Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 04godz.
  • 07min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Włamali się do mieszkania i wynieśli piekarnik, okap, grzejnik i toster

Lila Sayed
Lila Sayed
Piekarnik, okap, grzejnik i toster - padły łupem dwóch włamywaczy, którzy weszli siłą do jednego z mieszkań na terenie Konstantynowa Łódzkiego. Czytaj więcej na następnej stronie policja
Piekarnik, okap, grzejnik i toster - padły łupem dwóch włamywaczy, którzy weszli siłą do jednego z mieszkań na terenie Konstantynowa Łódzkiego.

Do 10 lat więzienia grozi dwóm dwudziestolatkom, którzy obrabowali jedno z konstantynowskich mieszkań. Rabusie włamali się do niego pod nieobecność domowników w godzinach popołudniowych i wynieśli z lokalu sprzęt gospodarstwa domowego o łącznej wartości 3,5 tys. zł.

- Szybko udało się wytypować podejrzanych. Włamywaczami okazali się dwaj mieszkańcy Konstantynowa, którzy zostali zatrzymani - informuje Ilona Sidorko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach. - Podczas przeszukania mieszkania jednego z zatrzymanych mężczyzn policjanci znaleźli skradziony sprzęt.

Odzyskane mienie wróciło już do właścicielki. 21-latek i jego 20-letni znajomy usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Obaj byli już notowani za podobne przestępstwa.

Czego nie wolno robić podczas ciszy wyborczej?

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie