Wybory Miss Mokrego Podkoszulka na juwenaliach Politechniki Łódzkiej [zdjęcia]

Piotr Jach
Koncert, który odbył się w nocy z soboty na niedzielę na terenie Kampusu B Politechniki Łódzkiej, był ostatnim akcentem tegorocznych juwenaliów studentów tej uczelni.

* Wybory Miss Mokrego Podkoszulka na zakończenie Juwenaliów Politechniki Łódzkiej 2016
* Kandydatki oblano szampanem Obok toalet ktoś rozpylił gaz.

Przy okazji stało się zadość starej tradycji tej imprezy i w przerwie między występami kolejnych zespołów (zagrali m.in.: Dead Richard, The Navy Blue, Manchester, RAS LUTA, Gooral i Power Play) odbyły się wybory Miss Mokrego Podkoszulka.

Do konkursu zgłosiło się sześć dziewcząt, które stanęły w konkursowe szranki ubrane w dostarczone im przez organizatorów podkoszulki bez rękawów i krótkie spodenki. Na wstępie ich topy spryskano obficie szampanem, w czym polewający je studenci wykazali niezwykły wprost zapał. Nieco mniejszy okazały uczestniczki konkursu, gdy dano im po siedem sekund na dowolną - „całkiem dowolną!”, jak podkreślił prowadzący zabawę - autoprezentację. Z szóstki kandydatek tylko jedna zdołała zachęcić publiczność do owacji, prezentując się w seksownych wygibasach. Pozostałe nie bardzo chyba wiedziały, co ze sobą zrobić na scenie. Wygrała więc ta jedyna śmiała. O zwycięstwie decydowało bowiem natężenie wznieconego przez publiczność aplauzu, a gromkie okrzyki „Trójka, trójka!” wyraźnie wskazywały faworytkę. Wygrała zatem Marlena (nr 3), przed Kamilą (nr 1) i Marysią (nr 5). Nina (nr 2), druga Kamila (nr 4) i Agnieszka (nr 6) otrzymały nagrody pocieszenia.

Koncert odbył się bez zakłóceń, choć czuwająca policja i służby porządkowe na brak zajęć nie narzekały. Nie wszyscy uczestnicy juwenaliów zapoznali się z ich regulaminem i przy wejściu na koncert dziwili się, że nie wolno wnosić np. żywności ani niczego w szklanych opakowaniach - nie tylko alkoholu, ale też np. perfum lub lakierów do paznokci, które miało w torebkach wiele dziewcząt. Żeby wejść na kampus, musiały się ich pozbyć.

Niewesoło zrobiło się tylko na chwilę, gdy obok toalet ktoś rozpylił silnie duszący gaz. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a niemiła woń szybko się ulotniła. Sprawcy nie ustalono.

EURO 2016: KIEDY I Z KIM ZAGRAJĄ POLACY? O KTÓREJ MECZE POLSKIEJ KADRY [TERMINARZ]

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM - Małpka stawia pierwsze kroki (autor xnews/STORYFUL)