Witold Skrzydlewski: O Łódzkiej Radzie Sportu będzie głośno!

pasZaktualizowano 
Łódzka Rada Sportu w nowym składzie wybrała na przewodniczącego prezesa Klubu Żużlowego Orzeł Witolda Skrzydlewskiego, który zastąpił Marcina Chudzika.

Do prezydium jako wiceprzewodniczący ŁRS weszli również: szef piłkarskiego ŁKS Tomasz Salski oraz prezes AZS i Łódzkiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki Lech Leszczyński.
W skład Łódzkiej Rady Sportu wchodzą też: Łukasz Charuba, Filip Kenig, Edward Kujawa, Elżbieta Nowak, Grażyna Ostojska, Mariusz Przybyła, Tomasz Salski, Krzysztof Serafin, Konrad Szumigaj, Zbigniew Świercz, Wojciech Ulatowski, Marek Żuk.
Uważam, że poprzednia Rada Sportu była za cicha mówi Witold Skrzydlewski, którego na przewodniczącego zgłosił... Tomasz Salski Mogę zagwarantować, że o nas na pewno będzie głośno, będzie się coś działo. Pierwsze posiedzenie nowej rady 9 września o godz. 17. Będziemy na jej posiedzenia zapraszali przedstawiciele Komisji Sportu Rady Miasta oraz dziennikarzy, a po wyborach także łódzkich posłów i senatorów. Posiedzenia rady odbywać się będą w poniedziałki, żeby wolni od obowiązków na Wiejskiej nasi przedstawiciele w sejmie i senacie znaleźli czas na spotkanie z nami. Jeśli oni poprą nasze pomysły, to moc uchwał, które wspólnie wypracujemy, będzie zdecydowanie większa. Jedną z pierwszych spraw, jaką się zajmiemy to sprawa mniejszych pieniędzy, jakie ma otrzymywać łódzki sport w przyszłym roku, ze względu na mniejsze przychody miasta. Będziemy doradzać, prosić, żeby z tego zamiaru władze miasta zrezygnowały. Postaramy się pokazać, że tych oszczędności można poszukać gdzie indziej. Ba, uważamy, że na sport powinny być z miejskiego budżetu przeznaczane większe pieniądze niż dotychczas! Sport jest bardzo ważną dziedziną życia, także miejskiego. Bez sportu zawodowego, bez profesjonalnych działających na wysokim poziomie klubów, nie zachęcimy naszych dzieciaków do fizycznej aktywności. Dodatkowo sport zapewnia wyjątkową, wielką promocję miasta. O tym trzeba bezwzględnie pamiętać!

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 30

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

L
Ldz
2019-08-16T11:07:40 02:00, Gość:

Srts w Łódzkiej Radzie Sportu? Jak na trybunach 70 procent to wieś i to w pełni zbaczania... Łódzkie sprawy zostawmy łódzkim klubom, a "burdel" zapraszam wypie... na prowincje

Spierdalaj tępy tłuku. Robotą się zajmij.

H
Hahahaha

Głośno to będzie jak się ten grubas spierdzi!

a
antybyczyna

no nie - łowca skór prezesem rady sportu. Lutek rozenbaum się w grobie przewraca

D
Dariusz
2019-08-16T11:07:40 02:00, Gość:

Srts w Łódzkiej Radzie Sportu? Jak na trybunach 70 procent to wieś i to w pełni zbaczania... Łódzkie sprawy zostawmy łódzkim klubom, a "burdel" zapraszam wypie... na prowincje

Nawet jakby tylko 30 procent było z Łodzi to i tak więcej niż was Żydki i wsioki retkińskie z łks

G
Gość
2019-08-16T08:41:02 02:00, Gość:

"Dziwnym" trafem w tym towarzystwie wzajemnej adoracji zabrakło , przedstawiciela Widzewa, jest za to pełno chciwych i żebrzących o każdy grosz przedstawicieli łksu, no i na deser wituś, co to "wykosił" konkurencję, pozostawił jednego kolegę po fachu, z którym teraz wspólnie będą doić właściwie to brać pieniądze od swej koleżanki hanki, no ona niby się opiera i nie da, ale pod silnym naporem dwóch grabarzy będzie musiała się, złamać, całkiem to chytre.

