski. Wybory odbyły się 13 października, już teraz możesz poznać wyniki, i sprawdzić, jak rozłożyły się głosy i kto otrzymał mandat. Przekonaj się, kto będzie cię reprezentować w Sejmie i Senacie. Wyniki wyborów parlamentarnych publikujemy poniżej.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 3

Granice tego okręgu to część województwa dolnośląskiego obejmująca obszary powiatów:

  • górowski,
  • milicki,
  • oleśnicki,
  • oławski,
  • strzeliński,
  • średzki,
  • trzebnicki,
  • wołowski,
  • wrocławski
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Wrocław.

Wybory parlamentarne 2019 zostały zakończone, a wyniki są już oficjalnie znane. PKW potwierdza ich ostateczność, dlatego poniżej publikujemy listę kandydatów do Sejmu z okręgu nr 3 wraz z informacją o wyniku głosowania.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Protasiewicz Jacek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 618
  • Procent głosów oddanych na listę: 41,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,69%
  • Miejsce zamieszkania: Radomierzyce
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Zegan Maciej Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 655
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: strażnik miejski

3. Bronowicka Joanna Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 712
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,57%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: kierownik podmiotu leczniczego

4. Duda Grzegorz Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 592
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Milicz
  • Zawód: historyk

5. Socha Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 907
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: urzędnik samorządowy

6. Malec Tomasz Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 861
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: technik mechanik

7. Lech Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 289
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Milicz
  • Zawód: nauczyciel

8. Szydełko Witold ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 090
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Twardogóra
  • Zawód: przedsiębiorca

9. Litwin Ewa Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 059
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Wilczyce
  • Zawód: ekonomista

10. Kuryś Hieronim Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 184
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Smolec
  • Zawód: trener sportu

11. Warcholiński Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 280
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Ludów Polski
  • Zawód: nauczyciel

12. Kwiatkowska-Korczak Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 540
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: pracownik naukowy

13. Kucharska Aleksandra Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 715
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: urzędnik

14. Kuźmicz Łukasz Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 147
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Bielawki
  • Zawód: rolnik

15. Grocholski Bartosz Krystian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 385
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wołów
  • Zawód: inżynier rolnictwa

16. Macała Łukasz Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 340
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: pracownik logistyki

17. Szulc Joanna Alicja ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 611
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Jelenia Góra
  • Zawód: biotechnolog

18. Furdyna Jolanta Stanisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 163
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: prawnik

19. Zalewski Karol Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 542
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Oława
  • Zawód: teolog

20. Bubnicka Barbara Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 174
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: przedsiębiorca

21. Kowalski Arkadiusz Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 377
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Świnoujście
  • Zawód: inżynier mechanik

22. Majocha Elżbieta Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 158
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: instruktor amatorskiego ruchu artystycznego

23. Sołtys Jacek Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 327
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Radwanice
  • Zawód: inżynier rolnictwa

24. Adamczyk-Pogorzelec Bożena Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 165
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Lubań
  • Zawód: historyk

25. Bartoszewicz Urszula Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 308
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: przedsiębiorca

26. Pawnuk Emilia Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 344
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Strzelin
  • Zawód: inżynier budownictwa

27. Mróz-Możdżonek Joanna Róża ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 394
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: prawnik

28. Łopatka Mirosław Mieczysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 332
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: przedsiębiorca

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Stachowiak-Różecka Mirosława Agnieszka ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 91 236
  • Procent głosów oddanych na listę: 40,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 13,94%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: pedagog

2. Hreniak Paweł Marek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 166
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,32%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: ekonomista

3. Świat Jacek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 537
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,37%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: parlamentarzysta

4. Czarnecki Przemysław Maksymilian ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 19 413
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,97%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: parlamentarzysta

5. Calińska-Mayer Małgorzata Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 342
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,97%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: prawnik

6. Jaroch Andrzej Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 799
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,58%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: nauczyciel akademicki

7. Jędrysek Mariusz Orion ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 12 857
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,96%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: nauczyciel akademicki - nauki o ziemi

8. Soin Agnieszka Anna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 716
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,25%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: parlamentarzysta

9. Dytko Piotr Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 863
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,2%
  • Miejsce zamieszkania: Łozina
  • Zawód: prawnik

