Wojciech Smażek z Harasuto zwyciężył w turnieju Grand Prix Mazovia

Młodzi karatecy klubu Harasuto wzięli udział w Grand Prix Mazovia.

Doskonale spisał się Wojciech Smażek, który po trzech walkach zwyciężył w swojej kategorii - kumite chłopców U12 +40 kg, zdobywając tym samym złoty medal.

Srebrny medal wywalczył Piotr Biel w kumite chłopców U-14 +50 kg, ulegając nieznacznie rywalowi w finale.
Brąz zdobyli: Kacper Kucharski w kumite chłopców U-10 +30kg, Miłosz Pilarczyk w kumite chłopców U-10 -30 kg, Jan Urbańczyk w kumite chłopców U12 -40 kg, Filip Mielczarek w kumite chłopców U16 -63 kg oraz Justyna Chmielewska w kumite dziewcząt U12 +40 kg.
Piąte lokaty w zawodach przypadły: Joannie Bartuzel, Mateuszowi Rubnikowiczowi, Łukaszowi Rubnikowicowi.
Trenerami karateków Harasuto są: Kinga Harast, Maria Łopatka, Patrycja Łapka, Weronika Pogoda, Szymon Stawiarski, Damian Suligorski.
W turnieju a w Zielonce-Parceli k. Warszawy rywalizowało blisko 200 zawodników z Polski i Ukrainy.