Oj zapomniałeś kto był chciwy i dla czego musicie porządek w klubie robic

P
Powiedział co wiedział
2019-08-16T10:28:53 02:00, Gość:

a to Łódz mało wydał jeszcze na sport ????????????????? 3 stadiony za prawie 400 mln,hale za 50 mln i dwie bazy treningowe za 12 mln kazda to jest mało ?????????? do tego dzien meczowy za darmo .pokazcie mi takie miasto w Polsce które tyle wydało co Łodz przez ostatnie 5 lat .dostali stadiony to niech teraz sami kombinuja jak piniedze na tym zarabiac i sponsorów pozyskiwać .taki Widzew na biletach,karnetach skyboxach zarabia ponad 7 mln zł .nie wspomne o kasie od sponsorów

2019-08-16T10:34:22 02:00, Gość:

dokładnie .gdyby miasto tego nie wybudowalo to mogło by nawet po 5 mln rocznie dawać każdemu piłkarza 2 drużyny siatkarka 2 drużyny i żużlowca i rugbista to daje 30 mln.na ponad 10 lat by starczyło względem tego co wydali na obiekty 500 mln ALE NADAL GRALI BY NA SWOICH STARYCH OBIEKTACH .

Stadiony są miasta nie klubów

G
Gość
2019-08-16T10:22:57 02:00, czerwone srodmiescie:

"Dziwnym" trafem w tym towarzystwie wzajemnej adoracji zabrakło , przedstawiciela Widzewa, jest za to pełno chciwych i żebrzących o każdy grosz przedstawicieli łksu, no i na deser wituś, co to "wykosił" konkurencję, pozostawił jednego kolegę po fachu, z którym teraz wspólnie będą doić właściwie to brać pieniądze od swej koleżanki hanki, no ona niby się opiera i nie da, ale pod silnym naporem dwóch grabarzy będzie musiała się, złamać, całkiem to chytre.

2019-08-16T13:03:28 02:00, Białe Śródmieście:

Dziwnym trafem, masz okrutny ścisk zwieraczy tylnej części ciała, kibicu żebrzącego xerodzewu

Do czerwone Śródmieście dziwi cię to u was nie na ludzi poważnych to i tu ich zabrakło zresztą już dawno bo tym pisali że z Widzewa nikogo nie będzie

B
Białe Śródmieście
2019-08-16T10:22:57 02:00, czerwone srodmiescie:

"Dziwnym" trafem w tym towarzystwie wzajemnej adoracji zabrakło , przedstawiciela Widzewa, jest za to pełno chciwych i żebrzących o każdy grosz przedstawicieli łksu, no i na deser wituś, co to "wykosił" konkurencję, pozostawił jednego kolegę po fachu, z którym teraz wspólnie będą doić właściwie to brać pieniądze od swej koleżanki hanki, no ona niby się opiera i nie da, ale pod silnym naporem dwóch grabarzy będzie musiała się, złamać, całkiem to chytre.

Dziwnym trafem, masz okrutny ścisk zwieraczy tylnej części ciała, kibicu żebrzącego xerodzewu

G
Gość

Hej pierdzew! A co z wiaduktami chłopki małorolne... Banda Baranów 😂

G
Gość

widzewioki to myślą że im specyjalnie zaproszenie wyślą żeby łaskawie zgłosili swojego kandydata hahahahaha

G
Gość

Stowarzyszenie Reaktywacji Tradycji Sportowych 2015 (oryginalna nazwa) chciało się do koryta dopchnąć...wy to nie macie limitów w żebraniu BEZ KITU!

G
Gość
2019-08-16T11:00:40 02:00, Start Łódź:

Kiedy obiecana renowacja terenów SKS Start?

A co to jest ten Start ???????? kto tam niby gra i dla kogo mają to odnawiać ?????????

S
Start Łódź

Kiedy obiecana renowacja terenów SKS Start?

W
Wiesiek rts

Skrzydlewski na prezydenta ! Oooooooooooooooo Witek ole ole ole Witek ole

G
Gość

zwiększcie nam pieniadze bo Orzel musi walczyc o utrzymanie w 1 lidze czy koszykarki Widzewa w Ekstraklasie

Dodaj ogłoszenie