10. Adamski Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 003
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,46%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: filolog

11. Brezdeń Zdzisław Ireneusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 300
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,96%
  • Miejsce zamieszkania: Godzikowice
  • Zawód: inżynier mechanik

12. Bartnik Wojciech Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 512
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1%
  • Miejsce zamieszkania: Oleśnica
  • Zawód: sportowiec

13. Domagała Krzysztof Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 844
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,43%
  • Miejsce zamieszkania: Łazy Małe
  • Zawód: mechanik maszyn melioracyjnych

14. Kowalczyk Roman ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 219
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: nauczyciel

15. Pieńkowski Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 977
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: nauczyciel

16. Stopa Urszula Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 060
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: naczelnik wydziału

17. Zając Wiesław Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 414
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Bierzyce
  • Zawód: mechanizator rolnictwa

18. Brząkała Agnieszka Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 912
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Ligota Piękna
  • Zawód: pracownik samorządowy

19. Wawrzyniak Adrian Sławomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 979
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Turzany
  • Zawód: rolnik

20. Wojewódka Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 160
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Środa Śląska
  • Zawód: ekonomista

21. Piechel Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 493
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: teolog

22. Strumecka Marzanna Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 444
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Sokołowice
  • Zawód: naczelnik

23. Leszczyńska-Ner Zofia Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 762
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Święta Katarzyna
  • Zawód: nauczyciel

24. Harasny Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 536
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Żórawina
  • Zawód: programista aplikacji

25. Maksymiak Magdalena Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 110
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Wiązów
  • Zawód: prawnik

26. Mrozowska Karolina Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 890
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: urzędnik

27. Kempa Cezary Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 923
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,45%
  • Miejsce zamieszkania: Syców
  • Zawód: leśnik

28. Czartoryski Tytus Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 448
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,68%
  • Miejsce zamieszkania: Morzęcin Mały
  • Zawód: rolnik emerytowany

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Śmiszek Krzysztof Jan ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 43 447
  • Procent głosów oddanych na listę: 43,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,64%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: prawnik

2. Stożek Marta Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 212
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,56%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: filolog

3. Sikora Arkadiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 510
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,3%
  • Miejsce zamieszkania: Oleśnica
  • Zawód: ekonomista

4. Lubiniecka-Różyło Katarzyna Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 534
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: dziennikarka

5. Augustyński Iwo Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 651
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: nauczyciel akademicki

6. Joks Marlena Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 103
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: pośrednik w obrocie nieruchomościami

7. Kozdrowicki Piotr Sebastian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 222
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Brzeg Dolny
  • Zawód: grafik

8. Łagowska Anna Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 402
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Lubań
  • Zawód: przedsiębiorczyni

9. Elsner Wincenty Aleksander ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 157
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: informatyk

10. Pilny Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 561
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: architekt

11. Gajdzińska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 873
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: analityk treści

12. Wicha Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 587
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Paździorno
  • Zawód: rolnik

13. Maślak Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 888
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: biolog

14. Dąbrowska Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 019
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: kasjer sprzedawca

15. Śmiałek Danuta Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 985
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Oborniki Śląskie
  • Zawód: nauczycielka

16. Terpiłowska Irena Róża ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 398
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: menadżer

17. Mincer Tadeusz Albert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 289
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: nauczyciel

18. Kordek-Chmielewska Agnieszka Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 598
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Brzeżany
  • Zawód: doradca zawodowy mediator

19. Olik Waldemar Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 293
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Tyniec Mały
  • Zawód: przedsiębiorca

20. Chłódek Agnieszka Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 440
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Zabrodzie
  • Zawód: lekarz

21. Markowski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 371
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: zawodowy działacz organizacji politycznej

22. Hodowany Andrzej Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 288
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Milicz
  • Zawód: technik mechanik samochodowy

23. Niemiec Jan Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 390
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: farmaceuta

24. Banach Maria Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 592
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Groblice
  • Zawód: animator kultury

25. Warzycha Małgorzata Danuta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 371
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Siechnice
  • Zawód: socjolog

26. Pelwecki Mateusz Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 114
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: technik mechanik

27. Bobiński Grzegorz Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 291
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Radwanice
  • Zawód: logistyk

28. Dziemianowicz-Bąk Agnieszka Ewa ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 257
  • Procent głosów oddanych na listę: 14,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,18%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: pedagog

