#WspieramyLokalnyBiznes - sport i fitness - te firmy działają online i zdalnie w łódzkim

Newsroom 360
Newsroom 360
Wesprzyj lokalny biznes w łódzkim!
Wesprzyj lokalny biznes w łódzkim! PixaBay License
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z łódzkiego, w branży „sport i fitness”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w łódzkim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „sport i fitness”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

SPORT I FITNESS - usługi (siłownie i indywidualne plany treningowe, treningi zdalne etc.)

Radomsko

Jump Planet Radomsko

JUMP PLANET to nowoczesny i wizjonerski Park Trampolin, w którym każdy odnajdzie interesujące go atrakcje. Gwarantujemy ciekawe i prozdrowotne możliwości spędzenia czasu wolnego, zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Nasi Goście mogą korzystać z ponad 900 m² powierzchni trampolin i wyposażenia, którym mogą poszczycić najbardziej innowacyjne Parki w Europie.


Kutno

Street Dance Studio Joanna Gąsiorowska

Szkoła tańca i fitnessu z pasją. Wizytówka miasta Kutno. Łączymy przyjemne z pożytecznym. Nasza działalność trafia do każdej grupy wiekowej.


Zobacz inne branże w regionie

Zakupy róbmy racjonalnie a nie emocjonalnie KOMENTARZ

Wideo

Materiał oryginalny: #WspieramyLokalnyBiznes - sport i fitness - te firmy działają online i zdalnie w łódzkim - Dziennik Łódzki

Dodaj ogłoszenie