Wojciech Stawowy, trener ŁKS: Przegraliśmy mecz z Arką w pierwszych 45 minutach

Piłkarze ŁKS w spotkaniu 35. kolejki ekstraklasy przegrali w Gdyni z Arką 2:3. Oto co po meczu powiedział szkoleniowiec łódzkiej drużyny.

Wojciech Stawowy (ŁKS): - Spotkanie w Gdyni mogło się podobać. Był prowadzony w żywym, dobrym tempie i padały w nim bramki, więc było to, co kibice lubią najbardziej. Przegraliśmy ten pojedynek w pierwszych 45 minutach po prostych błędach, które nie mogą się przytrafiać zawodnikom na tym poziomie.

Mogę pochwalić drużynę za to, że w drugiej połowie, mimo wyniku 0:3, zareagowała właściwie i walczyła do końca. Dużo też dały zmiany. Złapaliśmy kontakt z Arką na 3:1, a potem na 3:2. W drugiej połowie mieliśmy więcej lepszych momentów. Byłoby to jednak na wyrost, gdybym powiedział, że zasłużyliśmy tu dzisiaj na chociażby 1 punkt, ponieważ pierwsza połowa była zła w naszym wykonaniu.