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Tuduj Krzysztof ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 19 617
  • Procent głosów oddanych na listę: 40,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3%
  • Miejsce zamieszkania: Prężyce
  • Zawód: prawnik

2. Iwaszkiewicz Robert Jarosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 427
  • Procent głosów oddanych na listę: 19,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,44%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: inżynier budownictwa

3. Poźniak Łukasz Patryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 113
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: bukmacher

4. Tamulewicz Miłosz Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 265
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Oborniki Śląskie
  • Zawód: technik elektronik

5. Szokalski Krzysztof Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 669
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: filozof

6. Fabisiak Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 254
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: architekt

7. Walczyk Katarzyna Natalia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 940
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: dyspozytor taksówek

8. Czech Marta Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 266
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: chemik

9. Bielecka Halszka Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 094
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: filolog

10. Zapotoczny Stanisław Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 638
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: adwokat

11. Rączyński Wojciech Aleksander ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 276
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: technik mechanik

12. Ludkowski Bogdan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 541
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: inżynier budowlany

13. Jagiełło Paweł Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 965
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: prawnik

14. Szloser Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 629
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Ludów Polski
  • Zawód: ekonomista

15. Chmura Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 017
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Iwiny
  • Zawód: prawnik

16. Marszałek Ryszard Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 435
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Żórawina
  • Zawód: prawnik

17. Jabłoński Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 514
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Łowicz
  • Zawód: przewodnik turystyczny

18. Wróblewska Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 612
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Długołęka
  • Zawód: tłumacz

19. Ziółkowska Jadwiga Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 358
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Sadkówek
  • Zawód: nauczyciel języka polskiego

20. Nowak Adam Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 457
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: inżynier automatyki i diagnostyki

21. Malara Agnieszka Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 232
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Dobrzykowice
  • Zawód: filolog francuski

22. Zieliński Tomasz Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 387
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: inżynier telekomunikacji

23. Zarzycka Patrycja ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 480
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: sprzedawca

24. Chrobot Krzysztof Mieczysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 387
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: inżynier budowlany

25. Brzezińska Olga Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 378
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Smolec
  • Zawód: nauczyciel

26. Chmielewski Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 451
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: technolog żywności

27. Ludkowska Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 160
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Tąpadła
  • Zawód: technik organizacji usług gastronomicznych

28. Żurek Piotr Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 213
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: kierowca

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Schetyna Grzegorz Juliusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 66 859
  • Procent głosów oddanych na listę: 31,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 10,22%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Tracz Małgorzata Elżbieta ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 28 676
  • Procent głosów oddanych na listę: 13,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,38%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: specjalista do spraw szkoleń

3. Jaros Michał ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 30 196
  • Procent głosów oddanych na listę: 14,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,61%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: parlamentarzysta

4. Piechota Sławomir Jan ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 844
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,27%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: radca prawny

5. Młyńczak Aldona Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 342
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,58%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: parlamentarzysta

6. Augustynowska Joanna Wiktoria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 804
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,65%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: ekonomista

7. Mieszkowski Krzysztof ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 814
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,11%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: kulturoznawca

8. Horodyska Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 501
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,84%
  • Miejsce zamieszkania: Szczawin
  • Zawód: urzędnik samorządowy

9. Wójcik Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 398
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,37%
  • Miejsce zamieszkania: Pełczyce
  • Zawód: ekonomista

10. Górski Michał Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 980
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,91%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: przedsiębiorca

11. Żmiejewski Zdzisław Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 568
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Góra
  • Zawód: politolog

12. Adamczak Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 336
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Jakubikowice
  • Zawód: leśnik

13. Leszczyńska Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 576
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,55%
  • Miejsce zamieszkania: Oława
  • Zawód: specjalista do spraw public relations

14. Polański Jarosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 231
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Bierutów
  • Zawód: politolog

15. Burdzy Sebastian Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 512
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Środa Śląska
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

16. Mędygrał Kacper Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 011
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: technolog

17. Sierpiński Marek Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 726
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Kaszowo pod Miliczem
  • Zawód: specjalista do spraw logistyki

18. Zalewski Marek Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 421
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: adwokat

19. Staszewski Waldemar Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 407
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: choreograf

