Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 03godz.
  • 39min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Wpadło trzech mężczyzn oszukujących seniorów metodą „na policjanta”

Mirosław Malinowski
Mirosław Malinowski
KWP Łódź
Policja zatrzymała trzech mężczyzn, podejrzanych o oszustwa tzw. „metodą na policjanta”, których ofiara padła co najmniej jedna łodzianka.

Dwóch mężczyzn w wieku 20 i 24 lat zostało zatrzymanych w Warszawie w dzielnicy Wilanów. Oni to najprawdopodobniej działając „na policjanta” nakłonili 70-letnią łodziankę do tego, że w ciągu niespełna dwóch dni przekazywała im systematycznie pieniądze wypłacane z kilku kont bankowych. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Łódź-Polesie zostali aresztowani na 3 miesiące. Łódzcy funkcjonariusze ustalili też miejsce pobytu 46-letniego wspólnika podejrzanych, który odpowiedzialny był za odbiór pieniędzy od pokrzywdzonej. Mężczyzna został zatrzymany na terenie ogródków działkowych w Legnicy, gdzie się ukrywał.

Był wcześniej notowany za oszustwa. 46-latek decyzją sądu również został aresztowany. Sprawa ma charakter rozwojowy. Za oszustwo popełnione w warunkach recydywy 46-latkowi grozi kara do 12 lat więzienia, a jego młodsi koledzy „za kratkami” spędzić mogą do 8 lat.

Oglądaj nasze studio wyborcze. Start w niedzielę o g. 21:45

Wideo

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

J
Ja

A pozamykać i klucze wyp....ć!

G
Gość

banda nierobow ...

Dodaj ogłoszenie