18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Wybieramy najpiekniejszą sąsiadkę! Plebiscyt Expressu Ilustrowanego

(pij)
Malwina Sasin
Malwina Sasin Jarosław Ziarek
Rozpoczynamy doroczne wybory Miss z Sąsiedztwa, o który to tytuł ubiega się 51 ubiegłorocznych Dziewczyn z Sąsiedztwa "Expressu Ilustrowanego".

Jedna ładniejsza od drugiej, ale która najpiękniejsza - to zależy przede wszystkim od Was!

Głosy Czytelników zadecydują, które piękności sobotnich wydań "EI" przejdą do finału wyborów, zachowując szansę na zdobycie korony dla najurodziwszej z "sąsiadek".

ZOBACZ WSZYSTKIE KANDYDATKI

***
Jak głosować
Konkurs przebiega dwuetapowo. Wybory otwiera rozpoczynający się dziś o godz. 6 plebiscyt Czytelników "EI", którzy, oddając głosy na ulubione Dziewczyny z Sąsiedztwa, wybiorą spośród nich pięć finalistek. Głosować można na dwa sposoby: za pomocą kuponów publikowanych w gazecie lub SMS-ów. Do finału wyborów automatycznie zakwalifikuje się pięć kandydatek, które uzyskają największą liczbę głosów (kupony plus SMS-y).
Żeby zagłosować za pomocą kuponu, należy wyciąć go z gazety, starannie wypełnić i przysłać do redakcji lub wrzucić do specjalnej urny oznaczonej napisem Miss z Sąsiedztwa 2013, która stanie przy wejściu do naszej siedziby przy ul. ks. hm. I. Skorupki 17/19 (wejście przy skrzyżowaniu z ul. Stefanowskiego). Głosować w ten sposób można do północy 25 stycznia.

Aby oddać głos na ulubioną "sąsiadkę" za pomocą SMS-a, wystarczy z telefonu komórkowego (dowolnej sieci) wysłać pod numer 71355 SMS o treści DZIEWCZYNA.XX, zastępując symbole XX numerem konkursowym wybranej ślicznotki - np. DZIEWCZYNA.5 lub DZIEWCZYNA.48 (koszt wysłania SMS-a to 2,46 zł z VAT). Pełną galerię Dziewczyn z Sąsiedztwa wraz z numerami do głosowania prezentujemy obok. SMS-y można wysyłać od dziś, od godz. 6. Zdjęcia kandydatek będziemy zamieszczać także w kolejnych codziennych wydaniach "Expressu" wraz z kuponami do głosowania. Zdjęcia są prezentowane również na naszej stronie internetowej www.expressilustrowany.pl, gdzie znaleźć można także regulamin konkursu, instrukcję udziału w plebiscycie oraz śledzić na bieżąco wyniki głosowania SMS-owego. Oddawane tą drogą głosy przyjmujemy do 27 stycznia, do godz. 23.59.

Droga na podium
Do finału wyborów Miss z Sąsiedztwa zakwalifikuje się pięć Dziewczyn z Sąsiedztwa, które uzyskają najwięcej głosów w plebiscycie Czytelników. Ich zdjęcia oceni z kolei kapituła "Expressu Ilustrowanego", która zadecyduje o przyznaniu tytułu Miss z Sąsiedztwa oraz dwóch Wicemiss.

Nagrodą dla zwyciężczyni konkursu jest sześciodniowy pobyt dla dwóch osób w romantycznym i luksusowym ośrodku SPA "Manor House" w Chlewiskach, gdzie nasza miss będzie mogła skorzystać m.in. z basenu, łaźni, zrelaksować się w ogrodzie medytacji, zregenerować siły w Kamiennym Kręgu i Piramidzie Horusa lub zakosztować balneoterapii i innych usług spa. Miss weźmie też udział w specjalnej sesji zdjęciowej, która złoży się na profesjonalne portfolio. Upominki otrzymają także I i II wicemiss wyborów. Będą nimi karnety na zabiegi kosmetyczne w Klinice Zdrowia i Urody "Magnolia".
Oficjalne wyniki wyborów Miss z Sąsiedztwa 2012 opublikujemy w piątkowym wydaniu "Expressu Ilustrowanego", które ukaże się 1 lutego

Zapraszamy do głosowania!

Wideo

Dodaj ogłoszenie