20. Mołoń Radosław Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 318
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Wysoka
  • Zawód: doradca inwestycyjny

21. Sobolak Anna Helena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 611
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Czernica
  • Zawód: inżynier

22. Makówka Jacek Edward ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 231
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: doradca klienta

23. Piwko Katarzyna Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 772
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: politolog

24. Staniów Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 347
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: farmaceuta

25. Zelinka Ryszard Julian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 812
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Oleśnica
  • Zawód: nauczyciel

26. Kropski Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 665
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Siechnice
  • Zawód: opiekun klienta

27. Gilar Daria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 573
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: urzędnik

28. Łapiński Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 098
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Trzebnica
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. Zdrojewska Ewa Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 958
  • Procent głosów oddanych na listę: 47,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,52%
  • Miejsce zamieszkania: Wisznia Mała
  • Zawód: radca prawny

2. Przywara Karol ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 810
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: specjalista ds. stosunków międzynarodowych

3. Marszałek Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 033
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Oleśnica
  • Zawód: nauczyciel

4. Kosterska Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 867
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Siechnice
  • Zawód: pracownik samorządowy

5. Ćwiertniewicz Grzegorz Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 222
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: historyk teatru

6. Haładaj Krystyna Jadwiga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 842
  • Procent głosów oddanych na listę: 4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Raszów
  • Zawód: naczelnik wydziału oświaty

7. Kaczmarzyk-Janczak Elżbieta Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 314
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Gajków
  • Zawód: śpiewaczka operowa

8. Potyrała Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 599
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Twardogóra
  • Zawód: inżynier budownictwa

9. Dolat Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 649
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Lubiąż
  • Zawód: kierownik ośrodka zdrowia

10. Dyszkiewicz Iwona Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 302
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Węgry
  • Zawód: urzędnik samorządowy

11. Wybierała Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 479
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Milicz
  • Zawód: menadżer

12. Iskra Piotr Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 520
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Góra
  • Zawód: urzędnik samorządowy

13. Sało Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 381
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Dzierżoniów
  • Zawód: ekonomista

14. Hałas-Koralewska Małgorzata Kamila ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 344
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Wąwolnica
  • Zawód: trener sportu osób niepełnosprawnych

15. Czapiewski Edward ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 179
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: nauczyciel akademicki

16. Tomkiewicz Barbara Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 153
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: historyk

17. Kopeć Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 752
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Krzeptów
  • Zawód: urzędnik samorządowy

18. Piontek Jan Feliks ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 261
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: motorniczy

19. Traczyk Andrzej Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 231
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: strażak

20. Pawłowska Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 384
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Oleśnica
  • Zawód: nauczyciel

21. Hołówka Małgorzata Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 304
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Borek
  • Zawód: ekonomista

22. Naplocha Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 151
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Wołów
  • Zawód: asystent ds. księgowości

23. Kurdziel Hubert Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 171
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Sobótka
  • Zawód: urzędnik

24. Szyler Paweł Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 217
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Zabardowice
  • Zawód: kucharz

25. Stachorzecka Maria Helena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 114
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: działacz społeczny

26. Kazikowska Paulina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 255
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kędzie
  • Zawód: nauczyciel

27. Kempa Jarosław Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 532
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Oleśnica
  • Zawód: nauczyciel

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 6

Granice tego okręgu to obszary powiatów

  • górowski,
  • milicki,
  • oleśnicki,
  • oławski,
  • strzeliński,
  • średzki,
  • trzebnicki,
  • wołowski,
  • wrocławski.

Kto wygrał wybory do Parlamentu 2019? Poniżej prezentujemy listę kandydatów do Senatu z okręgu nr 6 wraz z liczba uzyskanych głosów.

Obremski Jarosław Wojciech ❌

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 122 636
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 41,79%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: parlamentarzysta

Stasiak Dariusz Paweł ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 37 461
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 12,76%
  • Miejsce zamieszkania: Milicz
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: urzędnik samorządowy

Zdrojewski Bogdan Andrzej ✔️

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 133 374
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 45,45%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: parlamentarzysta

Dowiedz się więcej

Od 11 listopada Polacy będą podróżować do Stanów Zjednoczonych bez wiz

Wideo

Materiał oryginalny: Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 3 i Senatu, okręg nr 6 - Gazeta Wrocławska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie